MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 10. 2015 00:31 Odeslat příspěvek
Měl jsem před nedávnem problém s velmi podobnými příznaky, na E52 z ničeho nic nefunkční synchronizace mailu, kalendáře a kontaktů s Gmailem. Reset nepomohl, opakované mazání a nastavování MfE nepomáhalo, už jsem také nokii málem odepsal.

Po dalším zkoumání logů mě google navedl na tento návod:

http://answers.microsoft.com/en-us/mobi ... c51c7677ed

Jestli jsem to pochopil, tak původní firmware neumí novější kryptografické algoritmy (tj. přesně to, o čem mluvil váš správce sítě) a balíček Network Improvements.sis je doplní. V mém případě se tím problém vyřešil (stačil krok 3), synchronizace je opět bezproblémová.

Tak jestli jste to ještě nevzdal, zkuste, přeji, aby to pomohlo.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 11. 2015 20:59 Odeslat příspěvek
Díky Kolaloku, už jsem ani nedoufal a nehledal řešení, proč mi synchronizace přestala fungovat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 11. 2015 14:43 Odeslat příspěvek
kolalok píše
...
Po dalším zkoumání logů mě google navedl na tento návod:

http://answers.microsoft.com/en-us/mobi ... c51c7677ed

Jestli jsem to pochopil, tak původní firmware neumí novější kryptografické algoritmy (tj. přesně to, o čem mluvil váš správce sítě) a balíček Network Improvements.sis je doplní. V mém případě se tím problém vyřešil (stačil krok 3), synchronizace je opět bezproblémová.

Tak jestli jste to ještě nevzdal, zkuste, přeji, aby to pomohlo.


Bohužel vzdal a používám z uvedeného důvodu dotykovku Nokia 500. S nutností výměny telefonu jsem se dosud nesmířil... Hned jak budu moct, vyzkouším Váš návod a jestli bude funkční a synchronizaci opět rozběhnu, budu Vás blahořečit až do nebe... hezký den! :tleskani :tleskani :tleskani


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 11. 2015 08:48 Odeslat příspěvek
Dobré ranko, Nokii E52 jsem včera vysvobodil ze tmy šuplíku a pokusil se aplikovat bod 3 ze zveřejněného návodu. Instalace proběhla bez problémů a světe div se! Vše funguje jak má, dokonce i vestavěný prohlížeč Nokia (který ale normálně nepoužívám) začal korektně opět zobrazovat všechny stránky, což vnímám jako další příjemný bonus!

Děkuji uživateli kolalok, jsem mu velkým dlužníkem, prohledával jsem všechny možné zdroje asi půl roku a přiznám se, že bych nebyl schopný tento jednoduchý nápad najít...

Hezký den! :tleskani


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 12. 2015 13:11 Odeslat příspěvek
Zdravim, je jeste mozne zprovoznit mrtvy telefon flesi, phoenix uz nejde.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 12. 2015 14:00 Odeslat příspěvek
To je zase na věšteckou kouli :roll: Phoenixem lze udělat flash, co ti na něm nefunguje?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 12. 2015 17:11 Odeslat příspěvek
Nemohu stahnout flesku podle PC, ta moznost zmizela a kdyz ji stahnu jinde a dam kde ma byt, tak ji nevidi, zlaty xpecka, tam nebyl zadnej problem, sedmicky na tohle stoji za prd a nevim, jestli desitky nebudou jeste horsi. Kazda rada dobra, diky.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 12. 2015 18:06 Odeslat příspěvek
Na sedmičkách sem to udělal xkrát a vždy bez problému. Chyba nebude v OS. Stačí stáhnout FW třeba z Navifirm nebo mrcrab.net, umístit ho tam kam patří a není problém.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 12. 2015 18:21 Odeslat příspěvek
No muj zmetek ho nevidi, nevim proc.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 6. 2016 08:19 Odeslat příspěvek
Zdravím Vás, od své E51 pomalu přecházím k E52, problém je, že se mi podařilo sehnat verzi bez češtiny. Je ještě možné, po všech těch rošádách se společností NOKIA a Microsoft, použít dříve popisovaný způsob změny Product code přes NSS a následné aktualizace FW přes PC Suite/Ovi/přes telefon? Nebo je nutné řešit bez nutnosti změny Product code přes Phoenix (kde sehnat FW s češtinou)? Děkuji FS


Offline - VIP uživatel Profil 
23. 6. 2016 19:30 Odeslat příspěvek
Firmware s češtinou mám, takže přes Phoenix ho tam narveš. Co tam máš aktuálně za verzi firmwaru? Abych měl alespoň stejnou a nebo vyšší verzi.
dejv


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2016 07:27 Odeslat příspěvek
Děkuji za rychlou a pozitivní odpověď. Telefon budu mít u sebe až v úterý, pak bych tedy verzi firmware uvedl. Zatím děkuji

EDIT: Zdravím, E52 mám v ruce, takže mohu sdělit verzi firmware: 073.001 (custome version 073.001.237.03).
Předem děkuji.

EDIT 2: Trochu předbíhám, ale budu-li poté nahrávat firmware přes Phoenix, je nutné měnit předtím Product Code (mám telefon bez CZ)? Děkuji


Offline - Pokročilý Profil 
30. 6. 2016 20:01 Odeslat příspěvek
Ne.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 7. 2016 07:05 Odeslat příspěvek
Byly E52 brandované T-Mobilem blokované na zbylé operátory, nebo se v této době již mobilní telefony neblokovaly? Díky

EDIT: Tak nakonec mohu odpovědět sám. E52 brandovaná T-Mobilem neblokuje zbylé operátory.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 12. 2016 17:43 Odeslat příspěvek
kolalok píše
Měl jsem před nedávnem problém s velmi podobnými příznaky, na E52 z ničeho nic nefunkční synchronizace mailu, kalendáře a kontaktů s Gmailem. Reset nepomohl, opakované mazání a nastavování MfE nepomáhalo, už jsem také nokii málem odepsal.

Po dalším zkoumání logů mě google navedl na tento návod:

http://answers.microsoft.com/en-us/mobi ... c51c7677ed

Jestli jsem to pochopil, tak původní firmware neumí novější kryptografické algoritmy (tj. přesně to, o čem mluvil váš správce sítě) a balíček Network Improvements.sis je doplní. V mém případě se tím problém vyřešil (stačil krok 3), synchronizace je opět bezproblémová.

Tak jestli jste to ještě nevzdal, zkuste, přeji, aby to pomohlo.


-- 18. 12. 2016 18:49 --

Ahoj vdaka tvojejninfo sa aj mne podaril rozchodit exchange maily dokoca mi po roku ide aj synchronizacia kalendara vdaka. Ale nejde mi rozchodit gmail konto odosiela ale prijatu postu nezobrazuje nechapem.Mozes mi pls poradit ako nastavi nok e52? Mam tam posledny symbian 92.

Este by som chcel poprosit o radu kde by sa dal bezpecne stiahnut soft na prepis symbianu v zaloznom telefone.tam je ver 32. Ak by ste mi niekto poradil budem rad Vaka.

Dusan
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 490, 491, 492, 493, 494, 495  Další stránka
Stránka 493 z 495 [ Příspěvků: 7411 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies