MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Nokia naviguje zdarma

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 09:35 Odeslat příspěvek
Stalo se něco co se možná dalo očekávat. Nokia uvolnila navigaci Turn-by-turna zdarma pro všechny.

http://omobilech.blog.mobilmania.cz/201 ... e-vytahla/
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 1. 2010 11:42 Odeslat příspěvek
výborná práce, už to testuju na své E52, kolegovi na N86 8MP taktéž frčí, ačkoliv jeho model není mezi oficiálně podporovanými...


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 11:51 Odeslat příspěvek
Oni to budou rozsirovat a pravdou je ze i kdyz treba tvuj neni mezi podporovanyma, tak neni nic co by melo branit. Ja jsem fakt nadsenej timhle krokem.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 12:09 Odeslat příspěvek
to: ondraschoffka
Funguje ti na E52 kompas? Mi ne a nevím proč.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 1. 2010 12:14 Odeslat příspěvek
Teď jsem nainstaloval nový Ovi Maps na E52 a kompas taky nefunguje. Ani v nastavení se mně nikde nepodařilo najít, kde ho zapnout. Takže asi bude někde chyba.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 12:17 Odeslat příspěvek
OK, taky jsem nenašel, kde to zapnout. Dík


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 1. 2010 12:30 Odeslat příspěvek
Ahoj, myslíte že to někdy pojede i nám co máme "hloupé" founy?


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 12:40 Odeslat příspěvek
No tak bylo by to logicke... je fakt ze to dnes uvolnili. Podpora map pro S40 je trosku slozitejsi protoze aplikace je soucasti FW a hure se tim padem aktualizuje. Ale snad dojde i na S40 serii a bude mozne mit navigaci i na pristrojich jako je 6700 napriklad. Tohle ukaze az cas.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 1. 2010 12:44 Odeslat příspěvek
těm co nefunguje kompas - zkuste v aplikaci nad zobrazenou mapou stisknout pětku! ;)


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 12:50 Odeslat příspěvek
Jak prosté. Děkuji.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 13:59 Odeslat příspěvek
Ked si uvedomim, ze som skoro kupil 5800 Navigator namiesto E52 len kvoli licencii na Maps, tak by ma teraz asi hodilo o zem. Sucitim s ludmi co tak spravili ;)


Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 1. 2010 14:19 Odeslat příspěvek
Dobrý krok. Nokia má u mě malé bezvýznamné plus.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 15:09 Odeslat příspěvek
ondraschoffka píše
.....kolegovi na N86 8MP taktéž frčí, ačkoliv jeho model není mezi oficiálně podporovanými...

Jak to udělal ?? Něco jsem zkoušel na N97, ale vždy to napíše že zařízení není podporováno.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 15:14 Odeslat příspěvek
četl jsem článek a diskusi, psali tam jen o offboard navigaci. tu a tam tu někdo na foru napíše, že si lze mapy předem natáhnout do mobilu a datové přenosy se pak nevyužívají.

jak to teda je?


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2010 15:18 Odeslat příspěvek
Je to tak ze lze pouzivat oboje.. Pokud v telefonu nemas misto nebo pametovku tak muzes pouzivat on-line mapy. Jinak Nokia ma Nokia MapLoader, ktery ti natahne zvolene oblasti na kartu, nebo do telefonu a mas mapove podklady off-line. Tim padem se ti telefon pripoji pouze v pripade aktivni a-gps pro zjisteni aktualni polohy satelitu a rychlejsimu zamereni. Pokud tuhle fci nemas, nebo ji vypnes...tak pak te pouzivani map nebude stat ani halir. Tot vse :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Další stránka
Stránka 1 z 74 [ Příspěvků: 1109 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies