MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 10. 2010 18:24 Odeslat příspěvek
aka jes spotreba baterky ked prehravas film zo USB
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 18:45 Odeslat příspěvek
uiqjirka tak to je skoda, že ten flash není plnohodnotný :(


Offline - NokiaManiak Profil 
8. 10. 2010 18:49 Odeslat příspěvek
No, z webu ČT24 nejede, ale jinak by to nějak jít udělat mělo. Flash tam je Lite, ale v nové verzi, takže by to mělo být lepší, než u současných Symbianů.

Jaká je spotřeba fakt těžko otestuju ;)


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 18:50 Odeslat příspěvek
uiqjirka píše
Pokud vim tak v N8 je jen flash lite,takze ne vsechny flash videa pojedou tak jako treba u plnohodnotneho flashe na N900

Jenže ani u N900 nešel ten flash všude, třeba freevideo se tak sekalo že se na to nedalo koukat!


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 19:11 Odeslat příspěvek
S těma narozeninama je čudné, protože když si zadám v mé E66 ke kontaktu detail výročí (nebo narozeniny, teď nevím), tak sem i to automaticky promítne do kalendáře.

Já jsem tušil, že Flash Lite nepůjde na stream a podobné playery. Co jsem měl tablet s původním JooJoo OS, tak to taky nefungovalo všude.

Jináč moje otázka zní, pokud jsi řidičem, jestli bys mohl vyzkoušet FM vysílač při ježdění. Je zřejmé, že asi v rámci města bude OK, ale třeba takových 20 - 30km by se do toho mohly začít míchat jiné stanice. A vůbec, jak ti ten přenos příjde.

thx


Offline - NokiaManiak Profil 
8. 10. 2010 19:18 Odeslat příspěvek
K tomu FM vysílači jsem se ještě nedostal, zítra :)


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 10. 2010 19:26 Odeslat příspěvek
alpinab5 píše
uiqjirka píše
Pokud vim tak v N8 je jen flash lite,takze ne vsechny flash videa pojedou tak jako treba u plnohodnotneho flashe na N900

Jenže ani u N900 nešel ten flash všude, třeba freevideo se tak sekalo že se na to nedalo koukat!


U posledniho firmwaru jiz tento problem nezaznamenavam.N8 by mela byt na multimedia a flash je tam jen Lite..ikdyz v posledni verzi..do N900 je to porad hodne daleko.
Porad je ale na tom N8 lepe nez WM


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 20:00 Odeslat příspěvek
Nepsalo se náhodou něco o tom že ted je v symbian 3 (v N8) zatím furt ten samý prohlížeč, ve stejném jazyku (starém, neoptimalizovaném) napsaný jako byl na starých symbianech.. a až v nějakém dalším firmwaru má být zbrusunový web. prohlížeč cely postaveny a napsaný na Qt ?? = možná i plná podpora Flashe... co vím tak ten v N900 byl luxusní... třeba se nechaj inspirovat.


Offline - NokiaManiak Profil 
8. 10. 2010 20:11 Odeslat příspěvek
Tak v N900 je jen upravený desktopový Firefox s desktopovým Flashem :)


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 20:24 Odeslat příspěvek
Kryštofe, jsem zvědaví, jestli zůstaneš u n900, nebo tě n8 zvyklá


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 21:13 Odeslat příspěvek
Kryštof Korb píše
Tak v N900 je jen upravený desktopový Firefox s desktopovým Flashem :)

Tak to jsem nevěděl xD každopádně nový web. prohlížeč napsaný konečně v Qt má mít...a jelikož MeeGo, Symbian 3 a v budoucnu 4 budou používat Qt platfotmu pro aplikace tak je možné že bude sjednocený i prohlížeč. takhle jsem to myslel


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 21:20 Odeslat příspěvek
Já nerozumím několika věcem

1) USB hub do toho nejde, ale zapojil jsi do toho klávesnici a myš. Do jednoho USB portu asi ne, že...?

2) tvůj předposlední tweet - sociální sítě jsou novinka N8 ??? Snad ne :-) Máme ve firmě 2 Nokie (ty čísla si nepamatuju), co zobrazují stavy a hlášky z FB/Twitteru.


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 21:26 Odeslat příspěvek
Pravděpodobně je tím myšleno, že to je propojeno s kontakty


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2010 21:36 Odeslat příspěvek
Jo tak :-) To patrně u těch předešlých asi opravdu není.


Offline - NokiaManiak Profil 
8. 10. 2010 21:58 Odeslat příspěvek
Ano, přesně tak, to u Symbianu nebylo, měla to jen C3 a N900. Klávesnici a myš jsem připojil, ale zvlášť :) Každopádně jede třeba myš přes BT + klávesnice USB nebo naopak.

lala83 píše
Kryštofe, jsem zvědaví, jestli zůstaneš u n900, nebo tě n8 zvyklá


Tady to vidím definitivně, s N8 budu rád, když vydržím dva týdny. Telefon je to sice pěkný, ale jak něco nemá hardwarovou QWERTY, nemá to u mě šanci :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 924  Další stránka
Stránka 2 z 924 [ Příspěvků: 13852 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies