MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2012 10:20 Odeslat příspěvek
Dík, zkusil jsem 2010 a 2009 se stejným čili negativním výsledkem...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2012 10:52 Odeslat příspěvek
Jenom pro zajímavost: cena akcí Nokie včera klesly na její historické roční minimum... Kdybyste si chtěl někdo Nokii koupit, bude vám stačit měsíční kapesné :D :D

http://2i.cz/09030d27f4


Offline - Pokročilý Profil 
30. 6. 2012 12:10 Odeslat příspěvek
pollopata>> datum se nemění hned o takovej flák ale postupně se zkouší po půl roku ale tady je ti to prd platný, i když je to SW od Nokie a zdarma, ne tedy "warez" jak to nazval jeden tedy ne moc chytrý zdejší uživatel, je to unsigned a nainstaluješ to jedině do normálního telefonu = hack. Stačí si najít přes Google "Norton Security Hack" Chybové hlášky je třeba psát celé a přesné znění :idea:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2012 20:13 Odeslat příspěvek
šulda>> pane Šulda, já se fakt pořád učím.Jsem ale tak říkajíc poznamenán II. světovou válkou, takže zase dost rychle zapomenu. Najdu si normální telefon a hlášky budu psát celé. A děkuji. Mějte se...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 6. 2012 20:26 Odeslat příspěvek
pecisss píše
funguje nekomu v mobilu e-mail?!
nejak mi to nefacha mam ucet na seznamu


To je otázka typu : Fungují vám ve škodovce brzdy??!!

asi si neco *****, no. Funguje ti datove pripojení? máš spravne nastavený účet, máš správne heslo ??


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2012 09:05 Odeslat příspěvek
Když už jsme u těch mailů, mohl by mi někdo prozradit, proč se někdy obrázky načtou a někdy ne? Když foun vyp/zap, tak obrázky naskočí i u zpráv kde se původně nenačetly a chvíli i u nově příchozích, ale postupem času se opět obr. nenačítají.


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2012 17:52 Odeslat příspěvek
petr311 píše
Takže jsem zkoušel laborovat s těma mapama, postupoval jsem i podle návodů jak ze strany 840, tak 848, pořád stejné, prostě stále tam kusy map chyběly. Až nyní jsem učinil poslední pokus, vymazal data map, a nahrál jen ČR, vyzkoušel a zdálo se vše OK. Přidal jsem Slovensko, opět se zdálo vše OK. Pak jsme tam šoupnul Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko a co jsem tu mapu teď v rychlosti projížděl, tak vypadá to v pohodě, zkontroluji to ještě zítra. Nicméně mám takové podezření, jestli nemají někde krpu v mapách Polska, nebo Maďarska, protože předtím jsem tam tyto státy instaloval a prostě vyhazovalo to kusy map jak z ČR, tak i Polska. Naštěstí PL nepotřebuji, tak na ně kašlu a nebudu instalovat. Jaké máte vy zkušenosti?

Zrovna jsem prováděl flash, natáhl mapy česka, rakouska, slovinska a chorvatska. Trasu mám naplánovanou přes PC. Hodil jsem to do founu a hle, trasu mi to nenašlo a mapy spadly. Dlouho jsem hledal, kde je problém a pak přišel na to, že mi v mapě chybí celá Vídeň. Tváří se, že tam je, ale při přiblížení zmizí. Tak jsem odstranil mapu rakouska, znovu ji natáhl do founu a vše pracuje jak má - díky bohu, už jsem myslel, že do Chorvatska pojedu po cedulých :-)


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2012 16:55 Odeslat příspěvek
No tak to vypadá, že soudruzi v OVI mapách někde udělali chybu a patrně s tím nikdo nic nedělá, i když spousta uživatelů s tím má problémy. Přeci není normální, aby ty mapy takto blbly.


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2012 09:04 Odeslat příspěvek
Mimochodem nevite nekdo, co je v seznamu nainstalovaneho pod timhle:
SSOUI
SSOUsernameWidget

Nejak mi nespina :)


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2012 14:41 Odeslat příspěvek
Je to Single Sign-On UI a má na starosti přihlašování k účtu OVI, myslím že mapy i obchod.


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2012 15:29 Odeslat příspěvek
Aha, supr, diky! Tak to mazat nebudu :)


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2012 12:53 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Máte někdo zkušenost s tímhle příslušenstvím, A náhodou nevíte jestli se neobjevilo někde v českém shoppu?
http://mynokiablog.com/2011/08/17/acces ... nd-review/


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2012 12:37 Odeslat příspěvek
Na odlehčení. Má ještě, jako já, i po1,5 roce orig. folii na displeji?


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2012 13:05 Odeslat příspěvek
Nejsi sám, kámoš má stříbrnou N8 asi rok a 7 měsíců a pořád tam má tu původní fólii :-) ale má tam pod ní nějaký bublinky a nevypadá to moc dobře :-D divím se že mu to nevadí :hm


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2012 13:14 Odeslat příspěvek
A nevíte někdo o nějáké aplikaci, která by mi zobrazila polohu ve formátu MGRS? Nepotřebuju mapové podklady, jen zobrazení gridu v tomhle formátu. U aplikací které zatím mám mi to vesměs zobrazuje polohu ve formátu zemská šířka- délka. Děkuji.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856 ... 924  Další stránka
Stránka 853 z 924 [ Příspěvků: 13852 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies