MobilMania.cz

Přihlásit se




S21 ultra - vytopený - mám šancu uspieť?

Online - Junior Profil 
4. 4. 2022 12:24 Odeslat příspěvek
Zdravím. Stala sa mi nešťastná vec
- do mobilu sa mi dostala voda (z dažďa). Momentálne sú všetky objektívy zarosené (mobil som ihneď vypol a vo zvislej polohe nechal sušiť) :-(
Mobil je certifikovaný IP68, alebo bol 2x reklamovaný v rámci záruky v autorizovanom servise (cez službu moje Galaxy). - obe reklamácie boli uznané (menili zadný kryt a batériu).

Je teda možné, že mi v autorizovanom servise porušili tesnenie pre IP68.
Kontaktoval som službu "Moje Galaxy" s reklamáciou, že mi autorizovaný servis porušil tesnenie.

Mám šancu uspieť? Viem, že Samsung neuznáva záruku, ak sa do neho dostane voda. No mne tú ochranu pokazil samotný servis.

Ďakujem za odpovede
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2022 12:56 Odeslat příspěvek
Také by to zajímalo,ale záruka na vytopení u Samsungu asi nebude uznána.Ikdyž nějaká váha 2 předchozích oficiálních reklamací by tam mohla byt.Dej vědět,jak si dopadl.


Online - Junior Profil 
4. 4. 2022 13:11 Odeslat příspěvek
Či to mám vôbec skúšať alebo ihneď navštíviť neautorizovaný servis, nech mi ho rozoberú a vysušia.

Tým pádom ale prichádzam o záruku a bude to samozrejme platené (čo môže byť tak či tak)


Online - Junior Profil 
4. 4. 2022 14:16 Odeslat příspěvek
Volal som na infolinku Samsungu. Povedali mi, že to spisujú a pošlú to do servisu na posúdenie a, že ich veľmi mrzí, že telefón pôjde už 3x do opravy.

Dnes by sa mi mal ozvať zástupca z Moje Galaxy, resp. kuriérska služba, ktorá ho doručí do servisu.


Online - Junior Profil 
25. 4. 2022 10:32 Odeslat příspěvek
@Kitt2002 Tak záruku mi napokon našťastie uznali a mobil opravili v rámci záruky (zadarmo)
- výmena základnej dosky, výmena batérie, výmena krytu, výmena sys. modulu
Zatiaľ ho testujem ...

Čo je ale dosť zvláštne.. Vymenili mi základnú dosku, no IMEI aj výrobné číslo ostalo rovnaké .. tak isto aj brandovaný firmware od operátora ostal rovnaký ...
Ako je to možné ? :D


Offline - Administrátor Profil 
25. 4. 2022 16:39 Odeslat příspěvek
Přenesli ze starého, mám dojem, že se to dělá kvůli záruce.

A toto jsem našel na XDA z roku 2012:
Citace
Motherboards for parts replacement does not have its own IMEI because they were produced only for parts replacement and not for production.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies