MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 08:48 Odeslat příspěvek
to souhlas, ale pro me neni motivace vubec penize, telefon nemam tak dlouho, ale vetsinou nechavam tyto lepsi telefony dale v rodine a bohuzel nemam dobre zkusenosti s byt originalnima ale vymenenejma baterkama. Pokud by me ty opatreni nejak omezovaly tak to samozrejme neresim a nedelam a zase nechapu pro nemit nastaveni ktere se k baterce chova lepe.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 12:13 Odeslat příspěvek
bagr3210 píše
Polsonside píše
Hledám funkci, kterou měla S7. Pokud jste třeba jen otevřeli zprávy nějakého kontaktu a přiložili telefon k uchu, tak zavibroval a začal vytáčet kontakt.
Pochybuji, že to zde už není, ale nemohu to najít..kdyby někdo věděl, kde hledat ;-)

Mam zato,ze to uz nejde od minulorocniho modelu..nechapu,proc tuhle funkci zrusili..

O folii je tady napsano mraky,osobne mam origo od Samsungu. V baleni 2ks,cena jak zadara a jeste pomucka,s kterou to zvladne nalepit i mimino...


Asi to souvisí s tím, že senzor přiblížení je pod displejem a není tedy aktivní pořád (protože pak je vidět), a proto telefon nemá jak poznat ten pohyb k uchu. Osobně považuju to zmenšování rámečků za každou cenu, včetně rušení užitečných fukncí, za blbost.

Jo a k nabíjení: fascinuje mě, kolik opičáren jsou lidi schopní dělat kolem telefonu a kolik je kolem toho pověr. Nakonec lidi kvůli vidině úspory pár procent kapacity někdy v budoucnu nepoužívají celých 15% vůbec. Super logika, fakt.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 12:30 Odeslat příspěvek
@Libb myslis tu poveru ze se muzes chovat k telefonu jak chces a ztratis jen par procent kapa:D zajimava logika, fakt


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 12:43 Odeslat příspěvek
Libb píše
bagr3210 píše
Polsonside píše
Hledám funkci, kterou měla S7. Pokud jste třeba jen otevřeli zprávy nějakého kontaktu a přiložili telefon k uchu, tak zavibroval a začal vytáčet kontakt.
Pochybuji, že to zde už není, ale nemohu to najít..kdyby někdo věděl, kde hledat ;-)

Mam zato,ze to uz nejde od minulorocniho modelu..nechapu,proc tuhle funkci zrusili..

O folii je tady napsano mraky,osobne mam origo od Samsungu. V baleni 2ks,cena jak zadara a jeste pomucka,s kterou to zvladne nalepit i mimino...


Asi to souvisí s tím, že senzor přiblížení je pod displejem a není tedy aktivní pořád (protože pak je vidět), a proto telefon nemá jak poznat ten pohyb k uchu. Osobně považuju to zmenšování rámečků za každou cenu, včetně rušení užitečných fukncí, za blbost.

Jo a k nabíjení: fascinuje mě, kolik opičáren jsou lidi schopní dělat kolem telefonu a kolik je kolem toho pověr. Nakonec lidi kvůli vidině úspory pár procent kapacity někdy v budoucnu nepoužívají celých 15% vůbec. Super logika, fakt.

Naprosty souhlas. Omezovat se či "okradat" o 15% z baterky no každeho věc a ty ramečky to same. Tohle je jedna ze SW užitečnych funkci, ale mě třeba vic chyby notifikačni dioda což je zase HW zaležitost.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 16:13 Odeslat příspěvek
Libb píše
Jo a k nabíjení: fascinuje mě, kolik opičáren jsou lidi schopní dělat kolem telefonu a kolik je kolem toho pověr. Nakonec lidi kvůli vidině úspory pár procent kapacity někdy v budoucnu nepoužívají celých 15% vůbec. Super logika, fakt.
No když to řekneš takhle, tak to fakt nedává vůbec smysl :-) tak na to asi kašlu.. Večer hodinku nabiju a hotovo šmitec.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 16:14 Odeslat příspěvek
Nainstaluj si "aodNotify Pro" neřeš HW záležitosti, používám už 2 měsíce v S22U...


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 22:21 Odeslat příspěvek
Libb píše
Asi to souvisí s tím, že senzor přiblížení je pod displejem a není tedy aktivní pořád (protože pak je vidět), a proto telefon nemá jak poznat ten pohyb k uchu. Osobně považuju to zmenšování rámečků za každou cenu, včetně rušení užitečných fukncí, za blbost.

Jo a k nabíjení: fascinuje mě, kolik opičáren jsou lidi schopní dělat kolem telefonu a kolik je kolem toho pověr. Nakonec lidi kvůli vidině úspory pár procent kapacity někdy v budoucnu nepoužívají celých 15% vůbec. Super logika, fakt.


Diky za vysvetleni..Myslim,ze to tu,nebo nekde uz bylo vysvetleno..
S tou baterkou,naprosty souhlas..


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 22:39 Odeslat příspěvek
Tak třetí den z S22 a absolutní spokojenost. Většinu už mám krásně nastavenou. AoDnotify též super. Dnes aplikována originál folie Samsung. Baterie naopak velmi překvapila. Telefon dnes používám průměrně. 1hodina navigace, pár hovorů, 1 hodina whatsapp a tak hodina na netu + nastavování. Aktuálně má za sebou téměř 20 hodin od nabiječky a cca 5 hodin aktivního displeje a stále mám ještě 35%. A u navigace velmi zajímavá spotřeba = 39 minut navigace polkla pouhých 5% baterie. Veškeré animace a přechody naprosto plynulé. Skvělá práce v aktualizaci z dubna.


Offline - Junior Profil 
30. 4. 2022 07:27 Odeslat příspěvek
Sateza píše
Máte už někdo tu novou aktualizaci? Jde mi o to, jestli to nebude potřeba zase tahat přes Smart switch.


Tak ještě jednou... Má už někdo tuhle aktualizaci? Nebo to bude zase u některých potřeba tahat přes PC?


Offline - Junior Profil 
30. 4. 2022 07:46 Odeslat příspěvek
Jakou posledni? Ja mam s koncovkou AVDA.
A nechapu,jak tahat pres PC? Nikdy jsem tak neaktualizoval,ani kdyz jsem mel Thajskej FW,ani ted u SEK CSC...


Offline - Junior Profil 
30. 4. 2022 08:21 Odeslat příspěvek
Zdravím. Prosím o radu. Přišel mi kód na objednání sluchátek. To jsem udělal, ale nedorazila Samsungu platba 1Kč. Dal jsem příkaz, který neproběhl. Ví někdo chytřejší kde by mohla být chyba?


Offline - Junior Profil 
30. 4. 2022 08:59 Odeslat příspěvek
Mám na vás dotaz k zamyšlení :-))
Nastavil jsem si podmínku v bixby routines, aby se mi vypínala mobilní data, jestliže se připojím k wifi.
Toto nastavení mám pro účely šetřit více baterii, ale otázkou je, zda více šetří baterii, když to nechám běžet jak je a budou puštěny wifi i data nebo jestliže telefon musí stále hlídat tyto nastavené plány?
Co myslíte?


Offline - osobne Profil 
30. 4. 2022 12:02 Odeslat příspěvek
Záleží na síle a druhu datového připojení v těch místech, kde se pohybuješ a síle wifi. Většinou nejlepší pro výdrž baterie, když jsi na pohybu, je vypnout bixby, vypnout 5G, vypnout wifi, nechat jen 4G. Když jseš bez pohybu v místě s wifi, tak ručně vypnout mobilní data a zapnout wifi.


Offline - Junior Profil 
30. 4. 2022 12:36 Odeslat příspěvek
A úplně nejlepší je vypnout celej telefon.. :-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2022 12:48 Odeslat příspěvek
mirbeda píše
Zdravím. Prosím o radu. Přišel mi kód na objednání sluchátek. To jsem udělal, ale nedorazila Samsungu platba 1Kč. Dal jsem příkaz, který neproběhl. Ví někdo chytřejší kde by mohla být chyba?


Já stále čekám od 4.4 :-)
Vaše údaje v registraci zkontrolujeme a do 30 dnů Vám zašleme e-mail s informací o stavu vaší registrace. Pokud by údaje, které jste nám poskytli v registraci, nebyly úplné nebo čitelné, požádáme Vás emailem, abyste údaje doplnili.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 375  Další stránka
Stránka 231 z 375 [ Příspěvků: 5618 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies