MobilMania.cz

Přihlásit se




Galaxy s21+ 5G meni jas displeja

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 11. 2021 15:30 Odeslat příspěvek
Ahojte mnoho krát som si všimol že napr pri scrollovani obsahu s videami sa mi razantne zvýši jas displeja.Nie pri každom videu. Adaptívny jas mám vypnutý, jas na maximum a aj tak sa v určitých situáciách jas dost zvýši až ma prekvapilo ako je schopný ten displej svietiť. Potom stačí prejsť na domovskú obrazovku a jasné vidieť ako displej
znovu celý stmavne. Prečo je to tak ? Dá sa to vypnúť? Resp sa sa nastaviť aby ten displej pri max jase naozaj svietil na svojom maxime ? Vďaka za odpoveď
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
1. 11. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
možná je to vada displeje, před reklamací bych zkusil obnovení továrního nastavení

p.s. přesně tohle mi dělal tablet Lenovo, nakonec se začal sám od sebe vypínat displej, po reklamaci a výměně displeje vše ok


Online - Junior Profil 
1. 11. 2021 20:03 Odeslat příspěvek
Myslis ked pozeras video alebo ho ani nespustis?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 11. 2021 09:49 Odeslat příspěvek
Displej mám vymenený, originál mi vydržal 4 mesiace potom zhasol nadobro tak reklamácia..ale robilo to aj predtým. Najčastejšie sa to deje keď mám otvorený YouTube s videami na titulke ktoré sa pri scrollovani pustia - akoby ukážky. Tak pri každom spustenom cca 10tom videu sa displej odosť viac rozsvieti netuším čo má na to vplyv. Stačí prejst na iné video a hneď displej stmavne.niekedy týždeň nič a niekedy si to všimnem viac krát za deň. Určite to bude.nejaka softvérová záležitosť.

-- 2. 11. 2021 11:14 --

Prišiel som na základnú vec. Ak na senzor zasvietim baterkou tak sa displej rozsvieti na svoje maximum. Takže aj keď mám jas nastavený na maximum a nenachádzam sa na priamom svetle displej svieti na 50%. To je pekné trapne. K čomu je dobrá ťa funkcia dá sa to vypnúť ?


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2021 11:23 Odeslat příspěvek
Říká se tomu “peak”. Co to je si snadno najdeš na netu :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies