MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 14:09 Odeslat příspěvek
Jasný, záleží jak to kdo používá. Já přešel z iP na 21U právě kvůli zoomu, jsem si říkal, tohle musím mít :D
No a zkusil jsem to tak 3x a pak nepoužíval, to s makrem u iP se dalo pěkně vyblbnout.

Příloha
3FFED9B7-3BB1-4AD7-9DC2-02174E4A3E96.jpeg
3FFED9B7-3BB1-4AD7-9DC2-02174E4A3E96.jpeg
[ 346.5 | Zobrazeno 55 krát ]


Tady je to v plný velikosti: https://galerie.mobilmania.zive.cz/show ... user=67195
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 14:36 Odeslat příspěvek
On je prave "problem" v tom ze S21U ma sice na papire stejny fotaky ale v realu je S22U v nekterych pripadech o dost dal.
Ja sam sem si rikal ze to nemuze bejt lepsi atd ale ono je.
Porovnal jsem celkem dost jeste nez jsem S21U poslal pryc a za mne u S22U: lepsi detaily a min sumu.
Nocni fotky a rezim to same...hlavne konecne i bez nocniho rezimu jsou fotky za horsich podminek daleko mene sumive.
Jak jsem psal u zoomu je asi nejvetsi rozdil kdy i 20x zoom vypada za dobrych podminek skoro jako opticky a uz to nedela halo efekty a neni to tak rozmazany...
Samozrejme nebude tak kvalitni jako hlavni snimac ale spatny neni(bavim se o 10x) 3x je podle mne kvalitou stejny jako hlavni...s tim si taky vyhrali.

Videa jsou bez debaty porad lepsi na iPhonech i kdyz si myslim ze S22U s SP gen 1 se mu priblizil celkem dost...ten tady ale bohuzel nemame.

@Mirrornet: vazne? To dneska vyzkousim...ja to naposledy zkousel na krame jen tak a neslo nic...jasne treba moje blbost a je potreba neco nekde nastavit...


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 3. 2022 14:48 Odeslat příspěvek
Orga: a tohle s S22U jako neuděláš jo? Tak to bych chtěl vidět


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 15:09 Odeslat příspěvek
Ne


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 3. 2022 15:12 Odeslat příspěvek
Zdravím,
Řešil někdo pojištěni telefonu? Mám s22 ultra a říkal jsem ze by to už bylo třeba, ale vůbec netuším u koho udělat, asi proti krádeží a rozbití. Díky za typy


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 15:22 Odeslat příspěvek
Já si byl dneska vyzvednou 13 Pro Max a pán mi tam na ty dva roky nabízel pojištění, že jsem se dvakrát musel podívat na tu částku, zda to opravdu myslí vážně. Dělalo to něco přes 10 tis. Kč za ty dva roky. Přitom mám pojištění domácnosti, které i s připojištěním na škody na domácí elektronice stojí za rok 1/5 ceny! Ale hlavně, první tři roky žádná amortizace a plní plnou částku! Těmto pojištěním se vyhni velkým obloukem a raději si udělej pojištění domácnosti a k tomu si doplň připojištění, které tě ochrání i na tyto případy. Bude stát zlomeček, pokryje veškerou elektroniku a domácnost proti škodám a první roky tam není amortizace. Pojištění co nabízejí v obchodech si fakt může pořídit leda absolutní nesvéprávnej hňup. Bohatě mi stačilo přečíst si VOP a takovej nesmysl bych nepodepsal ani kdybych byl na mol.


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 3. 2022 15:29 Odeslat příspěvek
A co Samsung Care+? Tohle si myslím není vůbec špatně i když teďka není dostupné.

Orga: mi to přijde jak moje fotka ze starého S10+ kde fotka byla skoro stejná. Já v téhle fotce nic extra teda fakt nevidím. Abych si řekl uauuu iphon fotky jak lusk.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 15:46 Odeslat příspěvek
Je to focený asi ze 2cm. Zkus to se Samsungem. Budeš tam mít jenom rozplzlý koláč. Pokud na Samsungu použiješ makro třeba z 10cm a pak zoom, nebudeš tam mít žádné detaily.
To co umí iPhone s makrem je stejný rozdíl jako jízda na okruhu ve Fabii HTP a nějakým novým Ferrari :D
Ale každé zařízení má něco, nechtěl jsem ti naplivat do polévky.
Jen jsem shrnul to, co mi na každém telefonu vadilo a co bylo super.

Doporučuji ti navštívit jakékoliv elektro, kde mají 13 Pro Max vystavené a vyzkoušej sám se svým Samsungem, asi pak řekneš to wau, ale tady to nepřiznáš :mrgreen:


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 3. 2022 15:47 Odeslat příspěvek
To máš pravdu teďka vyzkoušeno na 22+. Tak ještě že makro vůbec nepoužívám jen zřetelně.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 15:47 Odeslat příspěvek
Zrovna dnes jsem psal na podporu Samsungu,ze nelze zakoupit Care+. Bylo mi odpovezeno, ze ji brzy spusti..Ale kdyby mi to neslo do mesice zakoupit, tak je mam kontaktovat..


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 15:53 Odeslat příspěvek
Já to macro porovnával s S21U a u iPhonu je to fakt naprosto jiná liga. A já třeba v práci to macro využiju fakt hodně. Jen sakra ten periskop fakt závidím :-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 3. 2022 15:58 Odeslat příspěvek
A to je tak vše:) makro které např. já osobně neřeším. Teďka jsem zkoušel a jde to od 5cm což je v klidu :)

Pak jsem zkoušel nedávno ve tmě Ip13 a 22+ a iphon tragédie oproti samsungu. Takže pro mě ať to lépe fotí ve tmě než má makro režim.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 15:59 Odeslat příspěvek
Záleží, co kdo více využije. Ten zoom u Ultry je opravdu masakr. Byl jsem překvapený, že i nějaké 30-50x přiblížení vypadalo dost dobře.
Já to nevyužil vůbec...jak říká Lister (člověk) Krytonovi (robot) na otázku, jak zazoomuje člověk na vzdálené předměty...no prostě jdeme k tomu předmětu blíž :mrgreen:


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 3. 2022 16:07 Odeslat příspěvek
No musíte jít blíž, nic jiného vám nezbývá:D


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2022 16:18 Odeslat příspěvek
GalaxyS22plus píše
A to je tak vše:) makro které např. já osobně neřeším. Teďka jsem zkoušel a jde to od 5cm což je v klidu :)

Pak jsem zkoušel nedávno ve tmě Ip13 a 22+ a iphon tragédie oproti samsungu. Takže pro mě ať to lépe fotí ve tmě než má makro režim.


Tragédii máš leda v hlavě. To ti Samsung kupuje nějaké pilulky? Myslím, že s tvýma názorama se neztotožní ani fanoušci Samsungů, teda pokud nemají nějakej duševní handicap jako ty ;-) Já jen, že dle mého osobního pocitu vyšla drtivá většina fotek lépe na iPhonu v nočním režimu https://www.youtube.com/watch?v=VbzJ7eSh4AY ;-)

P.S. Ale s tebou se nemá cenu bavit o ničem. Ty si nikdy neměl žádný bug, tobě vždy vše funguje na 100% a ty máš daleko víc funkcí, které ani neexistují. Ty si opravdu magor.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 375  Další stránka
Stránka 132 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies