MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 3. 2022 19:44 Odeslat příspěvek
Carismatico: ano snap topí a viděl jsem to na vlastní oči kamo. Kolega xia a to byl masakr nikdy víc.

Na mém plusku teplota taky v klidu i při zátěži. Vydrž super. Zde je zase chytráků to je masakr :D to je až sranda číst co je teda na vině:D
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Galerie Profil 
13. 3. 2022 19:53 Odeslat příspěvek
GalaxyS22Plus jedna věc je optimalizace výkonu procesoru, druhá systém chlazení a třetí výrobní proces a jeho způsob výroby. Ani ZTE Axon 30 ultra netopil s 888, ale ten měl speciální heat pipe. Je zajímavé, že u S22 Pluska nečtu žádné zmínky o problémech s výkonem ani jiné neduhy. Pročítal jsem si Reddit, XDA a Pluskem víceméně všeobecná spokojenost. Až bude skladem, tak není co řešit.


Naposledy upravil Carismatico dne 13. 3. 2022 19:55, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 19:54 Odeslat příspěvek
S22

Přílohy

Screenshot_20220313-195132_AnTuTu Benchmark.jpg
Screenshot_20220313-195132_AnTuTu Benchmark.jpg
[ 119.33 | Zobrazeno 15 krát ]




Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 20:12 Odeslat příspěvek
Ukrutor píše
Tak me to nedalo a zkusil jsem to Antutu taky, pri pokojove teplote 936 000. S vydrzi taky neni problem. Obnovoval jsem pres Samsung Cloud z predchoziho Fold 3. Rano sundam z bezdratove nabijecky plne nabity, cca v sest rano. Pres den spousta emailu, telefonu, sem tam banka, placeni kartou v mobilu. Navigace pres android auto bezdratove, nejaka potrebna fotka, kalendar, poznamka, sem tam mrknu na Twiter nebo net, nekdy sledovani aktivity na lyzich, nonstop pripojene hodinky. Bt, wifi a pod. neustale zaple. Jas adaptivni, frekvence taky, tmavy motiv. Proste jej pouzivam jak potrebuji a vecer cca v deset pokladam na bezdratovou nabijecku s cca 35% baterie. Za me dobry, rekl bych ze oproti Foldu 3 lepsi.�


Pri pokojove mam 920k, pokud je malinko zahrati a startuje na tech 30-35. Tak mam 790k.

Spis se ale nejak zacal zadychavat pri vice APK. A obcas se skubne.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 20:14 Odeslat příspěvek
Ake bolo predvolene nastavenie Optimalizacie hier v Game booster pred patchom ? Ostalo rovnake aj po patchi ? Teraz to mam na Vykonnost, neviem aky rezim bol predtym.


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 20:18 Odeslat příspěvek
podle me taky vykonnost, pokud to chces vypnout tak pres Labs ale podle me na ty testy to stejne nema vliv


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 3. 2022 20:25 Odeslat příspěvek
Carismatico: ok tak uvidíš co bude dál no..Já jsem fakt zatím spokojen. Snad na nic nenarazim špatného;) gl


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 20:31 Odeslat příspěvek
Lidi, vy už ten Antutu nehulte. :-)


Offline - Moderátor Profil 
13. 3. 2022 20:34 Odeslat příspěvek
Děcka,děcka,doufám že tyhle vaše anťuťu mrazákový hrátky nebude číst nikdo z jabkofóra,nebo to se potrhají smíchy. :lol:


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 20:43 Odeslat příspěvek
Ja Antutu samozrejme neriesim. Nechcem ale aby mi hra brala viac baterie, takze chcem mat stav ako pred poslednym updatom. Predpokladam ze Samsung zakladne nastavenie nemenil ale nie som si isty, tak sa len pytam.


Offline - BAN Profil 
13. 3. 2022 20:44 Odeslat příspěvek
guiz píše
Děcka,děcka,doufám že tyhle vaše anťuťu mrazákový hrátky nebude číst nikdo z jabkofóra,nebo to se potrhají smíchy. :lol:

To je pravda. :D Věřím tomu že se tomu nakonec za čas zasmějem. Mimochodem jak jste spokojeni se značkou
Spigen Liquid Crystal Clear


Naposledy upravil Sachmar dne 13. 3. 2022 21:58, celkově upraveno 2


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 20:50 Odeslat příspěvek
Pro všechny "antukáře" :D

https://www.youtube.com/watch?v=tldufqTP3dw

Já teda osobně na celé tutu s.eru :D


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 20:52 Odeslat příspěvek
Kdy jste objednávali S22 a uz ji máte? Já objednával 12.2 a teď přišel email že pro velký zájem na me nezbyl a mám čekat.


Offline - BAN MM.cz Profil 
13. 3. 2022 21:10 Odeslat příspěvek
Neptej se, nebo TĚ tady smažou.. Je to takové malé tajemství Samsungu..


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2022 21:10 Odeslat příspěvek
Sateza píše
Včera jsem večer nahodil tu aktualizaci a dneska celý den se mi hodinky Garmin Fenix 6X Pro odpojuji od mobilu. A to tak, že i když spustim Garmin Connect, tak tam dokonce ani nejsou přidané. Takže je zase přidám a za hoďku tam zase nejsou. Preinstalil jsem i app Garmin Connect a i přesto spojení nedrží.


Mám identickou konfiguraci, aktualizace dnes dopo a vše naprosto v pořádku. Ale již jsem s tím to problémem taky válčil a pomáhá nahodit letadlo a zpět.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 375  Další stránka
Stránka 116 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies