MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 5. 2022 10:01 Odeslat příspěvek
Po poslední aktualizaci se mi na S22 Ultra začalo stávat, že po zvednutí hovoru není nic slyšet. Pomůže až reset telefonu, pak to chvíli funguje. Do poslední aktualizace tenhle problém nebyl. Jde nějak ten update vrátit zpět?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 5. 2022 10:08 Odeslat příspěvek
Polsonside píše
Ono celkově nejsem nějak moc nadšený z fotek ani videa když to porovnám se stařičkou S7. Ta měla přirozeně fotky ostré v celém rozsahu.
Ono ako sa to vezme, ľudské oko sa tiež správa tak, že ak sa pozeráš zblízka na svoju dlaň, pozadie vidíš prirodzene rozmazané... Akurát (bez)zrkadlovky (neviem, ako kompakty, ktoré vymierajú) umožňujú mechanickú kontrolu clony, čím sa ovplyvňuje okrem iného hĺbka ostrosti, t.j. to, čo ty potrebuješ mať čo najväčšie... teda aby sa ti do ostrosti vošiel človek vpredu i hrad vzadu.

Hľadal som pre teba nejakú aplikáciu, ktorá by umožňovala zložiť fotku tak, aby bol ostrý aj objekt v popredí, aj pozadie samotné (urobila by proste dve fotky, jednu zaostrenú dopredu a druhú dozadu, a následne by z nich zložila jednu celo-ostrú fotku), no nič také som nenašiel... každý sa naháňa za rozostreným pozadím, čo je presný opak toho, čo požaduješ ty.

Našiel som akurát radu kliknutím zaostriť niekam medzi objekt v popredí a pozadie, čím by pozadie mohlo byť trocha zaostrenejšie, a objekt vpredu by ešte mohol ostať ostrý... no jednoduchšie by bolo odzoomovať na 0.9x a máš ostrejšie pozadie hneď.


Offline - Junior Profil 
16. 5. 2022 13:19 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám obecnou otázku. Potřebuji promazat Fotky Google, protože už se blíží vyčerpání limitu. Když ale smažu v GF fotku, zmizí tato i z galerie Samsung, tedy ze zařízení. Jak a co nastavit, aby se fotky a videa smazala pouze z účtu Google a zůstaly v telefonu? Děkuji všem


Offline - Junior Profil 
16. 5. 2022 16:13 Odeslat příspěvek
https://hawaii5-0travel.com/cs/internet ... phone.html



Naposledy upravil Nick Cave dne 16. 5. 2022 21:35, celkově upraveno 1

odstraněna citace předchozího příspěvku



Offline - Junior Profil 
16. 5. 2022 20:15 Odeslat příspěvek
Jaké máte zkušenosti s dobitím S22 a časem nabijení?
Já koupil to velký bago od Samsungu, co má USB-C 35W a od 15% do 100% nabijí 1:35minut.
V recenzích se mluvilo cca o 1 hodině a pár minut při těchto nabiječkách.
Možná má vliv, že mám vypnuté veškeré rychlonabijecí volby v telefonu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 5. 2022 21:04 Odeslat příspěvek
Nabíjí mě hodinu jak je psáno, ale musíš tam mít superrychle nabíjení. Máš to zapnuté/povolené v nastavení?


Offline - Junior Profil 
16. 5. 2022 21:13 Odeslat příspěvek
Nemám, díky, zkusím zapnout. Ja jsem navyknutý tyhle věci vypínat kvůli nočnímu pomalému nabijení.


Offline - Junior Profil 
16. 5. 2022 21:24 Odeslat příspěvek
Pro pamale nocni nabijeni si udelej Rutinu a mas vyreseno..pres den nabijis na plno a v noci pomalu..
Mam to tak udelany uz leta i kvulu LED indikatorum na bezdratovce..


Offline - Junior Profil 
16. 5. 2022 21:55 Odeslat příspěvek
Díky za tip. Já jsem si vždy říkal, jestli to rychlé nabijení neodrovnává baterii rychleji, tak jsem to vždy vypínal jako první.


Offline - Junior Profil 
17. 5. 2022 09:41 Odeslat příspěvek
No asi takto: ano, rychlé nabíjení víc huntuje baterii. Přičemž Samsung má rychlé bezdrátové asi 15W a drátové 25W, superrychlé 45W. Konkurence má až 120W. Fakt řešíme 15 vs 25W? Samsung je připosraný od Note7...
Podle mě nemá smysl ani zpomalovat to nabíjení, smysl má max. ho po dosažení 100% odpojit (zapnout ochranu), aby se to furt dokola neudržovalo (bohužel se zdá, že mobil nejede na udržovacím proudu, ale dobíjí skokově) - v každém případě se zvytečně nonstop zahřívá.
Ale úplně nejlíp bych řekl, že je nejlepší nechat to koňovi, ten má větší hlavu.


Offline - Moderátor Profil 
17. 5. 2022 10:04 Odeslat příspěvek
Některé telefony řady Galaxy S22 trápí problémy s konektivitou. Vypadávají data, GPS a nefungují hovory
https://samsungmania.mobilmania.zive.cz ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
19. 5. 2022 11:31 Odeslat příspěvek
Zda sa mi to alebo po poslednum update malo sa zhorisla vydrz baterie ?


Offline - Junior Profil 
19. 5. 2022 11:49 Odeslat příspěvek
Mám taky trochu ten pocit, ale je to hodně subjektivní.


Offline - Junior Profil 
19. 5. 2022 11:56 Odeslat příspěvek
Zdravím,
mám tu dva silikonové kryty, originál Samsung na S22 Ultra v barvě burgundy a černá (v reálu je spíše tmavě šedá).
Koupil jsem je v rámci odpustkové slevy na Smarty za polovinu do zásoby a zjistil jsem, že se tak rychle neopotřebovávají, takže nepotřebuji mít v šuplíku 4 náhradní. Kdo by měl zájem, nechám oba dva za 390 Kč vč dopravy do zásilkovny.


Offline - Junior Profil 
19. 5. 2022 17:18 Odeslat příspěvek
cosemdesiatsedem píše
Zda sa mi to alebo po poslednum update malo sa zhorisla vydrz baterie ?

Zdá se ti to ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 375  Další stránka
Stránka 243 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies