MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

- Junior Profil 
2. 3. 2012 19:00 Odeslat příspěvek
První spuštění opery bylo hooodně pomalý, ale následující je o něco rychlejší než 11,50 :)
No Carla by pro nás ještě měla být, ale nic nám novýho nepřinese jen jako obvykle údajný zrychlení a optimalizace.. Možná novej prohlížeč, kterej bude stejně zase nepoužitelnej :D Mohli by vypustit nějakou aktualizaci fotoaparátu nebo vyšší takt procesoru aby šly líp provozovt různý ty animovaný widgety co možná budou taky v FP1 :D Ale to si jen tak plácám pro sebe :)
Poslední příspěvek

- Mírně pokročilý Profil 
2. 3. 2012 20:10 Odeslat příspěvek
"Edge19 : Možná novej prohlížeč, kterej bude stejně zase nepoužitelnej "
Pre teba je prohlížeč nepoužitelnej? Konečne nemusím používať Operu a fungujem na integrovanom prehliadači.

- Pokročilý Profil 
2. 3. 2012 20:17 Odeslat příspěvek
Co umí víc než flash? Ten třeba mě osobně nechybí a pracovat v interním nebo v Opeře je sakra rozdíl, každej máme jiný priority ;-)

- Junior Profil 
2. 3. 2012 21:45 Odeslat příspěvek
No ten integrovanej se mi zdá pořát jakejsi zasekanej. Opera je daleko intuitivnější dobře se v ní orientuju a načítání stránek rychlejší. Asi jsem na ten nokiáckej už alergickej nebo co. Taky jsem dřív nadával na to žebych radši využíval standardní prohlížeč, ale po několikátým vylepšení prolížeče a bez výsledku jsem si zvykl na operu. Teda kdysi mi u opery vadila absence pinch zoomu, ale ten myslim, že s 10 verzí přišel a já byl konečně spokojenej :-)

Naposledy upravil Edge19 dne 2. 3. 2012 21:53, celkově upraveno 1

- Junior Profil 
2. 3. 2012 21:46 Odeslat příspěvek
Neví někdo k čemu slouží agendaserver pro kalendář?

- Junior Profil 
2. 3. 2012 22:16 Odeslat příspěvek
http://www.symbiantweet.com/software-up ... r-calender

- Junior Profil 
2. 3. 2012 23:49 Odeslat příspěvek
scotch11 píše
valdapa:Tak u mne bych řek, že k zpomalení určitě nedošlo. Viděl bych to na remízu ;-) Co se mi však líbí, je možnost mít víc než devět odkazů na úvodní obrazovce a vůbec mi celkově 12 připadá lepší. Nevzpomeneš si na ikonu? Má sice tvar těch pro Anna/Belle, ale podklad mám bílý. Nevím jestli to souvisí s pouhou přeinstalací, či to tak má být?

Ano mas to dobre. Ikona ma bily podklad. Jinac ja porad zustavam na 11.50. U mne fakt pomalejsi. Co se tyce interniho prohlizece N8-zlata Opera. Skoda ze nejde nastavit aby se otevirala pokazde(odkazy atd.)

- Junior Profil 
3. 3. 2012 03:34 Odeslat příspěvek
Já myslím, že Opera je vynikající, je to první věc, co instaluji do telefonu. Už ji používám asi 6 let. Jen mi “chybí “ v nových verzích že neukazuje velikost stahované stránky /opera verze 3-4 nevím přesně. Mám dotaz: Když jsem používal Operu mobile na Nokia Anna, tak mi RAM klesala z 80 až k nule a musel jsem restartnout mobil. Teď co mám Nokia Belle CFW Feret 1.0 tak RAM při použití Opera mobile a zároveň Opera mini nejde pod 100 MB. Co inženýři z Východního Německa vylepšili na Belle? Musím dát poklonu Mr. Feret, skvělá práce.

- Junior Profil 
3. 3. 2012 10:09 Odeslat příspěvek
Kdesi zde byl odkaz ke stažení SPB Wether
Teď ho už dobu marně hledám, nevíte někdo kde by se dal stáhnout? Dík

- Trvalý BAN Profil 
3. 3. 2012 10:47 Odeslat příspěvek
Tady je http://spb.com/symbian-software/weather/

- Junior Profil 
3. 3. 2012 11:07 Odeslat příspěvek
Hmm, ale byl tu i zadarmo:-(
A česky.

- Trvalý BAN Profil 
3. 3. 2012 11:09 Odeslat příspěvek
Kup si ho.

- Junior Profil 
3. 3. 2012 11:14 Odeslat příspěvek
Našel jsem. Díky.

- Junior Profil 
3. 3. 2012 14:14 Odeslat příspěvek
malmek píše
Já myslím, že Opera je vynikající, je to první věc, co instaluji do telefonu. Už ji používám asi 6 let. Jen mi “chybí “ v nových verzích že neukazuje velikost stahované stránky /opera verze 3-4 nevím přesně. Mám dotaz: Když jsem používal Operu mobile na Nokia Anna, tak mi RAM klesala z 80 až k nule a musel jsem restartnout mobil. Teď co mám Nokia Belle CFW Feret 1.0 tak RAM při použití Opera mobile a zároveň Opera mini nejde pod 100 MB. Co inženýři z Východního Německa vylepšili na Belle? Musím dát poklonu Mr. Feret, skvělá práce.

ja mam zas 1.1 CFW feret a nejde mi pisat heslo na mobilnej verzii pokecu (nick ide), nokiackou klavesnicou, jedine s klavesnicou od opery vsetko funguje (len mi pride troxu blba), robi to aj tebe (abo este niekomu inemu)? :-l ...opera v11.50 mobile

- Junior Profil 
3. 3. 2012 20:26 Odeslat příspěvek
Prosím poraďte někdo jak po updatu na belle zobrazit v galerii kromě starších fotografií (které vidím OK) i starší videa (která v galerii nevidím)
Starší videa vidím jen v aplikaci "Videa"
Nepomohlo ani překopírování do složky DCIM.
Nově natočená videa vidím galerii OK

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 796, 797, 798, 799, 800, 801, 802 ... 924  Další stránka
Stránka 799 z 924 [ Příspěvků: 13851 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies