MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 08:58 Odeslat příspěvek
hurec píše
...

Google Carrier Services (“Služby operátora”) je součástí systému
Poslední příspěvek

Offline - BAN MM.cz Profil 
22. 7. 2022 12:31 Odeslat příspěvek
Má někdo zkušenosti s tímhle silikonem? Jestli taky tak žloutne jak ostatní? Objednal jsem dva za tu cenu tak jsem zvědav.

https://m.alza.cz/fixed-slim-antiuv-pro ... 963166.htm

Alda._ S22+ zda se vše v pohodě. Vyzkoušeno.

Naposledy upravil JirkaGalaxy dne 22. 7. 2022 13:22, celkově upraveno 2

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 13:02 Odeslat příspěvek
Ahoj, take se vam seka zpomalene video? Superpomale je v poradku, ale zpomalene je hrozne.
Zkousel jsem restartovat mobil, spustil ho v nouzovem rezimu, umazal hodne souboru, abych mel dost mista v ulozisti. Nic nepomuze. Mobil ani neni teply (prehraty).
Obcas s tim s detmi blbnu, tak me to stve. Manzelka ma S10e a tam problem neni.
Diky.

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 13:25 Odeslat příspěvek
Cardi: Žloutne úplně stejně. Měl jsem na iPhonu a za měsíc žlutý. Můžeš si přečíst i recenze právě u stejného pouzdra pro iPhony, tam nějaké recenze jsou. Každopádně vím o transparentním silikonovém materiálu, který ani vlivem velkého UV a nebo teplem nezežloutne. Ale to by pro výrobce bylo holt drahé, nákladově za samotný materiál by vyšlo na 20 Kč. To co používají na tyto pouzdra je nákladově za materiál do 1 Kč.

22. 7. 2022 13:34 Odeslat příspěvek
Díky tak to nakonec kašlu. Nakonec, když čtu ty recenze, tak to každý kritizuje.

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 14:37 Odeslat příspěvek
ALDA._ píše
Ahoj, take se vam seka zpomalene video?

Ano a jestli se nepletu, tak to nefungovalo už na S21.
Celkově fotoaplikace na S22 rozhodně nefunguje adekvátně. Často, když jí spustím dvojklikem zapínacího tlačítka a začnu natáčet klasické video, tak to se prvních několik sekund seká. Na to nejde říct nic jiného než WTF. Jediným řešením je nechat aplikaci chvíli rozdýchat a pak teprve začít natáčet.

Na mém druhém telefonu za čtvrtinovou cenu (M52) funguje aplikace jako po másle.

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 16:17 Odeslat příspěvek
Zpomalené video se mi sekalo na s7e a i momentálně na s10+.Tak až to na nějakém dalším Sku opravi,tak bude náhrada :)

22. 7. 2022 16:43 Odeslat příspěvek
Zajímavé vyzkoušeno na Ultře vše ok i na mém plusku. Bez sekání.

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 16:53 Odeslat příspěvek
Nevím,jak je to na s22kach,ale nahrávám 2 videa.Prvni je sekané a druhé není.Nebo se začne sekat na konci videa,někdy na začátku.Je to náhodné.Zkoušel jsem před tím vždy nuceně ukončit fotoaplikaci,ale nic to neřešilo.Připadně ukončit všechny aplikace,ale také to nepomohlo.

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 17:43 Odeslat příspěvek
Jirka @ ak chces priehladny obal (aj ked nie na 100%) skus RINGKE. Zadná strana je príjemné "drapľavá" (neviem to po vasom :D) a mobil tak neklouze s ruky

https://www.nethit.sk/Ringke-Fusion-pan ... 138181.htm

22. 7. 2022 18:04 Odeslat příspěvek
gerremi Díky za tip tahle značka se mi poslední dobou hodně líbí. Mrknu, když tak zkusím, až mi zežloutnou poslední dva kusy spigenu :D

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 19:16 Odeslat příspěvek
Koukám, že to používáš jako šprcku .... po chvilce používání vyměníš :mrgreen: :mrgreen:
Nikdy jsem nepochopil, že si někdo dá na telefon jakejkoliv průhlednej silikon, kterej z prémiového "dyzajnu" udělá hnusnou tuctovku.
Samozřejmě proti vkusu ........

Naposledy upravil renek1 dne 22. 7. 2022 19:22, celkově upraveno 2

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 19:19 Odeslat příspěvek
Prosím o pomoc. Po dnešní aktualizaci aplikace email nelze při odpovědi na mail vybrat z jakého účtu se odešle. Máte to taky tak?

22. 7. 2022 19:49 Odeslat příspěvek
Renek1 no tuctovku nevím, ale vypadá to nejlíp z toho co vidím různě na mobilech. Ne neměním to jako šprcku. Jen když po cca třech měsících zežloutne. Nakoupím v akci po třech kusech a pak mám na chvíli klidem. Mám bílé záda tak nechci na něho ťapat jinou barvu. A vypadá to pěkně. Každému se líbí něco jiného.

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2022 20:17 Odeslat příspěvek
Snapsik píše
Prosím o pomoc. Po dnešní aktualizaci aplikace email nelze při odpovědi na mail vybrat z jakého účtu se odešle. Máte to taky tak?

Je možný někde stáhnout tu předposlední verzi?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 348  Další stránka
Stránka 286 z 348 [ Příspěvků: 5211 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies