MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

- Junior Profil 
27. 6. 2012 18:34 Odeslat příspěvek
1 minuta videa plné rozlišení má plus minus 100 Mb, podívej se kolik máš volné paměti a pak si to vyděl 100 a zjistíš kolik ti zbývá minut.
Poslední příspěvek

- Kolemjdoucí Profil 
27. 6. 2012 19:49 Odeslat příspěvek
Mě začne ukazovat zbývající čas až když je málo místa, ale teď přesně nevím kolik ( asi 10min) 8-)

- Junior Profil 
27. 6. 2012 21:40 Odeslat příspěvek
Jo díky za odpovědi. No nicméně i tak je to dost nepříjemné, jako abych pokaždé pátral kolik místa je v paměti a pak propočítával, no to mi přijde trochu utažené u mobilu této kategorie ...

Teď jsem narazil na problém v OVI mapách, prosím jestli byste se na to mohli mrknout ve vašich mobilech. V mapě mi chybí kus kolem Přerova. Jako Přerov se zobrazí, ale když ho chci přiblížit, aby bylo vidět i ulice, tak prostě je to ořízlé a jakoby kus mapy chybělo. Nevíte čím to může být?

- Junior Profil 
27. 6. 2012 23:12 Odeslat příspěvek
Řešení tvého problému je na straně 848 na tomto fóru.

- Junior Profil 
28. 6. 2012 12:09 Odeslat příspěvek
jirka6 píše
Mě začne ukazovat zbývající čas až když je málo místa, ale teď přesně nevím kolik ( asi 10min) 8-)

Potvrzuju, zbývající místo/čas se mě začal zobrazovat, když bylo v paměti volných už jen 400MB.

- Kolemjdoucí Profil 
28. 6. 2012 15:58 Odeslat příspěvek
Po přeinstalaci na Belle mi přestala fungovat inplicitní aplikace Počasí (pouze mi napíše že lituje, ale nelze informace o počasí načíst). Ani opětovná instalace nepomohla. Nevíte někdo o řešení?

- Junior Profil 
28. 6. 2012 21:48 Odeslat příspěvek
Takže jsem zkoušel laborovat s těma mapama, postupoval jsem i podle návodů jak ze strany 840, tak 848, pořád stejné, prostě stále tam kusy map chyběly. Až nyní jsem učinil poslední pokus, vymazal data map, a nahrál jen ČR, vyzkoušel a zdálo se vše OK. Přidal jsem Slovensko, opět se zdálo vše OK. Pak jsme tam šoupnul Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko a co jsem tu mapu teď v rychlosti projížděl, tak vypadá to v pohodě, zkontroluji to ještě zítra. Nicméně mám takové podezření, jestli nemají někde krpu v mapách Polska, nebo Maďarska, protože předtím jsem tam tyto státy instaloval a prostě vyhazovalo to kusy map jak z ČR, tak i Polska. Naštěstí PL nepotřebuji, tak na ně kašlu a nebudu instalovat. Jaké máte vy zkušenosti?

- Pokročilý Profil 
28. 6. 2012 22:06 Odeslat příspěvek
Měl jsem taky ten problém, mazal jsem složku cities a stahoval znovu mapy ČR, sousedních států a Maďarska a zatím jsem žádný problém nezaznamenal.

- Kolemjdoucí Profil 
29. 6. 2012 16:34 Odeslat příspěvek
Zdravím příznivce N8. Mohl bych se připojit se svým problémem? Mám N8 Bronze, s již nainstalovanou Belle. Jsem spokojený až na rychle miznoucí
místo na "C". Dostal jsem se až na 14MB. Pročetl jsem už celou diskuzi (makačka), a došel k názoru, že pomůže "trojhmat".
Pomohl (218MB), zmizly ale některé app, což jsem dle diskuze očekával. Obchod a mapy jsem bez problémů nainstaloval. Postrádám ale editaci foto a videa. Ne, že by to bez nich nešlo, ale když už fungovaly. Googlil jsem, pročítal, ale k jejich
obnovení se nedopracoval. Nenašlo by se nakopnutí? Děkuji.

- Pokročilý Profil 
29. 6. 2012 17:52 Odeslat příspěvek
Tady sem ti upnul kopanec ;-)
http://www.uloz.to/x5M7naP/nokia-photo-video-editor-zip

- Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2012 07:07 Odeslat příspěvek
Zdravím, děkuji za reakci. Bohužel nejde mi nainstalovat. Tvrdí, že nelze ověřit podpis, nebo je
špatný čas či datum. No nic, obejdu se bez editace. Každopádně děkuji za snahu pomoci. Hezký den...

- Junior Profil 
30. 6. 2012 08:07 Odeslat příspěvek
Zkusil bych pro instalaci změnit systémové datum, bratru tak od dva roky zpátky...

- Junior Profil 
30. 6. 2012 09:32 Odeslat příspěvek
funguje nekomu v mobilu e-mail?!
nejak mi to nefacha mam ucet na seznamu

- Trvalý BAN Profil 
30. 6. 2012 09:34 Odeslat příspěvek
Funguje,kdyz ho spravne nastavis,dokonce pokud by jsi hledal jsou tu i navody jak nastavit spravne email schranku..

- Junior Profil 
30. 6. 2012 09:42 Odeslat příspěvek
vono mi fungovalo ale nejak to prestalo

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855 ... 924  Další stránka
Stránka 852 z 924 [ Příspěvků: 13851 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies