MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Microsoft Lumia 650 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
27. 6. 2016 08:50 Odeslat příspěvek
Plánuju koupit bílou 650 jako upgrade 520 pro mojí mámu. Osobně mě sice dost štve, že 650 nemá kompas, ale pro ní to omezení není. Co mě zajímá je reálná rychlost telefonu. Stará 520 s WP8.1 na tom zas tak špatně není. Sám mám L640 teď nově s WM10 a překvapivě jsem s upgradem rád. Dost jsem ho oddaloval, ale teď nelituji.

Můj dotaz od majitelů. Jak je na tom 650 v reálu s výkonem na aktuální verzi systému (ne insider)? Dějí se pády aplikací? Jaká je odezva? Dík.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2016 14:17 Odeslat příspěvek
Výkon 650 jsem neměřil, pocitově je ale dostatečný, odezva dobrá, příjemný citlivý displej. Aplikace se nesekají ani nepadají. 520 neznám, srovnávám s předchozí 640.


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2016 09:50 Odeslat příspěvek
Mám L950, manželka má L650. Nemám dlouhodobé zkušenosti, telefon jsem měl jen po dobu prvotního nastavování. Ale není třeba obav. Pro normální činnosti je rychlý. Vše je plynulé, na nic se nečeká, nic se neseká. Jediné co se déle načítá je galerie fotek a hudba (při velkém množství). Hry nehraju, tak nemůžu porovnat. Displej je parádní a telefon je příjemně lehký a tenký. A ten kovový rámeček je elegantní, když srovnám s mojí L950, tak L950 vypadá jak chudá příbuzná.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2016 15:54 Odeslat příspěvek
Mohl by mi někdo osvětlit co se schovává pod vetičkou "Inteligentní podpora dvou SIM karet" ? Vybírá se mezi L640 dual sim a L650 dual sim (anabáze na rok :oops: ), kdy L640 má dvě aktivní simkarty a L650 má výše zmíněnou funkci.

Díky.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2016 16:47 Odeslat příspěvek
Na 950ke mam pod touto volbou moznost presmerovat hovory na druhu SIM, tak asi o tom to bude ...


Offline - Junior Profil 
11. 7. 2016 14:44 Odeslat příspěvek
Děkuju. Zkusíme a uvidíme co všechno to bude dělat :)


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2016 02:24 Odeslat příspěvek
Je to opravdu o tom,že máte možnost přesměrovat hovory z karty na kartu,pokud je jedna z nich nedostupná.


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2016 14:00 Odeslat příspěvek
Další otázka. Dá se nějak změnit barva písma, tak aby odpovídala barvě nastaveného motivu? Prý to tak bylo defaultně pak se někdě neco zmáčklo a písmo je všude jen normálně černé.


Offline - Junior Profil 
28. 7. 2016 18:59 Odeslat příspěvek
zdravim, mam tu na zkousku L650. Posledni verze WM,

nevypina se mne displej, na zamykaci obrazovce mam 30sec, stejne jako na me soucasne L640,, a L650 se nevypne po uplynuti casu a hodiny s datumem v "glance screen modu" sviti porad...

nejaky napad? je mozne ze jsem neco nekde v hloubi nenastavil stejne, ale
PRIZBUSOBENI ZAMYKACI OBRAZOVKA mam VYPNUTI DISPLEJE 30sec a nic to nedela...


VYRESENO: je jeste v menu DOPLNKY jedna polozka kde se to taky nastavuje, a defaultne je to zapnute na 15min nebo aspon ja jsem to mel... to je taky napad to mit na 2 mistech... = odpoved na muj post nepotrebuju, nemazu ho, treba nekdy nekomu pomuze.


Offline - Junior Profil 
22. 8. 2016 11:52 Odeslat příspěvek
po AU nefunguje GPS v mapach, dokud nezapnu wifi ehmehm
a taky nemam ten fotoaparat na lockscreenu...


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2016 19:02 Odeslat příspěvek
Prosím o radu:
1)
Dceři se již podruhé stalo, že se jí ztratily veškeré kontakty. Adresář je prázdný, ale když jí volá kdokoli koho měla uloženého, tak se jí objeví jméno, jakoby v adresáři byl.

Teď jsem si všiml, že to hlásí nějakou chybu s účtem. Dokonce píšou, že by mohlo pomoci jej odstranit a znovu nahrát, ale ani to odstranění se nezdařilo, protože to opět hlásí, že se to nepovedlo :)

2)
Máme doma dvě Lumie 650 a v nastavení fotoaparátu je mrtvé okno s názvem:
"velikost obrazu pro hlavní kameru", kde je nastaveno 6MP a nedá se to změnit.

650 by měla mít hlavní foťák 8Mp nebo se pletu?

Děkuji za váš čas a rady.


Offline - Junior Profil 
7. 9. 2016 13:15 Odeslat příspěvek
1.
kontakty ve WP jsou svazane s MS uctem ze jo, na stejnem uctu v desktopovych windows v Lide ty kontakty ma?
Prinejhorsim udelat novy ucet v MS, sparovat ho s mobilem a manualne naflakat kontakty znova. Pokud nema na starem uctu placene aplikace nemuselo by to byt od veci.

2.
Svoji Lumiu mam na reklamaci, viz post o jednu pozici vys.. takze nevim nezkontroluju fotak, a jo, 8MP. Nemuze to byt pomerem fotek, ze 4:3 je min nez 16:9 nebo naopak... 16:9 min nez 4:3?


-
25. 9. 2016 15:36 Odeslat příspěvek
Funguje probuzení poklepem?


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 9. 2016 17:51 Odeslat příspěvek
Pokud mas poslední FW tak samozrejme double tap funguje. ;-)


-
26. 9. 2016 04:31 Odeslat příspěvek
Dík, to jsem chtěl vědět.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 6 z 10 [ Příspěvků: 136 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies