MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 8. 2022 15:32 Odeslat příspěvek
Ahoj, pokud jste to ještě nezjistili, je venku první OneUI 5 beta verze. Německá verze funguje v pohodě i u nás �
Poslední příspěvek


Offline - BAN MM.cz Profil 
6. 8. 2022 17:09 Odeslat příspěvek
Díky nechci, to bude zabugované až až...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2022 07:50 Odeslat příspěvek
renek1 píše
V Nastavení/Aplikace/Kalendář, dej aplikaci Vypnout.
Používám Business Calendar od jeho začátku a funguje to takhle normálně

Taky nelze. Jsou zde volby Otevřít - Vypnout - Vynucené zastavení. A volba Vypnout je jediná nepřístupná/šedá... podobně jako ten vypínač oznámení (viz bagr3210) Nejspíše budu na vše používat Business Calendar s tím, že u něj vypnu oznámení a oznámení mi bude chodit ze Samsung Calendar. Fakt nevím,co se mi kde v telefonu bije.


Offline - Junior Profil 
7. 8. 2022 09:45 Odeslat příspěvek
Nevím co děláš špatně, ale já mám vypnuto, jak je vidět na screenu.
Příloha
Screenshot_20220807-103856_Settings.jpg
Screenshot_20220807-103856_Settings.jpg
[ 253.93 | Zobrazeno 38 krát ]



Offline - Junior Profil 
7. 8. 2022 11:47 Odeslat příspěvek
Dole je budíky a připomenutí. To zkus vypnout. Pozor je tam budíky, na to používám také jinou app tak jestli používáš jejich budík tak abys nezaspal. Já to mám zapnuté, používám též business calendar a žádný problém. Ten BC jsem používal i na S20FE 5G a tam taky dobry, pro přenos jsem použil smart switch takže se to přetáhlo i s tím nastavením ze starého telefonu. V S22+ jsem nic nedělal a funguje to korektně. J


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2022 15:06 Odeslat příspěvek
sinco píše
Dole je budíky a připomenutí. To zkus vypnout. Pozor je tam budíky, na to používám také jinou app tak jestli používáš jejich budík tak abys nezaspal. Já to mám zapnuté, používám též business calendar a žádný problém. Ten BC jsem používal i na S20FE 5G a tam taky dobry, pro přenos jsem použil smart switch takže se to přetáhlo i s tím nastavením ze starého telefonu. V S22+ jsem nic nedělal a funguje to korektně. J

Zkusil jsem, ale ta volba Vypnout je nepřístupná. Njn, díky všem za snahu.

Přílohy

Screenshot_20220807-153022_Settings_copy_768x1647.jpg
Screenshot_20220807-153022_Settings_copy_768x1647.jpg
[ 97.57 | Zobrazeno 23 krát ]




Offline - Junior Profil 
7. 8. 2022 16:06 Odeslat příspěvek
Mám to také nepřístupné, zakázal jsem kdeco, teď to zase otravuje, abych to povolil, otravování vypnout nejde. :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2022 16:16 Odeslat příspěvek
GeneHawkins píše
Mám to také nepřístupné, zakázal jsem kdeco, teď to zase otravuje, abych to povolil, otravování vypnout nejde. :D

Jj :-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2022 17:57 Odeslat příspěvek
Včera jsem si pořídil S22+ a také patřím mezi ty, kterým přijde, že lidské postavy (zejména hlavy) v režimu "Fotografie" jsou šišaté. Po pár testovacích snímcích jsem ale přešel do režimu "PRO" (jsem amatérský fotograf, který má mobil jen jako doplněk FF přístroji, takže jsem stejně počítal s tím, že budu fotit do RAWu) a v tomto režimu jsou postavy/hlavy OK (samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že jde o přepočtené ohnisko 23 mm). Tím pádem je jasné, že to není optická vlastnost objektivu, ale pouze výsledek SW zpracování, takže je naděje, že to Samsung časem vyladí. Škoda jen, že se nedá ten režim "PRO" nastavit jako defaultní a musím si vždy hlídat, že se mi to samo nevrátilo do režimu "Fotografie".


Offline - BAN MM.cz Profil 
7. 8. 2022 18:23 Odeslat příspěvek
Žádné šisaté hlavy nemám. Fotím kazdý den prcka. Takže bych v tom Sw neviděl. Taktéž S22+


Offline - Junior Profil 
7. 8. 2022 18:25 Odeslat příspěvek
Jen tady o tom tydny tlachate, kdyz nebudeme zkoumat detaily, tak sem staci hodit dve 2Mpx zmenseniny s EXIFem pro srovnani!? Sam jsem zvedav, protoze posledni srovnani s textem v knize mne moc nepresvedcilo...23mm ohnisko je na bezne zabery (hlavne lidi) strasne siroke, s necim takovym bych osobne lidi ani nefotil, ale jsem zvedavy na ty fotky. Sam jsem na S21+ rad za 29mm 64Mpx kamerku, se kterou se lidi foti mnohem lepe a i po 2-2,5x vyrezu je dost detailu i na pripadne vetsi tisky (taky fotim malou skoro kazdy den).


Naposledy upravil kultus dne 7. 8. 2022 18:32, celkově upraveno 1


Offline - Moderátor Profil 
7. 8. 2022 18:29 Odeslat příspěvek
jarda.malk píše
Včera jsem si pořídil S22+ a také patřím mezi ty, kterým přijde, že lidské postavy (zejména hlavy) v režimu "Fotografie" jsou šišaté. Po pár testovacích snímcích jsem ale přešel do režimu "PRO" (jsem amatérský fotograf, který má mobil jen jako doplněk FF přístroji, takže jsem stejně počítal s tím, že budu fotit do RAWu) a v tomto režimu jsou postavy/hlavy OK (samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že jde o přepočtené ohnisko 23 mm). Tím pádem je jasné, že to není optická vlastnost objektivu, ale pouze výsledek SW zpracování, takže je naděje, že to Samsung časem vyladí. Škoda jen, že se nedá ten režim "PRO" nastavit jako defaultní a musím si vždy hlídat, že se mi to samo nevrátilo do režimu "Fotografie".


Tak nastavit se dá poslední používaný režim, takže pokud by se používal jen PRO před ukončením,zůstane po zapnutí fotoaparátu zase PRO.

Přílohy

Screenshot_20220807-192609_Camera.jpg
Screenshot_20220807-192609_Camera.jpg
[ 373.28 | Zobrazeno 15 krát ]




Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2022 18:31 Odeslat příspěvek
JirkaGalaxy píše
Žádné šisaté hlavy nemám. Fotím kazdý den prcka. Takže bych v tom Sw neviděl. Taktéž S22+

Ať už nemáte, nebo to nepozorujete (nic ve zlém, já zase nemám třeba hudební sluch :-) ), jen dobře pro vás. Těm, co to mají/pozorují, jsem jen chtěl sdělit, že dle mého názoru nejde o HW problém.


Offline - BAN MM.cz Profil 
7. 8. 2022 18:39 Odeslat příspěvek
Trošku mi jen přijde, že je to nejvím odflaknuta vlajkovka za x let. Za tím si stojím. Tolik problémů co má řada S22 to je masakr. Každý kdo se mě ptá zda vyměnit za S21 nebo i S10 říkám ne. Fakt ne. Fotky zas takový skok fakt nejsou a platit za tohle takovou raketu. Já jsem na dlouho vyléčený. Nemít hodinky a ostatní příslušenství dívám se už po něčem jiném, ale taky po čem že? S23 se vyhnu určitě a pak se uvidí.


Offline - Junior Profil 
7. 8. 2022 19:00 Odeslat příspěvek
JirkaGalaxy: Tak mě prosím zkus ten masakr shrnout. U pluska baterka v normě, večer přicházím s 40procenty. GSM je v pohodě, jsem dostupný, přesněji zatím mě nikdo neřekl že se mě nedovolal a ani nepřišla sms o zmeškaném hovoru. Pády aplikací neznám, a že jich mám nainstalovaných. Dokonce jsem narazil na sw který měl poslední aktualizaci v roce 2014. s každým novým Samsung tel. jsem vše přelil do nového. Hry nehraji takže přehřívání nemohu posoudit. Šišatého nic nemám, zkoušel jsem vyfotit nějaké testovací obrazce , kde byla kružnice a byla i na displeji mobilu bez deformace. Ale třeba to nevidím a tak jsem spokojen. Netvrdím že je to po technické stránce luxusní HW, ale co tam je to funguje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298 ... 375  Další stránka
Stránka 295 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies