MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Z Fold4 5G & Z Flip4 5G - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
31. 8. 2022 21:01 Odeslat příspěvek
8'' tablet má hmotnost něco přes 300g takže Fold jako skládací tablet dobrý, ale jako telefon bych ho nechtěl nosit a používat ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 22:38 Odeslat příspěvek
263g je sice hodne, ale takovy Iphone 13 Pro Max ma podobnych 240g a to nema kloub, druhy display ad.


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 23:25 Odeslat příspěvek
Absolutně nepociťuji nějaké nepohodlí s ohledem na váhu. Podobná moudra jsou neustále od lidí, co daná zařízení nemají.


Offline - Moderátor Profil 
1. 9. 2022 04:11 Odeslat příspěvek
což o to, na hmotnost se dá zvyknout, ale tloušťka a ergonomie jsou nepraktické
co kdyby to Samsung udělal tak, že by k menšímu smartphone, něco ve stylu S10e s pořádnou baterkou, nabízel skládací tablet ve velikosti Folda bez telefonního modulu, takže uživatel by nosil sice 2 zařízení, ale podle potřeby by používal jedno nebo druhé


Offline - BAN MM.cz Profil 
1. 9. 2022 06:30 Odeslat příspěvek
Nicu: a to by si uživatel jako pomohl co? To je úplná blbost nemyslíš?


Offline - Moderátor Profil 
1. 9. 2022 07:11 Odeslat příspěvek
není, na telefonování a rychlé zkouknutí mejlu, FB atd. malý skladný smartphone a podle potřeby na web a další skládací tablet, přemýšlej o tom, je to možná lepší varianta než 2 v 1 :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2022 07:38 Odeslat příspěvek
Hmotnost a velikost je úplně v pohodě. Za mě víc v pohodě, než řada Note kterou jsem měl vždy a teď S22 Ultra. Tam je šířka fakt omezující alespoň pro mne. Raději větší tloušťku, než šířku. Každý to má ale jinak a věřím, že kdo by to zkusil v reálu, tak by tomu přišel na chuť. A ten displej po otevření, to je prostě paráda čemuž se vyrovná jen tablet. Když vyšla S22 Ultra, hodně jsem zvažoval Switch kvůli spen ale jak jsem byl v prodejně a vzal ji do ruky, zjistil jsem, že už zpět ke klasické koncepci nemůžu. Je to prostě pořád jen telefon, jen s velkým displejem. U Folda jsem zvyklý ještě zvýšit DPI kde je pak ten zážitek zase úplně jiný.
Co se týče telefonu a tabletu - přesně jak říkáš - jsou to dvě zařízení. Tohle už jsem 2x zkoušel a prostě ne, tohle nezkousnu. Časem mě to přestane bavit a tablet přestávám používat a tahat sebou. Je to zase další nabíjení apod. Tuto koncepci zkoušel už Asus, myslím Padfone se to jmenovalo, kdy se telefon strčil do tablet modulu. Neujalo se to a byl to kočkopes.
Za mě je Fold parádní stroj s pár vadami - nemá šachtu na pero apod. Jinak ale super Evoluce proti předešlým Foldům.
Kdo potřebuje univerzální přístroj hlavně na práci a produktivitu, jasná volba.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2022 07:43 Odeslat příspěvek
To je jak s mým kamarádem...vždy měl malý telefon a tablet, je to zarytý jablíčkář a pořád si mě dobíral jak to, že mi stačí velký telefon a nemám tablet.
Říkal jsem mu, že pro mě není tablet ergonomický a mám velký telefon a na něm si vše užiji a tablet nepotřebuji...on na to, že bez tabletu nedá ani ránu apod.

Pak vyšla řada iPhone 11 a donutil jsem ho si koupit Max verzi, kterou má doteď a jak z něj vypadlo, tak tablet už nepoužívá. Minulý rok se mu rozbil a od té doby nemá potřebu další kupovat :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2022 07:49 Odeslat příspěvek
Jo... Tohle znám taky z okolí. Za mě tablet nesmysl. Spíš je fajn mít doma jeden kus na konzumaci obsahu pro celou rodinu. Počasí, zprávy apod ale i v tomto případě, většina skončí u svého přístroje. Dost jsem zvažoval S8 Tab Ultra ale věděl jsem, že skončí v šupleti.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2022 09:33 Odeslat příspěvek
Ale tímto si musí projít každý také jsem měl tablet ale postupem času jsem přešel k tomu, že tablet vlastně nepotřebuji. Celý internet se prispusobil telefonům takže tablet jako meziclanek už nedává smysl. Já teď mám Flipa 4 abych měl kompaktni telefon na kterém toho spousta zvládnu a na zbytek mám ultrabook. A Folda beru podobně jako tablet. Chci malý kompaktní telefon s kterým zvládnu hodně a na zbytek mám ultrabook.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 9. 2022 10:08 Odeslat příspěvek
Prý se Flip 4 dost zahřívá ve vrchní části. Je to pravda? Uvažuji o něm pro manželku ale tohle se mi nelíbí. Díky


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2022 11:45 Odeslat příspěvek
Partnerka nad ním chvíli uvažovala, tak jsme si s ním v prodejně dost hráli, fotili, točili video, zkoušel jsem i nějaké vestavěné hry, vše na max jas a žádného zahřívání jsem si nevšiml.

Nakonec řekla, že telefon je super, ale nechce se vzdát iPhone :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 9. 2022 11:51 Odeslat příspěvek
Jak spolu můžete žít? :-D Díky za info


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 9. 2022 18:31 Odeslat příspěvek
Takže dnes mi na Fold4 zbývá po 14h a 11m 12% baterie a SOT mám 6h a 5 minut. Jsem spokojen.


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2022 10:24 Odeslat příspěvek
Já jsem pozoroval zahřívání u Flipa ubl trojky po roce používání u 4 zatím nic takového nepozoruji.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další stránka
Stránka 6 z 14 [ Příspěvků: 210 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies