MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

- Junior Profil 
25. 2. 2012 21:19 Odeslat příspěvek
Zdravím, funguje Vám synchronizace kalendáře? Mám naistalované Belle, dám synchronizovat kalendář ale když skončí synchronizace tak se žádná informace nepřebese do MSO.Mám verzi NS 3.3.86
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
26. 2. 2012 02:41 Odeslat příspěvek
scotch11: Čau, funkci "Tady jsem" občas používám, ale křížek pro zadání polohy mám vždy aktivní (červený). Belle mám ofic.

- Junior Profil 
26. 2. 2012 10:59 Odeslat příspěvek
Když spustím Tady jsem z Map, tak je možnost editace naštěstí vždy aktivní, ještě se mi nestalo, že by nebyla, ale při použití zástupce na ploše to dost často je zašedlé. Někdy pomůže opětovné spuštění aktualizace, někdy...

- Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2012 12:15 Odeslat příspěvek
Tak náhradu za Nimbuzz již mám ,klasické ICQ mobile...Ta nová verze mě překvapila,pro ICQ a Skype chat paráda...doporučuji ;-)

- Junior Profil 
26. 2. 2012 14:30 Odeslat příspěvek
ZbynkH píše
Zdravím, funguje Vám synchronizace kalendáře? Mám naistalované Belle, dám synchronizovat kalendář ale když skončí synchronizace tak se žádná informace nepřebese do MSO.Mám verzi NS 3.3.86

mám taky problém s kalendářem, nesynchronizují se některé jeho události a vždy se objeví hláška, že nastala chyba a nějaké její číslo. Tyto události se nesynchronizují ani po zadání "opravit synchronizaci". V pátek jsem psal do Nikie a zatím nevolali. Mám stejnou verzi jako ty a novější jsem nenašel, tak asi ani není.

- Junior Profil 
26. 2. 2012 17:19 Odeslat příspěvek
Za posledních 14dní se mi třikrát odpojila SIM karta, resp. se objevila hláška "vložte kartu SIM" a telefon se přepnul do profilu Off-line. Pomohl až opětovný, několikrát neúspěšný, restart.
Setkal se s tím někdo??? Jde o problém telefonu, SIM karty nebo CFW?

- Junior Profil 
26. 2. 2012 17:47 Odeslat příspěvek
V tom ICQ mobile se mi poslední dobou nejde připojit... Prvních pár dní co jsem to měl nainstalovaný to bylo v pohodě ale teď během připojování vyskočí hláška "Během připojování se vyskytla neznámá chyba" :(
EDIT:
No nic vypnul jsem wifi a přes operátora se to přpojí... Stejně se mi nelíbí, že přes wifi to nejede :D

- Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2012 18:21 Odeslat příspěvek
Mě to po wifi jede v pohodě...Ale ta hláška u ICQ mi taky občas naskočí.FB chat jede v pohodě vždy...Možná si zkusit pohrát nějak s nastavením,porty,apd...

- Junior Profil 
26. 2. 2012 18:57 Odeslat příspěvek
Problem s odpojenim karty se mi take stal v posledni dobe. Restart nepomoh, musel jsem SIM vyndat z mobilu a znovu zasunout.

- Junior Profil 
26. 2. 2012 22:23 Odeslat příspěvek
Tak jsem se poučil, co znamená pravidlo: “Dvakrát měř, jednou řež.“
Aktualizace z Anny na Belle proběhla v pořádku, záloha,kontakty vše Ok. Ale..většina aplikací zmizela,počítal jsem že mi jen nebudou fungovat. Když čtu zprávy typu za 2-3 hodiny mám vše nainstalováno zpět...A v jaké složce jsou instalační soubory aplikací?Můžete mi někdo poradit,jak se zálohují aplikace?Něco jsem hledal na fórech a na internetu, ale nic jsem se nedozvěděl.

- Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2012 22:54 Odeslat příspěvek
TO malmek : presne tak : Když čtu zprávy typu za 2-3 hodiny mám vše nainstalováno zpět...
Ja mám inštalačné súbory v zložke InstallN8 a všetko si odtiaľ doinštalujem.

- Junior Profil 
27. 2. 2012 00:14 Odeslat příspěvek
to jaydoo:
Když čtu zprávy...tím jsem myslel tichou závist. Až v posledních 3 měsících si nechávám instalační soubory ve složce downloads. Ale staré aplikace mi zmizeli. Otázka: Záloha aplikací = záloha instalačních souborů?

- Junior Profil 
27. 2. 2012 09:15 Odeslat příspěvek
Takže nástupce naší N8 je Nokia 808 PureView s 41MP a Dolby Digital zvukem, čekal to někdo? ;-)

A ještě obrázek ;-)
Obrázek

- Mírně pokročilý Profil 
27. 2. 2012 09:40 Odeslat příspěvek
No,spíš mi to připomíná Nokie typu C5-03 8-) N8 je aspoň nečím odlišná.....

- Junior Profil 
27. 2. 2012 09:44 Odeslat příspěvek
Já nástupce N8 čekal, jen mi bylo stále v diskuzích opakováno, že je to nesmysl ;-) 41 mpix je snad vtip, jedině, že by měla full frame snímač :D jinak můj názor zatím jen na design - nic moc originálního a nového. Jestli je ta fotografie tedy oficiální?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794 ... 924  Další stránka
Stránka 791 z 924 [ Příspěvků: 13851 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies