MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
29. 12. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
Samsung klávesnice vypnout ani deaktivovat nejde, slovník nepoužívám, ale když podržím déle mezerník v gboardu, najede výběr klávesnic a to mě štve.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2021 20:09 Odeslat příspěvek
to jsem se taky marně pokoušel vypnout


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 12. 2021 20:17 Odeslat příspěvek
.Hardy píše
5G je vidět klasicky v horní liště. Osobně 5G (Vodafone) chytám skoro všude v centru a v metru. Zkus mrknout, jestli nemáš nastavenou danou sim jen na LTE režim (Nastavení - Připojení - Mobilní sítě - Režim/mód sim karty; navigace je přibližná, neboť mám telefon v EN).

Nastavené všechny sítě mám, přesto jsem 5G na displeji ještě neměl. Možná je to tím, že telefon mám od Vodafonu a SIM O2.


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2021 21:26 Odeslat příspěvek
To by snad nemělo hrát roli. Zkus zavolat na infolinku O2 (a nebo se domluvit s firemním adminem).


Offline - Pokročilý Profil 
29. 12. 2021 22:58 Odeslat příspěvek
Potvrzuji VF normálně funguje. Asi to mají jinak protože žádná výměna sim pri novém telefonu neproběhla .


Offline - Junior Profil 
31. 12. 2021 17:03 Odeslat příspěvek
Ahoj, taková malá technická. Nový mobil k Vánocům A52s a potřebuji nastavit vyzvánění pro hovory a SMS. Starší věci - kontakty, zprávy, přetaženy přes smart switch a přitom se převedl i konkrétní tip vyzvánění pro hovory (nabídl se při nastavení zvonění - znaménko plus a možnost přidat zvuk vyzvánění). U nastavení zvuku pro SMS se znaménko plus nenabízí, jsou tam k dispozici pouze přednastavené zvuky, a to i když jdu přes nastavení aplikace pro SMS. Jelikož je to telefon mamky, chci nastavit zvuk z původního telefonu A3. Netušíte jak na to ?


Offline - BAN MM.cz Profil 
31. 12. 2021 17:32 Odeslat příspěvek
A proto watch 4 a je po problému :) vřele doporučuji. Watch má i kvalitnější senzory než tick.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
Musíte mať nainštalovanú aj aplikáciu od Mobvoi
https://play.google.com/store/apps/deta ... mpanion.aw
To znamená, že musia byť nainštalované obidve súčasne.


Offline - Pokročilý Profil 
31. 12. 2021 19:30 Odeslat příspěvek
Převedl se nám také, uloženo jinde ,možná v galerii .


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2022 08:22 Odeslat příspěvek
Ne,s tim to bohužel nesouvisí. Prostě je vždy potřeba plný reset hodinek.


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2022 13:32 Odeslat příspěvek
OK, problém je, že telefon vůbec nenabídne nový zvuk přidat k stávajícím. Mrcha :-)
P.S. Vyřešeno, zvuk stažen z netu a zkopírován do adresáře Notifikace, pak ho lze navolit.


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 15:47 Odeslat příspěvek
Ahoj. Pokouším se nahrát firmware přes odin ale odin telefon nedetekuje muže někdo poradit. Dik


Offline - osobne Profil 
4. 1. 2022 15:55 Odeslat příspěvek
Orig. kabel bez redukce, USB ovladače, v mobilu povolit USB ladění nejlépe hned po předchozím Hard Resetu.


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 16:17 Odeslat příspěvek
Kde najdu ladeni usb?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 1. 2022 16:31 Odeslat příspěvek
1. krok: Nastavení -> O telefonu -> Informace o softwaru -> opakovaně poklepat na Číslo sestavení

2. krok: Nastavení -> Vývojářské možnosti -> Ladění USB
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Další stránka
Stránka 18 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies