MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 11:04 Odeslat příspěvek
Tak jasně.

Jinak už je prodaný.
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 3. 2022 11:06 Odeslat příspěvek
Je tady někdo kdo má pořád problém s tím, že není možné se mu dovolat i když má signál? Pořád mi chodí pouze sms o zmeškaném hovoru :(
Mám S22 Ultra.

11. 3. 2022 11:08 Odeslat příspěvek
GalaxyS22plus píše
Vavca:já odeslal a čekám na schválení není to tak rychle :/

Poprosím, pozrite niekto v mailoch ako rýchlo vám potvrdili registráciu. Oni asi čakajú tých 14dni a schvaľujú až po dobe na vrátenie bez udania dôvodu... Alebo vám to prišlo skôr???

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 11:11 Odeslat příspěvek
tommottom píše
Je tady někdo kdo má pořád problém s tím, že není možné se mu dovolat i když má signál? Pořád mi chodí pouze sms o zmeškaném hovoru :(
Mám S22 Ultra.

pročti diskuzi, už to tu bylo víckrát zmiňováno. S22 = šit

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 11:13 Odeslat příspěvek
jan.machalik píše
Ja mam pro pritelkyni objednavku u Alzy na S22 256GB ruzova. Volal jsem vcera do Alzy a tam mi rekli, ze ok, ze dnes budou posilat ale hned potom zmena dostupnosti na 1.4.
Ted jsem tedy zavolal na Samsung linku a tam to zvednul arogantni debil a doslova do pismene mi rekl : Telefony mame, dnes je posilame. Pokud mate objednavku z Alzy, reste si to s Alzou, to neni nas problem.. Nezmohl jsem se na nic vic, nez mu rict, ze je arogantni a prasknul jsem telefonem.

Sorry, ale za to bych tě i já poslal do prde*le a na tvrdo. Co má Samsung společnýho s tvou objednávkou z alzy?

Naposledy upravil renek1 dne 11. 3. 2022 11:14, celkově upraveno 1

11. 3. 2022 11:14 Odeslat příspěvek
Sachmar píše
r_konf píše
Kdyby někdo chtěl dnes v Praze S22 bílou, 256GB. Rozbalenou ve stavu nové vč. registrovaného bonusu Galaxy Buds Pro a šedého silikonového krytu za 19000 Kč, tak mi napište zprávu.

Díky ani náhodou.Za rok bude mít cenu 12-14k. 8-)

To hej, ale ročné a používané :) Rusi nám dvíhajú ceny na všetkom. Si predstav ako pôjdu hore palivové príplatky u všetkých prepráv. A všetci čo prejdú u prepravy na elektro budú dôvodom na zvýšenie cien elektriny. Proste paráda, o rok si tu o tom napíšeme $$$ ;)

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 11:18 Odeslat příspěvek
renek1: je to preobjednavka z 10.2. Co ma spolecneho Samsung s predobjednavkou z Alzy ? Tak treba to, ze Samsung ty telefony asi musi distribuovat tak by meli mit prehled o tom, zda se ty predobjednavky pokryji...

Offline - Moderátor Profil 
11. 3. 2022 11:33 Odeslat příspěvek
To že má Alza teď na netu dostupnost 1.4. ještě neznamená,že ti předobjednávku dnes nepošlou. Já bych se hodil do klidu a vyčkal. Také mám objednávku z 11.2. a prostě doufám že to dnes budou expedovat.

11. 3. 2022 11:44 Odeslat příspěvek
Nevím, zda to je běžné ve světě, ale už mě ten přístup data vydání a předobjednávek tady s.re :-D člověk by čekal, že když to má přeobjednané - prakticky hned jak se to oznámilo, přijde jen info o možnosti vyzvednutí hned ten den ráno... místo toho mám informace, kdy vlastně nevím, jestli bude S22 vůbec dnes, že to chodí postupně v různých variantách apod... to je vážně problém tohle řešit trochu dopředu?

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 11:52 Odeslat příspěvek
Tiez cakam ze mi to dnes pipne z Orangu ale trosku sa toho obavam. Pravdepodobne telefonov je malo a dopyt je velky. Mozno predajcovia vedia ze nebude pre kazdeho len nechcu tratit natom :roll:

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 11:56 Odeslat příspěvek
vodopadek píše
Eddward píše
Mimochodom sluchadla mi uz dosli tiez :) Neviete ten papier co k tomu davaju sa berie ako zarucny list ?

prosim te dotaz, kdy jsi delal registraci na sluchatka? me telefon prisel 1.3. registraci jsem delal 2.3. prisel mi mail s potvrzenim ze bylo zaregistrovano ale nic dalsiho.. v telefonu v sekci members kdyz kliknu na poukazy neni tam nic, vidim moznost registrovat zarizeni kdyz to rozkliknu je tam porad tlacitko registrovat.. diky za info.

no vidim ze mas S22 Ultra... trebalo sa predregistrovat do 24.2.2022... kde a aky telefon kupujes, ja som to robil este 10.2... bez toho sa neda dostat k sluchatkam lebo pri tej predregistracii chodi na mail tokenkod... registracia pokracuje potom ako telefon dojde s tym tokenkodom, az potom to schvaluju 2-3 tyzdne a nasledne po schvaleni samsungom sa generuje evoucher v samsung members na kupu sluchadiel

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 12:07 Odeslat příspěvek
jan.machalik píše
renek1: je to preobjednavka z 10.2. Co ma spolecneho Samsung s predobjednavkou z Alzy ? Tak treba to, ze Samsung ty telefony asi musi distribuovat tak by meli mit prehled o tom, zda se ty predobjednavky pokryji...

Seš kamaráde trochu mimo.
Při tom objemu nemůže mít Samsung přehled o tom jakej obchod a v jakým množství stačí pokrejvat svoje objednávky na jakýkoliv produkt. Nehledě na to, že Samsung má svůj eshop a ostatní obchody jdou mimo něj.

Offline - Trvalý BAN Profil 
11. 3. 2022 12:12 Odeslat příspěvek
Vavca: no sluchátka snad taky dojdou :)

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 12:29 Odeslat příspěvek
renek1 píše
jan.machalik píše

Seš kamaráde trochu mimo.
Při tom objemu nemůže mít Samsung přehled o tom jakej obchod a v jakým množství stačí pokrejvat svoje objednávky na jakýkoliv produkt. Nehledě na to, že Samsung má svůj eshop a ostatní obchody jdou mimo něj.

Maji snad pocet predobjednavek celkem a taky maji pocty kusu, ktere jdou v CR na distribuci. Z toho se da jasne vyvodit, zda pokryji predobjednavky nebo ne...

Offline - Moderátor Profil 
11. 3. 2022 12:30 Odeslat příspěvek
Ti kdo máte objednávku na eshopu Samsungu, když se podíváte do objednávky máte tam nějakou změnu?Příprava k expedici? U mě žádná změna, pořád jen vytvoření objednávky, takže naděje umírají. :twisted:

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 300  Další stránka
Stránka 107 z 300 [ Příspěvků: 4493 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies