MobilMania.cz

Přihlásit se

Samsung A52s 5G

- Kolemjdoucí Profil 
13. 10. 2021 17:12 Odeslat příspěvek
Ze samsungu S8+ přes Smart Switch vše přesunuto do A52s 5G. Vše funguje, pouze hry, které vyžadují propojení s FB (ze 7,tři nejdou). Chce to po mě přijmout v prohlížeči soubory cookies,což nejde. Je to přes celý displej a nejde s tím sjet dolů. Odinstalovala, znovu instalace. Mobil restartovala. Kde je prosím chyba a jak ji odstranit. Podotýkám, že v S8+vše fungovalo ok. Pokud je chybav prohlížeči, tak v jakém a jak nastavit. Hry jsou instalovány z Googlu play. Děkuji za každou radu. Irena
Poslední příspěvek

- BAN Profil 
13. 10. 2021 19:34 Odeslat příspěvek
Největší chyba je vše přetahovat. Měla jsi nakopírovat max kontakty a nic víc. Bude ti to dělat neplechu. Hry nehraju ať poradí někdo jiný. Já jen ať se nedivíš v další problémy.
Jinak chybu vidím mezi židli a tebou.

Naposledy upravil cardi2 dne 14. 10. 2021 02:36, celkově upraveno 1

- VIP uživatel Profil 
13. 10. 2021 23:43 Odeslat příspěvek
v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno

- Kolemjdoucí Profil 
14. 10. 2021 07:57 Odeslat příspěvek
Děkuji, přišla jsem na to! Měla jsem blbě nastavenou velikost obrazovky. Jinak děkuji za odpovědi. Irena

-- 14. 10. 2021 08:57 --

cardi2 píše
Největší chyba je vše přetahovat. Měla jsi nakopírovat max kontakty a nic víc. Bude ti to dělat neplechu. Hry nehraju ať poradí někdo jiný. Já jen ať se nedivíš v další problémy.
Jinak chybu vidím mezi židli a tebou.

-- 14. 10. 2021 08:58 --

Děkuji za odpověď

-- 14. 10. 2021 08:59 --

Nick Cave píše
v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno

Děkuji

-- 14. 10. 2021 08:59 --

Nick Cave píše

Děkuji

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies