MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 2. 2023 08:35 Odeslat příspěvek
Pěkný.
Jen člověk musí sehnat isic kartičku, jinak má smůlu.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 2. 2023 11:28 Odeslat příspěvek
Ahoj, mohu poskytnout slevu na nákup telefonu v Samsung prodejnách


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 13:37 Odeslat příspěvek
Davnejsie som tu rozoberal kvalitu spracovania kovoveho ramu ktory je okolo displeja. Po roku cisto nosenom v original Samusng puzdre mam skrabance ako po 5 rocnom pouzivani bez puzdra. Je tato nekvalita vyroby vobec reklamovatelna ? Ak ho budem chcet predat pripadne poslat na vykup tak to mi zoberu tak za sympolicku cenu. Otras...

Přílohy

20230205_133050.jpg
20230205_133050.jpg
[ 620.25 | Zobrazeno 82 krát ]

20230205_133114.jpg
20230205_133114.jpg
[ 535.83 | Zobrazeno 88 krát ]




Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 13:49 Odeslat příspěvek
Mám podobný problém, byť v o mnoho menším rozsahu. Je potřeba snad každý den sundat kryt a rám od všeho, co se na něj přes den nalepilo, očistit. U žádného jiného telefonu, co jsem doposud měl, se rám tak lehce nepoškrábal. Na reklamaci to ale určitě není.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 2. 2023 13:54 Odeslat příspěvek
To mám u každého mobilu z krytu. Vleze tam prach a je to.


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 15:17 Odeslat příspěvek
No možná jde taky o to, jaký kryty používáte. Já po roce používání origo samsung krytu mám telefon jako při koupi, bez jediného škrábanečku. Opět je to o tom co kdo používá a jak se k tomu chová. Jako pokud bych si zabalil telefon do šmirgl papíru a čekal, že telefon bude OK, pak jsem blázen. Spíš bych nadával na výrobce krytů, kterí to dělají z levnejch srágor za nulové výrobní náklady a pak se najde důvěřivej uživatel a bohužel nevědomě si tím poškodí 100x dražší věc.


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 16:00 Odeslat příspěvek
V tomto pripade to neni vobec otom ako sa k telefonu chovam. Mal som ich xy od Samsungu, stale rovnake pouzivanie, nikdy s tym nebol problem. Toto je chyba vyroby. Pravdepodobne len niektorej sarze kedze to nerobi kazdemu. Skusim kontaktovat Samsung uvidim co mi odpisu.


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 16:30 Odeslat příspěvek
Mám to odřené podobně, jen o trochu méně. Rovněž nošeno v kvalitních pouzdrech.

Je to ***** kvalita a navíc leskle lakovaný rám nachylný na cokoliv.

Místní troly ignoruj.


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 16:43 Odeslat příspěvek
@renek1: To je vtip, že Samsung dělá kryty z kvalitních materiálů? Cca dva roky zpátky jsem měl od Samsungu krytů několik, většina z nich se rozpadla (nějaká umělotina). Teď mám od Samsungu jen ten se stojánkem, že se ale ta plastová záda škrábou jako u šmejdu z Číny, snad ani zmiňovat nemusím.

Používám kryty od Spigenu a Tacticalu (obdoba Pitaky), kvalitou nesrovnatelné se Samsungem, přesto mám na rámu pár milimetrových teček, ale ty rozhodně nejsou od materiálu obalu, ale prostě od bordelu, co se pod něj dostane.

Jsem ale rád, že máte opět jasno... :-)


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 17:54 Odeslat příspěvek
No možná je to tím, že měním telefon každý rok a tak se nestačí poničit, ale jak říkám, neměl jsem a nemám zatím problém jak s telefony, tak s jejich příslušenstvím od samsungu. Chápu, že je to pro některé těžko stravitelná skutečnost, ale nemám důvod lhát, jen abych tu někoho popuzoval.


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 23:03 Odeslat příspěvek
cosedemdesiatsedem: daj vedieť co ti povedia... som zvedavý... lebo s22 reklamovala aké to má byť super odolné..



Naposledy upravil Nick Cave dne 6. 2. 2023 09:09, celkově upraveno 1

odstraněno OT z příspěvku



Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 2. 2023 09:01 Odeslat příspěvek
Záleží kde se kdo pohybuje a jaký má obal.
Pokud ti tam zaleze písek, popř částice křemičitého písku. Tak je to hodně rychle poškrábané ty boky.


Offline - Junior Profil 
6. 2. 2023 14:27 Odeslat příspěvek
niektore cinske obaly su trochu vacsie a telefon sa v nich hybe. v takom pripade prach moze ram poskrabat, mal som to tak volakedy, snad teraz tie ramy uz robia odolnejsie.


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2023 08:39 Odeslat příspěvek
Je k dispozici aktualizace One UI 5.1!


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2023 08:57 Odeslat příspěvek
Zatim jsem ji s SEK neobdrzel..
Ale jinak ano je,vysla driv nez se cekalo.. I pro Z radu..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 ... 375  Další stránka
Stránka 366 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies