MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Z Fold4 5G & Z Flip4 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 4. 2023 18:41 Odeslat příspěvek
Díky za info, teď mi tedy řekněte, v čem je zakopaný pes, že po aktualizaci to u nás zmizelo jak na Fold4 tak Flip4. Přesně po aktualizaci. Našel jsem na Samsung Members, že se to vyskytlo u většího počtu uživatelů např i S22 apod. Zajímala by mne logika věci, proč k tomu dochází.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 4. 2023 02:49 Odeslat příspěvek
Však co by jsi čekal? Tak jak je tomu teď je to ideální. Mi to vyhovuje na plné čáře. Kde bydlíte že máte problém s VoLte? Nejlepší věc co může být.


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2023 04:33 Odeslat příspěvek
Není to zdaleka nejlepší věc co může být. Možná pro někoho, kdo se pohybuje jen ve městě a dál se nehne. Pokud jedeš třeba autem a dostaneš se do míst s horším signálem LTE, hovor na VoLTE se začne rozpadat a druhá strana tě špatně slyší, začne se to "sekat" jak říká třeba má dcera. Samozřejmě se to stává hlavně v době, kdy mi volá někdo pracovně. Tak člověk VoLTE vypnul v nastavení sítě a hotovo. Nebyl by to takový problém, kdyby T-mobile uměl provést aktivaci pomocí Můj T-mobile aplikace podobně jako Vodafone. Bohužel se jim musí volat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 4. 2023 04:40 Odeslat příspěvek
Naštěstí se mě tenhle problém vůbec netýká. Vše funguje na jedničku. Bez VoLte už nikdy víc.


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2023 05:34 Odeslat příspěvek
Já nechápu tvé příspěvky ve stylu bez VoLTE nikdy víc apod. Nic takového jsem neřekl, že VoLTE nechci. VoLTE je prostě super, jen to nefunguje často tak, jak se prezentuje na papíře. Respektive funguje, jen ne s naším pokrytím kdy se na různých místech nachází slabý signál. Pak je problém. Jakákoli možnost která se odebere z nastavení, je špatně. Chybí prostě možnost volby a o tom to je.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 5. 2023 11:31 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny... je tu prosím někdo, kdo by mi napsal reálné zkušenosti s Fold 4 nebo Fold 3? Nejvíce mě zajímá zda je s telefony nějaký problém - vnitřní nebo vnější display, po jak dlouhé době proběhla výměna folie (vnitřní display), jestli fungujete s folií od výrobce (vnější display) nebo kupujete tvrzené sklo? Případně co pád telefonu, přežije či vůbec? A poslední, co odolnost vůči prachu, pozorujete problém s prachem?
Četla jsem veškeré příspěvky, vidím zde i negativní komentáře, ale u těch už nevidím výsledek problému, zda proběhla oprava nebo ne...
Děkuji


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2023 08:07 Odeslat příspěvek
Vnitřní folie odchází, první výměna během prvního roku je zdarma. Nová i s prací stojí 1000Kč.
Kolega ji měnil poprvé v servisu, pak si na Amazonu koupil náhradu, tam mu začala časem taky praskat, tak folii sundal úplně. Po čase mu začal praskat display (nejspíše další ochranná folie), ale to už je na výměnu celého displaye.

Každopádně s tím byl ve Francii v autorizáku a ikdyž byl mobil koupený na Alze, tak mu display na záruku vymění.
Problémy s folií jsem měl taky a má každý, koho s Foldem znám.

S prachem jsem žádné problémy neměl a neznám nikoho, kdo by problém měl.

Telefon mi 2x spadl, jednou otevřený a jednou zavřený a až na škrábance na rozích se nic nestalo.

Fold je super zařízení na konzumaci her a internetu, strašné zařízení na videa typu filmy, YT, Netflix apod.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 5. 2023 06:54 Odeslat příspěvek
Moc děkuju za odpověď... rozmýšlím nad Fold 4 nebo 23 Ultra, nyní mám 22+ ... Fold je samozřejmě pecka a něco extra, ale dost se bojím komplikací, kupovat folie za litr a klepat se, jestli se nepo display, a pak jestli se mi uzná záruka ... nevím, nevím. Teď co je care+ mi taky připadá, že nějaká záruka je těžká loterie, nemáš care+ tak to hodíme na mechanické poškození a konec. Přemýšlím, jestli vzít "jistotu" 23 Ultra, tam hodím tvrzené sklo, budu celkem v klidu a počkat ještě rok, nebo to risknout s Foldem.

Docela koukám, že kolega se zárukou uspěl, to tam šel reklamovat se sundanou folií ??

Ještě se zeptám na pár věcí...
- vím, že je to individuální, ale za jak cca dlouho odešla vnitřní folie?
- na vnější display můžu koupit tvrzené sklo, nebo tam také cpou tu z výroby?


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2023 09:01 Odeslat příspěvek
...no, moje 14 letá dcera má Flip 4 a používá jen to origo silikonové pouzdro (s kroužkem vzadu), žádná další skla ani folie a úplně v pohodě. Pokud nejste naprosté "nemehlo", kterému telefon 3x denně spadne na zem, tak je to úplně v klidu a nemáte se čeho bát. Ten telefon je fakt super, jen na nošení v kapse je na můj vkus "tlustší", než jsem ochoten "skousnout". To doporučuji vyzkoušet předem, abyste potom nebyla zklamaná. Jo, a taky otevírání (odklápění) jde relativně ztuha, mě se to tedy jednou rukou otevřít nepodaří nikdy. To je potřeba taky zkusit, tedy pokud je otevírání jednou rukou podmínkou. Prostě budete potřebovat obě ruce na otevření telefonu.


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2023 12:24 Odeslat příspěvek
viola123: Folii měl sundanou, shodou okolností, když tam čekal, přišla tam paní se stejným problémem a taky ji vymění celý display a to měla Fold bez folie.
Mě to začalo po cca 3/4 roce.
Asi bych šel cestou S23 Ultra. Lepší výdrž i foťáky. Nebo počkat na Fold5, jestli už vyřeší přehyb displaye. Nikdy mi to nevadilo, ale pak jsem začal z okolí slýchat to, že by takový mobil nechtěli kvůli tomu ohybu až mě to začalo srát taky :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 5. 2023 07:12 Odeslat příspěvek
Děkuju za reakce... no, jak tedy pročítám poslední týden diskuze na netu, tak někdo problém má, někdo vůbec. Četla jsem příspěvky, kdy někteří uživatelé mají Fold 2 a dosud bez problému i příspěvky, kdy mají Flip 4 a po roce praskliny v ohybu. Vnitřní folie je jasná, tam bych u Fold 4 počítala s výměnou. Pokud půjdu do Folda 4, asi budu uvažovat o pojištění na display, na Ultru 23 se jdu dnes podívat.
Výměna folie na Folda trvala prosím jak dlouho?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2023 10:33 Odeslat příspěvek
Aktualizace-486,33MB --


Offline - Moderátor Profil 
28. 6. 2023 09:10 Odeslat příspěvek
Soutěž pro sportovně založené o Samsung Galaxy Z Flip4
https://samsungmania.mobilmania.zive.cz ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
12. 8. 2023 14:40 Odeslat příspěvek
Ľudia, da sa zaplatiť s mobilom bez toho aby som ho musel otvorit? Nejak neviem prísť nato kde to zapnúť. Samozrejme myslim cez NFC napriklad v obchodaku. Z FLIP 4


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 8. 2023 14:59 Odeslat příspěvek
Jo, musis ale pred platbou rozsvitit vnejsi displej, staci na nej poklepat. Alespon tak to funguje na Flip 3.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další stránka
Stránka 11 z 14 [ Příspěvků: 210 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies