MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 13:52 Odeslat příspěvek
Otázka je, jestli to takto nežere ve finále víc, než varianta mít to na poklep, a když přijde notifikace, přepnout to na plné zorazení
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 14:07 Odeslat příspěvek
Škoda, že samsung kašle na notifikačni diodu. Ta krkolomna SW nahražka se mi vubec nezamlouva a pokud to tedy chapu spravně tak je potřeba mit aktivni AOD ?

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 14:20 Odeslat příspěvek
Taky nechápu, proč právě diodu už nedávají na telefony. Naprosto užitečná věc, co nežere energii.
Takhle to člověk musí nahradit AoD + AoDnotify + další apka, která přebije AoD notify na zobrazení v noci.
Nicméně nějak mi to už funguje a celkem mi to vyhovuje. Snad jen, že nemám to noční AoD on (náhrada za budík na stole). To prostě přebijí ta aplikace a nechci to dáll komplikovat něčím dalším.
Bixby jsem zatím nastavil tak, že pokud se připojí k určitým wifi sitím (postupně přidávám do seznamu), tak vypne mobilní data a jestliže se opojí od wifi sítí, tak vrátí mobilní data zpět(tak snad to bude fungovat).
Jinak integrovaný Smart Lock slouží celkem dobře: zadal jsem důveryhodná místa, kde nechává odemčený telefon a světe div se, umí to i u mého auta ačkoli není zrovna připojeno přes bluetooth, nechápu jak to dělá ale super, v okolí auta nebo uvnitř prostě nevyžaduje otisk, 0 50m dál už ano.
Zase z jiného soudku je skvělá integrace QR čtení kódů do fotoaparátu.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 16:47 Odeslat příspěvek
No vidíte, a já zase nechápu, že chcete na telefonu pravěkou diodu?! Já zase na AoD nedám dopustit. Spolu s hodinkami je to úplně na pohodu! Já bych zase nechtěl diodu.
Naříkat tady pořád dokola, že Samsung nemá diodu, kterou nemá už snad 4 roky...!?

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 16:56 Odeslat příspěvek
A ja ti na nějake chytre hodinky z vysoka viš co a AOD neni nahrada za tu pravěkou, ale pro mě užitečnějši diodu.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 17:45 Odeslat příspěvek
Asi tak. Chlapec to asi nepochopil. Dioda nejde ničím nahradit co se týče spotřeby a praktičnosti.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 18:26 Odeslat příspěvek
Tak si nekupujte Samsung, když Vám tolik chybí dioda. Kupte si třeba Redmi, to diodu má, ať můžete chrochtat blahem.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 18:40 Odeslat příspěvek
Miromen: plácáš jen ironické poznámky a snažíš se být agresivní, i když jsem jen řekl opačný názor. Takže no comment.

Polonside: já jsem to nepochopil, ale ty tady 2 měsíce vybiras mezi iP a Samsungem a pak jen naříkáš, měsíc pak budeš něco nastavovat a stěžovat si další 2 měsíce, že to, co jsi 2 měsíce vybíral, nemá diodu...ale já jsem to nepochopil... Super!!!

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 19:27 Odeslat příspěvek
Opačny a nesmyslny nazor je rozdil. Když se tohle tvrdilo ještě před lety OK, ale netušil jsem, že ještě dnes neni někdo schopny pochopit jaky je rozdil v uživani a že AOD neni nahradou za not. diodu. Tedy pokud uživatel přišel s obojim do styku a měl možnost obě tyto funkcionaliti použivat. To jestli ji někdo postrada a jiny ne vubec neřešim.

lostsoul81
To ani nestoji za komentař.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 20:18 Odeslat příspěvek
Je rozdíl mrknout na mobil, jestli svítí nějaká dioda nebo vidět notifikaci na AOD, který mám nastavený, aby se rozsvítil při notifikaci? Žádný rozdíl v tom není. Já žádný AOD notify nepoužívám, nepotřebuji aby mi blikal nějaký kroužek kolem selfie kamery. Jablečný krám třeba nikdy žádnou diodu neměl a jestli se nepletu, tak nemá ani žádný AOD. Takže pokud chcete diodu, kupte si jiný telefon a netřeba tady pořád naříkat nad její absencí.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 20:40 Odeslat příspěvek
Polonside: já jsem to nepochopil, ale ty tady 2 měsíce vybiras mezi iP a Samsungem a pak jen naříkáš, měsíc pak budeš něco nastavovat a stěžovat si další 2 měsíce, že to, co jsi 2 měsíce vybíral, nemá diodu...ale já jsem to nepochopil... Super!!!

Je mi 40 let. V tomhle věku nakupuješ všechno v jiném pohledu a na delší čas než očividně ty jako mladší osoba, která to tak prostě neřeší a telefon mění každé 2 roky. Mám u všecho jedno pravidlo: vždy beru dražší nebo TOP, ale důkladně předem zkoumám, co mi to dá a co mi může vadit nebo nevyhovovat a jak to eliminovat. Telefon mám jako pracovní nástroj a notifikace je pro mě důležitá. Led dioda je jednoduchý způsob bez spotřeby baterie a viditelná na první pohled, což ostatní řešení neumí. Xiaomi může mít třeba 5 diod, ale mě jejich telefony nevyhovují po stránce vzhledu/podpory i SW, ne díky, prostě nechci. Ano, 2 měsíce přemýšlím, za který telefon utratit cca 25-30 tisíc korun, je to tak zvláštní? Pro mě ne. A rozhodně po zakoupení S22 mám snad jen samou chválu. Dioda je bohužel dnes cenné zboží a telefony, které ji mají fakt nechci. Taktéž třeba nechápu, proč Samsung u střední třídy dává vyšší kapacity baterie a slot na SD a u vlajek ne, to mi hlava taky nebere.

Teď mám třeba Bixby nastaveno tak, že pokud se připojí k wifi, tak vypne data (to funguje), ale pokud se od wifi odpojí, tak by mělo vrátit data (a to se neděje - zůstává zapnutá wifi a data vypnutá) a nevím proč.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 22:17 Odeslat příspěvek
OMG!!! Jsem tedy starší než ty, ale to je úplně jedno. Takže ty 2 měsíce vybiras mezi dvěma telefony, u kterých ti neskutečně bude chybět dioda? :D Notabene ještě mezi Samsungem a iPhonem, když jabko nemá ani AoD. No tak to už je teda něco. Nejprve si srovnej, co vlastně chceš. Očividně to není Samsung a už vůbec ne iPhone.

Edit: a netuším, proč mi admin smázl předchozí příspěvek. Jen jsem chtěl těmto dvěma poukázat na to, že věci v průběhu let mají nějaký vývoj. Očividně to nepochopil ani admin Nick, že?! Hlavně, když zde nechal příspěvky jiných, které taky s tématem asi moc nesouvisí.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 22:22 Odeslat příspěvek
Polsonside píše
Teď mám třeba Bixby nastaveno tak, že pokud se připojí k wifi, tak vypne data (to funguje), ale pokud se od wifi odpojí, tak by mělo vrátit data (a to se neděje - zůstává zapnutá wifi a data vypnutá) a nevím proč.

v rutině bys měl mít nastaveno "Při ukončení rutiny - vrátit akce - zatrhnuto, mobilní data - zatrhnuto)"

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 22:49 Odeslat příspěvek
Polsonside píše

Možná mi něco nedochází... ale proč laboruješ s Bixby, takhle přece přepínání dat funguje normálně.

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 23:02 Odeslat příspěvek
Citace
v rutině bys měl mít nastaveno "Při ukončení rutiny - vrátit akce - zatrhnuto, mobilní data - zatrhnuto)"

Nastaveno to takto mám.

No vím, že je to v nastavení, ale nějak mi to vysloveně nefungovalo, že by se ty služby vzájemně přepínali.
Respektive data mi svítila pořád ačkoli mám povolenou volbu přepínání u dat i wifi.

U AoDnotify je škoda, že nejde kombinovat typ světelného oznámení, kdy na zprávy a zmeškanné hovory používám efektní průstřel notifikaci a na stav vybití/nabití baterie by mi stačila tečka v horní liště, která je v nabídce. Asi oslovím vyvojáře :-D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 297  Další stránka
Stránka 233 z 297 [ Příspěvků: 4449 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies