MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 11. 2020 17:39 Odeslat příspěvek
Dost dobry!
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
23. 11. 2020 18:12 Odeslat příspěvek
Úžasné, asi jako AutoCAD na Android mobilu!

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 6. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
Nemate nekdo na Lumii 950 odzkousenou dokovaci stanici s HDMI, jako nahrazku za jiz neprodavany Display Dock HD-500? Pripadne, ktery SW prehravac pres Continuum zvladne prehravani filmu na TV pripojene pres ten dock? Chci na dovolene poustet detem z Lumie na televizi pohadky...

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 6. 2021 21:48 Odeslat příspěvek
sz

Offline - Místní informátor Profil 
29. 6. 2021 21:33 Odeslat příspěvek
Na telefonu Lumia 950 XL rozjeli Windows 11

Offline - Junior Profil 
30. 6. 2021 11:39 Odeslat příspěvek
Vytáhl jsem doma z šuplíku Lumii 925 co kdysi používala manželka a vzhledem k tomu, že má pořád dobrou baterii jsem si říkal, že bych ji používal bez SIM karty na hory na mapy.cz nebo Endomondo. Chtěl jsem provést tovární reset telefonu ale napadlo mě, že po něm už asi do telefonu nedostanu žádné aplikace, je to tak? Offline mapy pro Mapy.cz jdou pořád přes WP aplikaci stahovat, ale obchod už se nenačítá. Dá se to nějak obejít, abych mohl udělat tovární reset telefonu a pak tam dát mapy.cz a Endomondo, nebo je to slepá ulička? Díky.
Edit: eventuálně jestli ještě neexistuje nějaký funkční zálohovací nástroj, kterým obnovím aplikace zpět do telefonu?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 120, 121, 122, 123, 124
Stránka 124 z 124 [ Příspěvků: 1851 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies