MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S21 FE 5G - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 3. 2022 17:00 Odeslat příspěvek
Jj. Bez her to dava 98% mobilu. Ale jakmile neco pustis tak procenta miznou pred ocima.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
11. 3. 2022 18:42 Odeslat příspěvek
A kde baterka u her neletí dolů? Pane Hurec to je koment zase.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 3. 2022 19:56 Odeslat příspěvek
Staci se podivat na testy.
Snap 888 zere i travu kolem cesty.
Odpovim ti ve zkratce. Konkurence i samsung umi a ma mobily s lepsi vydrzi. Takze opevovat tu vydrz s21fe neni na miste. A kometare, typu: me vydrzi cely den jsou out. Jo, me vydrzi mobil i tyden, kdyz na neho nesahnu. Takze dulezity je SOT mobily, zda pouziju gps, pripojeni k hodinkam atd atd.
Takze se uklidnime a nalijeme si cisteho vina.
Ale jsem rad, ze troll jako ty, se tu ozve. Aspon je sranda.


Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 22:15 Odeslat příspěvek
Ahoj ,mám ho týden a ta výdrž je zatím dost mizerná . Za noc i 8% , ale tak nějak jsem ho chtěl a věděl do čeho jdu . Honor View20 po třech letech má podobnou výdrž(možná lepší :hm ). Koupil jsem bezdrátové nabíječky ,jak do práce,tak domů a neřeším to , hry nehraju.


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2022 07:24 Odeslat příspěvek
Ahoj, řešil jsem to už na s8 a nevyřešil, teď na s21fe se problém opakuje. V podstatě chci nastavit, aby zvukovou notifikaci dával jenom příchozí hovor, ostatní pouze skrz vibrace. Mám tedy nastavenou hlasitost pro hovor, systém a oznámení mám ztlumené. Ale FB a některé další aplikace pořád notifikuji se zvukem, což je velmi otravné. Jak to prosim vypnu, aby vibrovaly, stejně, jako ostatní aplikace?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 5. 2022 17:33 Odeslat příspěvek
V nastaveni - aplikace - facebook - upozorneni a vypnout upozorneni zvukem. Snad to bude cca stejne. Nemam s21fe.


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2022 17:20 Odeslat příspěvek
Díky za tip, cca to funguje, ale bohužel to vypne i vibrace.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 6. 2022 17:00 Odeslat příspěvek
Jestli to fakt nejde, tak si vyrob notifikační zvuk s nahraným tichem a ten použij.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 6. 2022 08:56 Odeslat příspěvek
Nahravani hovoru? Na Xiaomi mam predinstalovanou aplikaci, funguje bez problemu. Jak je to u s21fe?


Offline - Junior Profil 
10. 10. 2022 20:36 Odeslat příspěvek
Galaxy S21FE nemá makro režim ?


Offline - MobilManiak Profil 
22. 11. 2022 03:08 Odeslat příspěvek
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... -56607.php Dostává Android 13, brzy i u nás.


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2022 05:03 Odeslat příspěvek
Včera sem ho instaloval.


Offline - Moderátor Profil 
22. 11. 2022 11:59 Odeslat příspěvek
Samsung S21 FE obdržel nejnovější Android 13, co je nového?
https://www.mobilenet.cz/clanky/samsung ... veho-47221


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 2. 2023 19:36 Odeslat příspěvek
Jaký máte názor na kvalitu zvuku ve sluchátkách připojených k S21FE? Mám celkem kvalitní špunty od Sony, koupil jsem si redukci na jack 3,5 z USBC a zvuk je tragický, jak z "kalkukačky", bassový projev absolutně odflitrován... Poslední telefon, který měl super zvuk ve sluchátkách byla S5, která měla apku Samsung Music přímo v sytému, kde byla různá nastavení equalizéru, kde se dal naladit opravdu usper zvuk. Další telefony, co jsem měl, stály po téhle stránce za prd, tak jsem spoléhal, že "skorovlajková" loď to vyřeší a jsem velice zklamaný. Nejen, že jsem musel samsung music stahovat z G play, ale oproti staré verzi jsou možnosti nastavení zvuku tragické, v podstě equalizér je spřažen se systémovým equalizérem a nedá se nic moc vymyslet. V nastavení jsou akorát jakési Dolby Atmos atd, které nemají žádný vliv na zvuk... zkoušel jsem i jiné přehrávače, ale žádný výsledek... Nechápu, čím to je. Máte s tím někdo zkušenost? Jakou apkou by se případně dalo z mobilu udělat alespoň ucházející mp3 přehrávač?, nebo co jak kde nastavit, aby to šlapalo... ? Jsem z toho tak znechucen, že mám 100 chutí koupit z bazaru zpět starou S5 jen na poslech hudby... Díky za rady


Offline - Junior Profil 
2. 2. 2023 09:22 Odeslat příspěvek
Vyskúšaj USB Audio Player Pro, je síce platený ale rozdiel oproti vstavanému prehrávaču je dosť značný.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další stránka
Stránka 5 z 7 [ Příspěvků: 97 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies