MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

Offline - MobilManiak Profil 
27. 1. 2023 18:17 Odeslat příspěvek
Tade2
Sice novinka není ale můžeš prodat a prodáš smartphone a máš S23 sérii za méně peněz než chce Samsung.. sám uvažuji že prodám Pixel 6 Pro a pořídím S23U.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 18:41 Odeslat příspěvek
Todle je trochu problém...navíc právě dorazil promokód za předregistraci...nabiječka za 390CZK za korunu....

Přílohy

Obrázek WhatsApp, 2023-01-27 v 18.15.02.jpg
Obrázek WhatsApp, 2023-01-27 v 18.15.02.jpg
[ 26.32 | Zobrazeno 31 krát ]




Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 18:48 Odeslat příspěvek
Taky mi došel do mailu kód na samsung.cz na 25W nabíječku za 1,- v rámci Unpacked session 1.února :-D


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 19:01 Odeslat příspěvek
Loni tady někteří frflali nad sluchátkama a letos nedostanou nic! Good job. Jak se říká, darovanému koní na zuby nehleď. Pro zdejší měně inteligentní - nefrflej nad darovanými sluchátky.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 19:01 Odeslat příspěvek
Tiez mi dosiel kod. Taku istu nabijacku mam :D ale ved fajn. Uvidime.

S tymi preorder bonusmi to budu este zaujimave. Na nemeckych-rakuskych samsung strankach sa pise aj o Galaxy Buds2 Pro.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 19:14 Odeslat příspěvek
jako já doufam, že se to ještě změní, ono zas kolikrát se změnily ty leaky během měsíce...


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 19:26 Odeslat příspěvek
Čím blíže jsme vydání, tím přesnější leaky budou. Unpacked je doslova za rohem, takže prodejci musejí být nachystaní. A při tom množství to prostě prosakuje :)


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 19:28 Odeslat příspěvek
Spíš mne zajímá, než nějaké preorder bonusy, co technologického pro nás Samsung připravil. Zatím to vypadá na vylepšené noční fotografie + selfie, což to druhé nevyužiju. Přemýšlím nad S23 256 GB nebo S23+


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 19:34 Odeslat příspěvek
Nic extra bych nečekal. Spíš to bude vyladění neúspěšné S22. Za mě osobně to bude asi stačit. Chtěl jsem kupovat minulý rok, ale baterie a procesor byl opravdu tragický. Letos už do toho jít ,,musím", protože S9 začíná opravdu pokulhávat a baterie je už nevyhovující... I vzhledem k cenové politice bych si tipnul, že řada S23 nebude extra úspěch (celosvětově i kvůli krizi). Pro lidi, kteří mají 21, 22 fakt nic moc vývoj :/ Na druhou stranu, za Snapdragon se roky v EU modlilo dost lidí, protože nám sem Samsung cpal ten svůj odpad. Baterie je také navýšena. Tahle kombinace snad bude konečně fungovat. Doufám! :)


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 19:45 Odeslat příspěvek
Tak nějak. Loni jsem přechazel ze 6 let stareho modelu na řadu S22 a čekal jsem nějaky wow efekt a ono nic. Nějaky pokrok samozřejmě patrny byl, ale spiš vyplivajici z přirozeneho vyvoje jako je vykon, ale celkově jsem spiš zklaman no rozhodně jsem čekal vice. Takže na par let mam jasno a ani korunu nehodlam investovat do něčeho novějšiho, protože jsem se přesvědčil, že by šlo o vyhozene penize.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 20:09 Odeslat příspěvek
Nj, ale jsme ve fázi, kdy telefony už dosáhly určitých limitů, které je těžké překročit. Za mě osobně, i když je to z hlediska nastavení světa nesmysl, by bylo lepší, kdyby výrobci vydávali nové modely klidně jednou za 2 roky a pořádně je vyladili + měli čas na implementaci a vývoj vylepšení.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 20:16 Odeslat příspěvek
Naprostý souhlas.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 20:54 Odeslat příspěvek
Ked trochu zafilozofujem tak on ten vyvoj je inkrementalny tak ci tak. Telefony sa nevyvijaju od nuly, berie sa zaklad z aktualneho modelu a upgraduju sa komponenty, ktore su dostupne v pozadovanej kvalite. Vo fiktivnom svete by sa nove telefony mohli vydavat aj kazdy mesiac, raz vylepsia displej, druhy mesiac lepsie ochranne sklo, treti mesiac novsi procesor, stvrty ina pamät, atd...
Vydat telefon kazde 2 roky by mohlo byt aj kontraproduktivne, ked naraz by prislo viacero zmien, mozno aj nevydarenych na ktore by vyrobca pri rocnych cykloch vedel dostat spätnu väzbu od uzivatelov skor.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2023 22:20 Odeslat příspěvek
Zvláštní jak největší kritici toho, jak ten či onen výrobce po roce nebo jiném čase vlastně nic nezlepšil a ničeho významného nedosáhl, jsou lidé kteří samy v životě nic nedokážou, kromě věčnýho brblání. Většinou jsou neúspěšní i v těch nejbanálnějších činnostech a tak jen kritizujou a i to jim jde blbě, ale hojně. :hm


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 1. 2023 06:17 Odeslat příspěvek
A co čekáš? Že budem Samsung ovečky a budem nadšeně oslavovat pokrok prd prdů? Opravdu? Taky oslavujes v životě, že jsi byl na WC? Ty modely vypouštějící nyní rok co rok, jsou jen kvůli zisku, kdy největší fanoušci to koupí. Neb jinak by kšeft stal. Proto jsou různé akce a cashbacky. Jinak by se to neoplatilo a nebyl by kšeft. Dobrý produkt to nepotřebuje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 331  Další stránka
Stránka 5 z 331 [ Příspěvků: 4951 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies