MobilMania.cz

Přihlásit se




Hlasitý odposlech Galaxy A40-problém s ozvěnou

Offline - Junior Profil 
21. 8. 2022 16:00 Odeslat příspěvek
Když volám, používám hlasitý odposlech, hlavně když jsem sám a nemusím telefon držet. Poslední dobou, cca 2měsíce, je zvuk na obou stranách velice nekvalitní, i když se zobrazuje ikonka HD. Operátor je Vodafone. Stejné to je u Whatsapp, nebo jiných. Přes wifi nebo gsm, to je jedno. Druhá strana slyší sebe sama 2x, já ji nesrozumitelně. Zkusil jsem všechno možné, nouzový režim, odinstalování nepoužívaných aplikací, reset do továrního nastavení. Může být něco špatného s hw? Nebo nějaká nešikovná aktualizace? Koupený před dvěma lety s A9, nyní je tam 11. Nebo to je „marketingový tah“ výrobce, záruka skončila právě před 2měsíci…? Už bych se nedivil ani tomu v dnešní absurdní době ;-) Má k tomu někdo nějakou radu?
díky za reakce
Petr
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
21. 8. 2022 16:57 Odeslat příspěvek
Mám tlačítkovou Nokii a taky mě dřív lidi slyšeli s ozvěnou. Myslím si, že to je zčásti vlastnost odposlechu. Trochu s ozvěnou pomůže, když snížíte hlasitost odposlechu. A nebo používat sluchátka s mikrofonem.


Offline - VIP uživatel Profil 
21. 8. 2022 17:22 Odeslat příspěvek
Telefony mívají kromě hlavního mikrofonu ještě další na potlačení ruchů, jestli třeba nedošlo k ucpání otvoru tohoto mikrofonu nebo jeho poškození, pokud to dříve fungovalo dobře?


Offline - Junior Profil 
22. 8. 2022 22:57 Odeslat příspěvek
ano, je na horní hraně, vyčistil jsem co jsem mohl. Divné je i to, že to nedělá pořád, např. včera to nedělalo...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies