MobilMania.cz

Přihlásit se




Samsung A33 - plynulost prostředí

Offline - Administrátor Profil 
1. 6. 2022 14:46 Odeslat příspěvek
Ahoj,

moderátor by se asi neměl ptát, ale jelikož funguje na tlačítkové Nokii, poprosí zkušenější. Jde opět o manžela mé nejlepší kamarádky, který už by rád dotáhl do konce toho Samsunga. V březnu, kdy šel pořídit u O2 Family Samsung A52s za necelých 6k, jsme to nestihli (manžel je u T-Mobilu). Nyní se dá pořídit za 5k Samsung A33. Viděl jsem recenzi od Šrajera na Techaréně, kde dost kritizoval A53 za špatnou optimalizaci, seká se prý dost, z A33 byl o dost nadšenější, i když i tam jsou občas vidět lehké záškuby, ale rozhodně je optimalizace lepší než u A53.

Vím, že namítnete, že je tu A52s, a ta je o dost lepší. Tu jsem schopný sehnat z MP.cz jako zánovní za 6 990 korun, ale myslím, že to je dost peněz. Stávající mobil kamarádky je Motorola One Fusion+, která stála cca 5 400, takže nějaký Samsungy A12/A22/M23 se mi moc nepozdávají, přijdou mi jako downgrade. Na A33 se mi líbí optická stabilizace. Má otázka je jediná a prostinká - vy, kteří A33 máte, jaká je optimalizace prostředí? Šrajer tvrdí, že se Samsungu optimalizace Androidu 12 a OneUI moc nepovedla. Jak běhá ta A33? A pokud ji zasadíme do kontextu ceny (4 989 korun), je to dobrý mobil? Za mě ano, ale pokud by to nějak lagovalo... Motorola kamarádce moc nesedla. Díky moc všem za odpovědi.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
1. 6. 2022 15:00 Odeslat příspěvek
ono záleží jestli po té aktualizaci udělali obnovu do továrního nastavení a také je dobré vypnout animace v nastavení pro vývojáře a až poté hodnotit plynulost prostředí
https://soubory.info/info/jak-povolit-r ... u-android/

p.s. v čem Motorola nesedla se asi nedozvíme? ;-)


Offline - Administrátor Profil 
1. 6. 2022 15:09 Odeslat příspěvek
Nevím, chybí šipka zpět, asi ji víc vyhovují telefony s nastavbou.


Offline - Moderátor Profil 
1. 6. 2022 15:32 Odeslat příspěvek
dost pochybuji, že by zrovna tento model tady někdo měl a vyjádřil se k němu
co takhle zajít někam na prodejnu a tam vyzkoušet?


Online - Junior Profil 
1. 6. 2022 16:12 Odeslat příspěvek
Tak jestli je hlavni problem sipka zpet, tak snad se da na Motorole zapnout klasicke 3tlacitkove ovladani.


Offline - Administrátor Profil 
1. 6. 2022 16:27 Odeslat příspěvek
Celkově chce přejít na ekosystém Samsungu, má Galaxy Watch 4. Navíc Motorola hapala a má prasklý displej vpravo nahoře. Desátého června mají páté výročí svatby, rád by to stihnul k němu.


Offline - Moderátor Profil 
1. 6. 2022 16:30 Odeslat příspěvek
jedině zajít třeba do Mobil Pohotovosti a vyzkoušet tam


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 6. 2022 19:22 Odeslat příspěvek
Za 5000 je Samsung A33 skvělá koupě, tenhle model se, podle všeho co jsem o něm četl, povedl.

Vybíral jsem Samsung pro manželku místo J5 2017 u kterého začal zlobit nabíjecí konektor, jinak byl pořád rozumně použitelný. Vybral jsem nakonec v akci A52 za 6290 s ještě nějakými slevami a dárky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 6. 2022 10:25 Odeslat příspěvek
A33 je podle mého dobrý telefon a za 5K dobrý kauf. Sám bych ho za ty prachy hned vzal. Bohužel u O2 mám jen TV a internet, takže asi nemám nárok.


Offline - Administrátor Profil 
2. 6. 2022 14:41 Odeslat příspěvek
Nejde přímo o O2, nýbrž O2 Family. Kamarádka je u O2, takže na slevu nemá nárok, je určena jen pro ty, co jsou u zbývajících dvou operátorů. Manžel by přešel, u T-Mobilu má neomezenku + 6GB za 507,50. U O2 Family by měl neomezenku + 8GB dat za 499 + sleva na tu A33. S množstvím dat je spokojen v obou případech, víceméně by přešel jen kvůli slevě na telefon.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
2. 6. 2022 18:28 Odeslat příspěvek
https://www.youtube.com/watch?v=iTxdA-zlg-I

procesorově je to myslím stejné


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2022 10:54 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
ono záleží jestli po té aktualizaci udělali obnovu do továrního nastavení a také je dobré vypnout animace v nastavení pro vývojáře a až poté hodnotit plynulost prostředí
https://soubory.info/info/jak-povolit-r ... u-android/

p.s. v čem Motorola nesedla se asi nedozvíme? ;-)


Jen doplňuji, že ohledně vypnutí efektů není třeba 7x "zapínat" menu vývojáře. V nastavení je totiž přímo dostupné zatržítko na vypnutí efektů, což je v podstatě ono. Jinak naprosto souhlasím s tím, že po povýšení verze je vždy vhodné provést tovární nastavení (bez automatické obnovy!) a věnovat tomu následně jedno odpoledne. Jednou ročně se to přežít dá a mě se to vždy osvědčilo. K té plynulosti bych dodal asi toto: Nastavoval jsem bratrovi A53 a plynulost prostředí a zaplnění nehorázným množstvím balastu od výrobce mě nemile překvapilo. Moje soukromé Realme 8, které v tomto týdnu měním za služební A33 je z hlediska odladění a svižnosti o velký level výš, i přesto, že jde o nižší cenovou kategorii. Na druhou stranu... Ta A33 má zase jiné, pro mne důležité přednosti, které v této cenové kategorii nikdo nenabízí.


Offline - Pokročilý Profil 
5. 12. 2023 09:50 Odeslat příspěvek
Tak stahuji A14 na A33, tak jsem zvědav, jestli taky zažiju ten neplacebo efekt zrychlení a větší plynulosti :ú jak uvádí zkušenosti majitelé ostatních modelů po aktualizaci.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 13 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies