MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia 7.1 – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 07:58 Odeslat příspěvek
Psal jsem tu včera příspěvek, ale někde zmizel "v matrixu".
Tak jenom stručně. Dle zdejší diskuze mi připadá, že problémy má především verze TA-1100 s 3/32 GB. Jestli za to může jiná konfigurace této verze, nebo výrobce něco odrbal, ale netuším. Je to jenom moje domněnka.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 1. 2020 14:12 Odeslat příspěvek
Zrovna jsem nainstaloval A10 a poté i opravny balíček 12.2019. vše proběhlo v pohodě. Tak snad to i tak pošlape. Hned jak zjistím nějaký nedostatek tak dám vědět.
Mám TA-1095 4/64 GB.


Offline - Junior Profil 
13. 1. 2020 16:24 Odeslat příspěvek
Napiš i případná pozitiva, abych věděl jestli se na tu desítku mám těšit nebo ne :-D
Na můj foun by to mělo dorazit v 1.q. 2020. Tedy asi za pár.


Offline - Junior Profil 
13. 1. 2020 18:07 Odeslat příspěvek
Prozatímní pozitivum pro mě je tmavě téma a zkouším ovládání gesty a taky se mi to zatím líbí. Další věci které zjistím dopíšu.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 07:29 Odeslat příspěvek
Zatím vše šlape v pohodě. Otisk prstu je rychlý, možná i rychlejší než na devítce. Ale možná je to jen můj pocit. Každopádně funguje výborně. Na nové gesta si rychle zvykám. Někde bylo zmiňováno že při volání přes whatsapp byl zvuk zkreslený. U mě je vše O.K.
To co mě osobně štve je probuzení (rozvícení displeje) po zvednutí telefonu. Bohužel jsem nenašel kde se to dá vypnout. Pokud teda taková možnost je. Pokud by někdo věděl tak by mi mohl poradit.
Při aktualizacích aplikací jsem si všiml že se instaluje android auto. Myslel jsem si že není pro Českou republiku ještě možnost stažení. Moc jsem se tím nezabýval, ale budu muset vyzkoušet v autě.
Zatím žádný svévolný restart nebo zamrznutí.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 08:11 Odeslat příspěvek
bizzon83 píše
To co mě osobně štve je probuzení (rozvícení displeje) po zvednutí telefonu. Bohužel jsem nenašel kde se to dá vypnout. Pokud teda taková možnost je. Pokud by někdo věděl tak by mi mohl poradit.

Mělo by to být Nastavení / Displej / Zobrazení na obrazovce uzamčení / Kontrola telefonu zvednutím


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 11:29 Odeslat příspěvek
Super. Díky. Už jsem si to vypnul.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 1. 2020 19:17 Odeslat příspěvek
bizzon83 dělal jsi hardreset?


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 20:35 Odeslat příspěvek
Já jsem hardreset nedělal. Zkušenosti s desítkou podobné jako bizzon83. Gesta jsou o zvyku, já jsem většinu vypnul.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 20:42 Odeslat příspěvek
Frantas píše
bizzon83 dělal jsi hardreset?

Nedělal. Snad ani nebude třeba.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 20:50 Odeslat příspěvek
Mate kliku, že vám desítka šlape bez problémů,já takové štěstí neměl


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2020 05:06 Odeslat příspěvek
Měl jsem strach se do té aktualizace pustit, když jsem četl o všech problémech, ale zkusil jsem a vyšlo to. Kdo ví co přijde s lednovou aktualizaci.


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2020 12:28 Odeslat příspěvek
To už se mě netýká tě sracky jsem se zbavil a Redmi Note 7 šlape jak hodinky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 1. 2020 15:32 Odeslat příspěvek
Mám N 7.1 dual 64GB. Do teď mě nepřišla aktualizace na A 10, tak jsem to udělal ručně. Měl jsem "číslo sestavení 00WW_3_54P-B01" po ruční aktualizaci mám "00WW_4_08B_SP02" Vše funguje tak jak na devítce.
https://www.4shared.com/photo/HIcHDHsniq/nokia71.html


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2020 17:11 Odeslat příspěvek
Dneska naběhla lednová bezpečnostní aktualizace. U mě vše OK.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další stránka
Stránka 8 z 9 [ Příspěvků: 128 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies