MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

- Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2012 16:17 Odeslat příspěvek
Prosim o radu. O vikendu jsem aktualizoval na bellu a doted lituju. Mam problem s prehravanim videa. Pravidelne po kazdych cca 5 minutach prehravani vyskoci hlaska nedostatek pameti a prehravani se ukonci. Vyzkouseny ruzne formaty, ktere v anne 100% fungovaly. Uz mne to vytaci do nepricetnosti.
Poslední příspěvek

- Trvalý BAN Profil 
19. 6. 2012 16:19 Odeslat příspěvek
I po restartu telefonu?

- Junior Profil 
19. 6. 2012 16:39 Odeslat příspěvek
Právě na Nokia suite instaluji Aplikace Microsoft ;-)
Jediná nevýhoda je, že se samozřejmě nainstaluje do interní paměti. Mě to myslim odečetlo něco kolem 20Mb

- Junior Profil 
19. 6. 2012 18:57 Odeslat příspěvek
Odkud stahujete Aplikace Microsoft?
Mám CFW 3.0 Feret

- Junior Profil 
19. 6. 2012 21:08 Odeslat příspěvek
Tak tím balíkem si u mě kluci (Nokia,Microsoft) trochu zpravili reputaci :tleskani První otazníky: nezjistil sem, kde nastavit kam se mají dokumenty ukládat. Zatím je to E:/data a dokumenty 97´-2003 mají v editaci smůlu, zdá se :oops: Jinak mi připadá, že došlo ke změně v mailovém klientu, hlavička u mailu je jiná. V nastavení Předvolených aplikacích se objevil Excel a Word, místo Quickoffice.

- Junior Profil 
19. 6. 2012 21:35 Odeslat příspěvek
Zdravím lidi, chci se zeptat, jednou se mi nějak povedlo, že se mi fotky z facebooku objevily u kontaktů, ani za nic nemůžu přijít na to, jak jsem to udelal, že to šlo i když nebyly stejné jména. Teď se tomu nechce ale fotky ani menit, když si je změní ten dotyčný. Mé dvě otázky tedy jsou, jak propojovat facebook účet s kontaktem, jak aktualizovat fotku u kontaktu už propojeného. Díky :-))

- Junior Profil 
19. 6. 2012 21:43 Odeslat příspěvek
ahojte, kluci nestalo se to někomu v navigaci taky ??, po aktualizaci nových map se mi nezobrazuje velká část českého území.. od Šumperka po Brno... v opravně nokia mi kluci řekli, že tam už s tím bylo více lidí... nevíte co s tím ?? prý to bude závada v nokia mapách.. poradte.. jura

- Pokročilý Profil 
19. 6. 2012 21:51 Odeslat příspěvek
Mě se to stalo kdysi s mapou Rakouska, prostě tam pruh chyběl. Vyřešilo to opětovné nahrání mapy Rakouska.
EDIT: Teď se na to taky dívám a rovněž mě ten čtverec chybí.

- Junior Profil 
19. 6. 2012 22:20 Odeslat příspěvek
juras: Stále stejné problémy ze strany 840? Nebo něco nového? Já sem se pohyboval v tebou zmiňované oblasti a v pohodě, ale klidně je možné, že u mne to může být jinde. Mám jen cz+sk a tady bez problémů. Teď sem si pro jistotu Mapy spustil a Šumperk-Mohelnice-Ol-Vyškov, je to tam!?

- Junior Profil 
20. 6. 2012 08:52 Odeslat příspěvek
juras: mapu ČR mám komplet Ok. Zkus smazat z E:\Data či eFka složku cities, Poté spusť app Mapy atˇ se znovu vytvoří smazaná složka, pak zavři mapy, a znova si je stáhni přes wifi nebo Pc ( Nokia Suite ) ;-)

- Junior Profil 
20. 6. 2012 11:02 Odeslat příspěvek
Ahoj, tak jsem také updatoval na Microsoft App, krom toho že teda Office v mobilu umí vytvářet nové soubory a upravovat je tak mi není jasná funkce hlavní apliikace Microsoft Office. Když ji otevřu měl bych vidět naposled otevřené a starší dokumenty a přílohy emailů jak sama aplikace nabízí a také co jsem se trochu dočetl v zahraničních webech. Nechápu ale proč nemůžu listovat v souborech které mám v paměti přístroje jako například ve smartoffice. Nechci tím tuto app nahradit ale nechápu logiku. Sice nemám sharepoint možná je to tím ale i tak až ho budu mít tak mi to sesynchronizuje email a dál co? Nějakej cloud kde nic nemám. Možná jsem to drastick ynepochopil ale nechám si klidně vysvětlit co tím ,,Bill,, měl na mysli. Díky za rady.

- Mírně pokročilý Profil 
20. 6. 2012 11:31 Odeslat příspěvek
otipkavasek píše
Zdravím lidi, chci se zeptat, jednou se mi nějak povedlo, že se mi fotky z facebooku objevily u kontaktů, ani za nic nemůžu přijít na to, jak jsem to udelal, že to šlo i když nebyly stejné jména. Teď se tomu nechce ale fotky ani menit, když si je změní ten dotyčný. Mé dvě otázky tedy jsou, jak propojovat facebook účet s kontaktem, jak aktualizovat fotku u kontaktu už propojeného. Díky :-))

toto sa aj mne stalo. Myslim, že to spravilil socialne siete, resp. aplikacia Facebook.

- Junior Profil 
20. 6. 2012 17:49 Odeslat příspěvek
Poraďte mi někdo prosím co mám udělat abych získal místo na C. Mám tam 19 MB. Vím že se to tady řešilo mockrát, ale hledat se mi to nechce. Díky

- Junior Profil 
20. 6. 2012 18:43 Odeslat příspěvek
otipkavasek píše

Přesně, jak píše jaydoo- závisí to na Sociálních sítích, stačí být přihlášený k účtu FB a automaticky se stáhnou nové fotky ke kontaktům, pokud jsou ;-)

- Junior Profil 
20. 6. 2012 20:04 Odeslat příspěvek
mosquito1 píše
Poraďte mi někdo prosím co mám udělat abych získal místo na C. Mám tam 19 MB. Vím že se to tady řešilo mockrát, ale hledat se mi to nechce. Díky

A lidem co to vědí se to zase nechce po desáté psát ;-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851 ... 924  Další stránka
Stránka 848 z 924 [ Příspěvků: 13851 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies