MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia - návrat k výrobě telefonů

Offline - Junior Profil 
27. 3. 2017 13:56 Odeslat příspěvek
Čau Buchto, kupuješ nokii s androidem?
Já mám pořád L730 a funguje v pohodě, jen ten zadní kryt pořád praská, už mám druhý a totéž - v rohu prasklý.
Vím, že to tady nepatří, ale vzpomínám si, žes řešil nepřesnost GPS. Taky se mi to stalo, ale po vypnutí a zapnutí polohových služeb je vše OK. Už pár měsíců a v pohodě.

Mimochodem, který z těch tří modelů bys bral? 3? 5? 6? Možná do budoucna taky vyměním.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2017 14:14 Odeslat příspěvek
Zdarec Tombáši, no 730 si v servisu nechali (hm, tak nějak před rokem právě kůli vadnýmu GPS modulu), tak sem šel do Mikrochwostu 640. Půl roku makala v pohodě, ale s nástupem 10tek se sype, padaj apky, někerý apky nešly ani přeinstalovat, hlásí chybnou SD kartu, i dyš sem koupil jinou, foťák ukládá fotky nekonečně dlouho až musím mobil vypnout. Přestala fungovat obnova ze zálohy. :'( Teď je 640 potřetí u Dr., tak uvidím co mi pak poví. Hm, přemejšlel sem o Nokii č. 5, to je tak podobný tý 730 resp. 640 no.


Offline - Moderátor Profil 
27. 3. 2017 16:01 Odeslat příspěvek
Telefony Nokia se dostanou do 120 zemí světa vč. ČR, patrně již v květnu
https://www.svetandroida.cz/nokia-telefony-trh-201703


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2017 08:41 Odeslat příspěvek
Buchtič píše
Zdarec Tombáši, no 730 si v servisu nechali (hm, tak nějak před rokem právě kůli vadnýmu GPS modulu), tak sem šel do Mikrochwostu 640. Půl roku makala v pohodě, ale s nástupem 10tek se sype, padaj apky, někerý apky nešly ani přeinstalovat, hlásí chybnou SD kartu, i dyš sem koupil jinou, foťák ukládá fotky nekonečně dlouho až musím mobil vypnout. Přestala fungovat obnova ze zálohy. :'( Teď je 640 potřetí u Dr., tak uvidím co mi pak poví. Hm, přemejšlel sem o Nokii č. 5, to je tak podobný tý 730 resp. 640 no.

Teda máš fakt pech. Já zatím neměl žádný mobil v servise, všechny fungovaly v pohodě, i když nějaké mouchy byly.
Pětka se mi taky líbí, ale má pár věcí, které mi trochu vadí. No uvidím, až budou nějaké testy. Hlavně bude záležet, co ve stejné ceně bude u konkurence, ale popravdě moc se mi do androidu nechce, na druhou stranu i infotainment v autě by si líp rozuměl s androidem, než s W10M.


Offline - Moderátor Profil 
3. 4. 2017 11:06 Odeslat příspěvek
Nokia 9 zřejmě bude, vypadá dobře, pokud se potvrdí parametry
https://smartmania.cz/nokia-9-pohadkovymi-parametry-s835-22mpx-ip68-qhd-displej/


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2017 12:07 Odeslat příspěvek
Hned v úvodu pisatel píše, že článek není pravdivý, že je to spekulace - pohádka o N9 .


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2017 12:14 Odeslat příspěvek
tombas píše
Teda máš fakt pech......

hele tak už jí mám tejden nahozenou a všechno natahaný a zatím ťuky ťuk funguje.... teda krom FB, tam mi nějak nehrajou gify a můžu lajknout jen palec nahoru, FB beta se mi nespustí vůbec..... a příde mi, že trochu jinak reaguje displej...


Offline - Moderátor Profil 
3. 4. 2017 12:33 Odeslat příspěvek
Xr33 píše
Hned v úvodu pisatel píše, že článek není pravdivý, že je to spekulace - pohádka o N9 .

Ano, jde o spekulaci, ale vzhledem k tomu, že se dříve některé ze spekulací ohledně jiných smartphonu potvrdily, může být i toto zajímavé..


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2017 13:24 Odeslat příspěvek
Je to pohádka a tu pohadku jsi jako fakt nacpal hned do nekolika diskusí na tomto webu.


Offline - Moderátor Profil 
3. 4. 2017 14:08 Odeslat příspěvek
Pohádka možná asi jo, ale pro mnoho fandů značky Nokia krásná..


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2017 14:18 Odeslat příspěvek
:tleskani


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2017 14:39 Odeslat příspěvek
Citace
Pohádka možná asi jo, ale pro mnoho fandů značky Nokia krásná..


Třeba pro mě :) Nokia je pro mě srdcovka.


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2017 15:18 Odeslat příspěvek
O to nejde, stačí název vlakna, Nokia, spekulace a je to.
Tím bude každý v obrazeo o co jde.
Tohle vlákno je o výrobě telefonů, dle názvu.


Offline - Moderátor Profil 
4. 4. 2017 12:10 Odeslat příspěvek
nové Nokie přijdou na trh pravděpodobně již v květnu
https://mobilizujeme.cz/clanky/nove-nokie-s-androidem-dorazi-v-kvetnu-nova-3310-uz-v-dubnu


Offline - Junior Profil 
9. 5. 2017 09:37 Odeslat příspěvek
Nešlo by do N 3,5,6 nahrát místo androidu W10M? To by bylo fajn.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 3 z 5 [ Příspěvků: 67 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies