MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung G810 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2008 12:35 Odeslat příspěvek
Ahoj,

tak už jsem také majitelem G810ky. Koupeno u mobildick za 8590Kč dokonce v balení i 1GB karta :)

Navigace Garmin funguje bez problémů. Jen mám jeden problém s propojením G810 a LCD TV. Grafika menu na TV je úplně hrozná...i fotky po roztáhnutí na TV postrádají ostrost a jsou zubaté.
Měl jsem před tím Nokii N95 a tam to fungovalo perfektně...nevíte co s tím?
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2008 12:42 Odeslat příspěvek
No v nastaveni je rezim tv bud normalni bebo sirokouhla. Ale este sem to nepichnul na tv nevim.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 8. 2008 15:00 Odeslat příspěvek
A co čeština,byla li by? Máte to někdo v češtině? Prý už na to je ;-) Jsem zvědav,kdy se bude oficiálně G810 prodávat u nás i u operátorů.Jinak po pár dnech užívání a vrtání a šťourání se v tom jsem zatim nezjistil nic negativního a proto Samsung chválím.Před pár týdny jsem kompletně rozdělával čistil a skládal Samsung E-250 (po tom,co příťulce šupsnul do vany se solí,když vzpomínala na Mrtvé moře).A i u tohoto modelu byla konstrukce kvalitní a dobře zpracovaná.Kdysi jsem si myslel,že samsung je dobrý tak snad na ledničky,ale to jsem se spletl.Tak po době Panasoniců,Nokií,SonyEricssonů je to pro mne zase jeden povedený kousek. :-)

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2008 19:16 Odeslat příspěvek
Je jenom to ne samsung a chladnicka nebo kombinovanou - nikdy nebrat. To neni lednicka jen imitace. Ale tohle klobouk dolu !

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2008 20:56 Odeslat příspěvek
Podařilo se vám někomu nainstalovat Pythona? Žádná z verzí mi nejede :( a bez něj zase nejede spousta zajímavých aplikací :((

Btw. jestli někdo toužíte po cca 100 PDF manuálu v angličtině ke G810, stačí říct.

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2008 08:25 Odeslat příspěvek
No python nejde. Doufam, ze budu mit ten certifikat. Pak da vedet. Tel ha*ck zatim nejde. Velka vyhoda je v nabijeni. Nabijecku mam doma a usb kabel v praci a nabijem pres nej. No muzes mi poslat manual v pdf.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 8. 2008 20:59 Odeslat příspěvek
Kamilos prosím pošli mi návod jak do g810 dostanu jakoukoliv navigaci měl jsem tam francouskou a neumím fr.ani slovo. smazal jsem to poraď moc prosím .Díky Petr

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2008 23:12 Odeslat příspěvek
Ta galerka to je hnus. Je to pomale jak prase a u n95 galerky to ani nelezelo. Doufam, ze samsung dotahne fw k lepsimu i s galerkou a vytaceni hlasem a voip. To jsou zavazne nedostatky. Voip v n95 sem pouzival dost hodne. Pozor hellocardibe z nejakych pricin zablokuje kartu. Uf po nekolikatem zap a vyp. tel karta jede.
Vsimli jste si nekdo u fotaku jak je cocka tak nad jim je blesk a v levo je prisvetlovaci cervena dioda a v pravo je taky jakoby dioda. Neni to nahodou smimac citlivosti svetla :?:

Tak sem ziskal certifikat ! neubudu zaptim psat kde ! Budu testovat. Co jde a co nejde.
Lze instalovat: pouzite lecivo.
Resco photo 5 :-) konecne rychle prohlizeni fotek :-) :-) :-)
Core player 1.25(4506) ekvalizer + preamp :!: :-) kurna mam sluchatka doma
Auto Call Back
EQ restart

Lze podepsat nelze instalovat neni pozadovany pristup aplikace:
Internet radio ala nokia >:-(
TRK
Smart sis jde , ale bez modulu napise doinsalujte modul. Doinstaluji modul a uz nejde.
Rotateme - jde ale plugin nejde. asi nema pohybove cidlo.

Lol vypada to velmi dobre.

Naposledy upravil Kamilos dne 27. 8. 2008 13:19, celkově upraveno 2

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2008 10:20 Odeslat příspěvek
Kamilos: Super, pak se určo pochlub ;-)

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2008 11:44 Odeslat příspěvek
Kamilos, si to nějak rozjel. Jen tak dále, dej pak vědět, zda certifikát je pořád ok. Myslím, že by se to tu hodilo hodně lidem ;-)

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2008 14:48 Odeslat příspěvek
Proc jsou ty fotky tak vyblute ???? Bud moc odlesku nebo moc svetla malo barev nedoostrene no humac. Par fotek co je nadhernych. Jinak me to dost ***** to N95 fotila lip.

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2008 15:18 Odeslat příspěvek
Jaký máš FW. U mě jsou fotky paráda. Ted kupuji motorku, fotím si detaily, s bleskem atd a vše super ostré

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2008 16:03 Odeslat příspěvek
mám dotaz ohledně wi-fi...ve škole máme wifinu ale připojuje se přes nainstalovanej certifikát + nějaký nastavení ve win...půjde mi ten net i na mobilu?jak se řeší přístup přes certifikáty u Symbianu?nebo se dá připojit jen ve "free zonách" kde se zadá jen jméno a heslo pro přístup k síti..díky

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2008 16:18 Odeslat příspěvek
FW: G810XDHE3 , 2005-05.08

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2008 19:46 Odeslat příspěvek
Já tento: FW G810XEHD2 18-4-2008 a focení fakt spokojenost

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 60  Další stránka
Stránka 16 z 60 [ Příspěvků: 894 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies