MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
21. 5. 2022 14:42 Odeslat příspěvek
Nechápu to omezení na 4 u těch otisků. Moct tam narvat u každého třeba 50 přitisknutí, tak budiž, ale takhle je to opruz..
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2022 15:35 Odeslat příspěvek
pan_Lukas píše
renek1 píše
pan_Lukas píše
Zkoušeli jste na ten otisk zadat 2 x stejný prst? Vím, že se tak okradete o 4 různé prsty a můžete mít jen dva, ale přijde mi, že to celkem funguje. Hlavně je to ale o cviku jak prst přikládat, ze začátku je z toho člověk trochu v rozpacích, ale po nějakém čase je to skoro vždy 100%. Já mám takto jen palce, takže když mi leží tel na stole tak ho třeba ukazovákem neodemnku, ale to se dá přežít...

Tak tohle je snad naprosto normální věc, že člověk udělá 2-3x záznam stejného prstu. Teda já to tak mám vždy.


Tak to bych neřekl, koupím telefon a logický mi přijde nahrát otisk prstu kterým budu odemykat. Ale nahrát ho vícekrát moc lidí nenapadne....tenkrát kdybych to někde nevyčetl a nevyzkoušel tak to tak asi ani nemám...

No to u mě to bylo to první co mě napadlo. Pokud mám při jednom 10 možností, pak při dvou je to 20 i když se to třeba opakuje, ale pak je násobně větší jistota, že při jakémkoliv dotyku se mi hned odemkne. A taky to tak je. Nestane se mi, abych neodemkl hned na poprvé


Offline - osobne Profil 
22. 5. 2022 03:46 Odeslat příspěvek
Čím víc otisků tam budete mít, tím bude čtečka logicky pomalejší. Proto to raději omezili.


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2022 09:25 Odeslat příspěvek
jjrr

:tleskani :tleskani :tleskani
.. a to si sebral kde?? :oboze


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2022 09:33 Odeslat příspěvek
Tak problém s vyoadavajicim datovým připojením mám snad 50x za den. Signál je, ale data nejdou. Vždy musím zapnout režim letadlo na pár vteřin, pak se spojení obnoví...tohle je snad zlej sen � bohužel na vesnici jedeme přes 800MHz asi...


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2022 09:34 Odeslat příspěvek
To je zvláštní, že jde realita proti jjrr logice. Když si naskenuješ 4x ten samý prsty, tak je čtečka vždy s každým prstem přesnější a rychlejší.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 5. 2022 10:02 Odeslat příspěvek
Husty. Jakoze procak je extra giga vykony. Ale vice otisku, by mu udelalo problem a byl by pomaly.


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2022 10:58 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
To je zvláštní, že jde realita proti jjrr logice. Když si naskenuješ 4x ten samý prsty, tak je čtečka vždy s každým prstem přesnější a rychlejší.


Ano. Logicky, kdyz nalozis auto trema tunama pojede hur jak se dvema.
Tady je jeste dalsi faktor, ze kdyz tam mas 4 otisky, je to mozna na ukor bezpecnosti rychlejsi. Ale pri urcitem poctu tam bude pozitivni korelace a rychlost i bezpecnost pujde dolu.
To je jednoduche.
Bohuzel maji ostatni vyrobci z hlediska bezpecnosti oproti Applu propastny rozdil.



Naposledy upravil Nick Cave dne 23. 5. 2022 09:26, celkově upraveno 1

odstraněno OT z příspěvku



Offline - Junior Profil 
22. 5. 2022 11:17 Odeslat příspěvek
Mě zaujalo, že jde oskenovat jeden otisk vícekrát. Nevím, jestli to bylo na S10 nebo na S21, ale když jsem to na nich zkoušel, tak mě telefon vyfák, že "tento otisk už je zadán".


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2022 15:28 Odeslat příspěvek
jan.machalik píše
Tak problém s vyoadavajicim datovým připojením mám snad 50x za den. Signál je, ale data nejdou. Vždy musím zapnout režim letadlo na pár vteřin, pak se spojení obnoví...tohle je snad zlej sen � bohužel na vesnici jedeme přes 800MHz asi...


Jo mne to vypadlo vcera taky (Praha)...
Trochu mne stve ze se na to neda spolehnout...a kdyz jsme objednaval taxik tak jsem mel celkem "strach" aby to nevypadlo...
Docela blby a jeste horsi ze nevim jestli se to vubec opravi


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2022 16:12 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Čím víc otisků tam budete mít, tím bude čtečka logicky pomalejší. Proto to raději omezili.


Spíš bych řekl, že v tom čipu, kam se ukládá hash otisku, není zase tolik místa. A reálně, kolik prstů doopravdy potřebujete?


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2022 20:25 Odeslat příspěvek
Přikládám poslední historii nabití. Užívání standart. Žádné focení. Prezentace fotek a nějaká videa. Telefonování a psaní apod. Za mě prostě výdrž úplně pohodová. Všimněte si že displej byl aktivní přes 5 hodin a po 1dni a 7 hodinách stále zbývalo nouzových 11%.

Přílohy

Screenshot_20220522-190750_Device care.jpg
Screenshot_20220522-190750_Device care.jpg
[ 138.32 | Zobrazeno 37 krát ]




Offline - Junior Profil 
23. 5. 2022 12:20 Odeslat příspěvek
Kapr99 píše
BTW kdyz uz se bavime o "problemech"...nevim jaka aktualizace to zpusobila ale pokud si pamatuju tak uz tady o tom nekdo psal.

Stava(nebo spis ted uz je to proste porad) ze po vyfoceni snimku uz se nezobrazuje "zpracovani" fotky a hlavne se fotka nezmeni dokud neodejdu pryc z galerie.

Nevim co to dela a co to zpusobuje ale je to dost otravne pac po vyfoceni fotky ma clovek pocit ze takhle ta fotka zustane protoze po prepnuti z fotaku na galerii telefon neukazuje zadnej "loading" zpracovani a hlavne se fotka ani nezmeni(teda az potom co odejdu a zase najedu na galerii).
Ja som to spomínal v súvislosti s režimom Noc, a aktuálne som si to všimol aj v režime Portrét. Nie je to chyba, ktorá by bola pre mňa zásadná, ale snáď to opravia (ak o tom vedia, ja som to nikde nehlásil).


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2022 07:50 Odeslat příspěvek
No nejvetsi problem a docela fail u tohohle je ze u S21U to "predelani" obrazku trvalo docela dlouho.
U S22U jsem byl prave prekvapenej ze po vyfoceni to trvalo cca 1-2 vteriny a hned se ukazal vysledek.
Ted?
Objevi se "loading" kterej za 1-2 vteriny zmizi ale s fotkou se nestane absolutne nic a zmeni se treba az za 10 vterin nebo kdyz odejdu a vratim se do galerie.

Jasne neni to nic strasnyho ale je to otravny pac musis bud cekat nebo udelat X dalsich kroku.
Navic se mi libilo ze clovek videl jak se fotka zmenila.

BTW s tema datama se mi to vcera stalo 2x...to jsem ty data pouzival vcera...2x :-D


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2022 20:42 Odeslat příspěvek
Riesil uz niekto z vas rozmazane fotky na s22 reklamaciou? Ak ano - ako dopadol?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 375  Další stránka
Stránka 246 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies