MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

- Junior Profil 
30. 12. 2011 09:11 Odeslat příspěvek
Nemá někdo podobný problém s Gmailem u N8? :-l
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
30. 12. 2011 11:13 Odeslat příspěvek
Google Maps mi na Belle občas jdou, občas ne. Zkoušel sem přijít na to proč ale bez výsledku. Pokud nefungují, po kliknuti na ikonku začne program nabíhat, po vteřině se sám ukončí a telefon skočí do menu, odkud sem je spouštěl. Jen jen mi záhadou co ovlivňuje kdy fungují a kdy ne.

- Junior Profil 
30. 12. 2011 12:43 Odeslat příspěvek
hlásím, že na ofiko belle v 701 fungují naprosto bez problémů

- Junior Profil 
30. 12. 2011 13:53 Odeslat příspěvek
Záhada. Přeinstaloval sem, už po několikáté ČT24. Po prvním spuštění vahodí hlášku že "zvolený formát není podporován nebo je soubor poškozen" po druhém spuštění vše funguje. Před tím sem provedl trojhmat. Až na tuto věc se zdá že telefon funguje svižně, bez sekání se a bez problémů. Jen mně překvapilo že některé aplikace, nainstalované na kartu, se sami znovu automaticky nainstalovali, takže sem o ně, ke svému překvapení nepřišel.......... Uvidíme co a jak dál.....

- Junior Profil 
30. 12. 2011 17:56 Odeslat příspěvek
To VMach3: Takže Swype jsem rozběhal, ale byla docela fuška se na betalabs proklikat k tý češtině :D

A v tom NaviFirm 0.3 jsem našel akorád 3 podobný PC:

059L7X2: N8-00 RM-596 Country Variant Finland FI BRONZE_MSG_S3.1_V3_COLO
059L5W6: N8-00 RM-596 CV Hongkong HK Bronze_S3.1_V5_COLOR
059L037: russian_bronze_bulg_rom

do toho 059L to souhlasí (to bude asi tim že to je bronze :P ) ale ten zbytek nesouhlasí ani u jednoho z těch 3, jinak na krabici a na mobilu je zespoda Made in Finland, tak nevim no :?:
(P.S. nechci tady psát celý PC, nevim jestli se to nedá nějak zneužít :P )

- Junior Profil 
30. 12. 2011 18:38 Odeslat příspěvek
Product Code *#0000#

- Junior Profil 
30. 12. 2011 23:14 Odeslat příspěvek
lukasmacha píše
Teda to jsem se nějak rozepsal :P Taky by mě zajímalo jestli je tady něčí N8 taky tak "závislá" na wifině ?? :D Normálně se připojuju doma na wifi, tak jak potřebuju, ale když jí chci odpojit, dám wifi odpojit a zakážu vyhledávání dostupných WLAN a asi 10 vteřin je od wifi klid, ale po cca 10ti vteřinách se ta mrška sama od sebe zase připojí a takhle bych to moh dělat celej den :D , pomůže jenom offline režim a to je dost otrava :(

Ještě musíš dát widgety do reřimu off-line. Na úvodní obrazovce Volby/Widgety do off-line režimu. Nebo pokud využíváš e-maily, tak i pravidelný načítání e-mailové schránky způsobuje znovupřipojení na wifi.

- Junior Profil 
31. 12. 2011 00:55 Odeslat příspěvek
lukasmacha:
Product code se zneužít nedá, je to jenom obecný kód pro třídění trhu. Pro ČR jich je zhruba 10. Případně mi ho pošli v SZ a já na to mrknu.

- Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2011 17:09 Odeslat příspěvek
Ahoj, přemýšlím o koupi n8 a chci se zeptat, jak je to s nepodepsanýma aplikacema. Vím že je možnost hack (to se mi nechce), nebo si aplikaci podepsat sám (opda certifikát). Zatím mám v plánu si do mobilu nahrát oskárka, trekbuddyho a jVlaky. Jsou tyto programy certifikovaný?

- Trvalý BAN Profil 
31. 12. 2011 17:12 Odeslat příspěvek
Pokud se nepletu, tohle jsou javové programy. Oskárek tuším není v Symbian verzi, fak nevím.
U javy problém s certifikací není.

- Junior Profil 
31. 12. 2011 18:29 Odeslat příspěvek
eifel76 píše
Google Maps mi na Belle občas jdou, občas ne. Zkoušel sem přijít na to proč ale bez výsledku. Pokud nefungují, po kliknuti na ikonku začne program nabíhat, po vteřině se sám ukončí a telefon skočí do menu, odkud sem je spouštěl. Jen jen mi záhadou co ovlivňuje kdy fungují a kdy ne.

delight belle 3.8 Nokia N8 pouzivam google maps lattitude a vse bez problemu vali jak ma

- Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2011 18:35 Odeslat příspěvek
Máš pravdu, jsou to javové programy. Pokud u javy není problém, tak programy s jakou příponou vyžadují certifikaci?

- Trvalý BAN Profil 
31. 12. 2011 18:38 Odeslat příspěvek
Ty, co jsou napsány pro Symbian. Sis, sisx.

- VIP uživatel Profil 
31. 12. 2011 19:06 Odeslat příspěvek
Opda uz certifikaty nevydava. Vascina free aplikacii netreba certifikovat. Nelegalny soft vyzaduje certifikat a je tam sa moznost chytit virus. Platene aplikacie uz su certifikovane.
Len minimum free utilitiek vyzaduje hack alebo certifikat. Podla toho sa dnes netreba rozhodovat. Na ovi store certifikat netreba.
Mas tolko penazi na telefon, tak lepsie vacsinou manazerske, alebo prehravace, alebo lepse hry s mozes zaplatit. Pozri na aplikacie do mojho zoznamu v podpise.

- Junior Profil 
31. 12. 2011 20:04 Odeslat příspěvek
Prosím,mám jednu otázku. Jakou rychlost má procesor v N8? Swiss manager pro i X-plore mi píše 192 MHz a na http://www.mobilmania.cz se píše 680 MHz.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693 ... 924  Další stránka
Stránka 690 z 924 [ Příspěvků: 13851 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies