MobilMania.cz

Přihlásit se




2 ročný Samsung A40 32GB ...za koľko?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 10. 2021 13:12 Odeslat příspěvek
Ahojte.
Sestra si kupuje A52s, s tým, že by mi predala A40-tku v dobrom stave.
Mám úplne základný mobil NOKIA 3.1..... Treba mi nový telefón, premýšľam ši si kúpiť nejaký nový telefón za 120€, alebo kúpiť od sestry SAMSUNG A40....ale s tým, že obaja nevieme (ani ja ani sestra), koľko by si za to mohla pýtať. Tu nejde o to aby "zarobila na bratovi", ale o to, že peniaze potrebuje, takže dať mi ho za "polovičnú cenu než by pýtala inde" od nej žiadať nemôžem... Ale rozhodne si nepredstavujem, že by som mal za dvojročný mobl vyššieho LowEndu zaplatiť viac ako 70€.... či som naivný?
Sestra pracovne telefonuje z A40-tky aj pár hodín denne.... Čiže "zvnútra" bude určite opotrebovaný....
Mne telefón prakticky treba len na pár minút volania denne, sms-ky, a na to aby som si naň pripojil DAC cez microUSB-C a počúval tak hudbu cez slúchadlá. Na internet cez telefón nechodievam častejšie než raz za mesiac na pol hodinu pozrieť na Aliexpress....
Podľa vás má akú hodnotu dvojročný Samsung A40 32GB? Má k nemu aj puzdro.
Ďakujem za reakcie.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 10. 2021 14:27 Odeslat příspěvek
Skoro 40 pozretí a žiadna odpoveď? Ja viem, pýtal som sa pred niečo vyše hodinou, ale som prekvapený, že po toľkých zhliadnutiach žiaden tip na sumu...


Offline - Junior Profil 
10. 10. 2021 14:58 Odeslat příspěvek
Tak po hodině jsi zklamaný že ti nikdo nenapsal cenu? Skoro mi to přijde, že stepuješ před bazarem a nevíš za kolik to střelit, než že ti sestra prodává mobil. :D

Inu, nejjednodušší by asi bylo kouknout na nějaké bazarové weby a měl bys představu. Jinak hodně záleží na stavu, topky jsou inzerované kolem 4000Kč/150euro (vlastně stav nového kusu včetně kompletní výbavy), za dvouletý s "běžným" opotřebením (otázka zní co je běžné opotřebení, pro někoho rozbitý displej a pro jiného nablýskaný krasavec) se nabídky pohybují níže, třeba kolem 1500Kč/60euro nebo i níž. Takže bych ti doporučil mrknout na net, domluvit se sestrou kolik by za něj chtěla a případně kouknout i s ní na nějaké weby s bazarem a tam porovnat a domluvit se na ceně. Tak se můžete domluvit na férové ceně, ne? ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 10. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
Albert.Bert : Ďakujem za odpoveď. Takže skúsim sestre ponúknuť tých 60€...max. 70 (ale to nech mi potom dá záruku :D).... Prečo som neriešil pozerať sa do bazáru? Pretože neviem ako je to u mobilov, ale niektorí ľudia sú schopní (a to som videl až príliš často) predávať elektroniku (mobily som na inzeráte nikdy nepozeral) za neskutočne premrštené ceny....
Veci už bez záruky (čiže 2 ročné a staršie) ľudia predávajú o 5-10% lacnejšie, než sa tie veci dajú kúpiť NOVÉ.... Alebo dokonca predávajú 10 ročné chrastítka ku PC za 30€, ktoré už vtedy stáli toľko isto... Proste totálna NEHORÁZNOSŤ.
Pozeral som aj klietku pre papagáje na inzerátoch (chcel som takú veľkú, ktoré by nová vyšla 200€)... Uvidel som tam klietky v ani nie dobrom stave, ktoré ľudia predávali za cenu NOVÝCH, PRESNE TÝCH ISTÝCH MODELOV..... Poviem ti narovinu, v taký moment som sa asi dve hodiny nevedel spamätať.... predýchaval som tú ľudskú debilitu....
No a tu máš odpoveď, prečo som nehľadal toto info na inzerátoch/bazaroch. :-)
Ale ešte raz, ďakujem pekne za tip, zariadim sa podľa tej ceny ktorú si spomenul ;-)


Offline - Junior Profil 
10. 10. 2021 17:49 Odeslat příspěvek
ty kokot, vy si v rodině prodáváte founy? co to je za rodinu teda, kór mezi sourozencama sa věci, mimo aut a velmi drahých zařízení, u nás odjakživa darovali, tak to je předpokládám běžné v každé normální rodině, kó staré plečky :D , dědek


Offline - Pokročilý Profil 
10. 10. 2021 20:46 Odeslat příspěvek
V CR vykupuje telefony Mobilpohotovost a i za opotrebenou A40 nabizi 2600Kc:
https://www.mp.cz/vykup-telefony-samsun ... x8x9x10x11
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies