MobilMania.cz

Přihlásit se




Tenký kryt pro A41 pro ochranu před pádem

Offline - Junior Profil 
9. 5. 2022 19:16 Odeslat příspěvek
Ahoj,
poté, co jsem si podruhé za rok rozmlátil obrazovku telefonu (jednou pád na roh na dlaždice z asi 1m a podruhé pád na záda na dlaždice ze snad 40cm - a stejně prasklo LCD, sklo zůstalo ale nepoškozené) bych si rád koupil nějaké pouzdro.
A41 mám proto, že je to nejméně obří telefon, jaký se nabízel. Proto bych chtěl nějaké pouzdro, které co nejméně zvětší rozměry telefonu. Na druhou stranu to chci pro ochranu před pádem, škrábance jsou mi jedno, takže nevím, jak moc tenké to pouzdro může být, aby to dávalo smysl. Zároveň platí, že to není telefon za 30, tak do toho nechci úplně dávat moc peněz.
Z čeho by to mělo být a co bych případně měl koupit?
Díky.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2022 05:36 Odeslat příspěvek
Zdrar mám ten samej telefon(služební) mám ho hozenej v brašně a používám toto za 3 doláče
a jednou za rok to vyměním
https://www.aliexpress.com/item/1005002 ... 7980%21sea


Offline - Junior Profil 
13. 6. 2022 10:22 Odeslat příspěvek
Tohle se mě stalo na A40 taky. Vnější schránka nepoškozená a vnitřní LCD zlomenej na dvě půlky. Na to nepomůže nic, jedině, že bys telefon obalil peřinou.


Online - Pokročilý Profil 
13. 6. 2022 11:10 Odeslat příspěvek
Jediné co mi zatím osvědčilo,je gumový kryt na záda,který převyšuje tloušťku telefonu chrání i kraje displaye.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies