MobilMania.cz

Přihlásit se




Chyba souborů v Nokia 7.2/6.2

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2019 22:29 Odeslat příspěvek
V Nokiich 6.2/7.2 mi po určité době (cca 1 den) přestanou být soubory čitelné. Ať se jedná o videa nebo fotky přenesené WhatsAppem, nebo soubory doc a XLS, případně stažené MP3 a vyfocené fotky. Původně jsem si myslel, že za to může AVAST, ale stejný problém má i manželka s 6.2, kde antivir nemá. Myslel jsem, že za poškození souborů může WhatsApp, ale odinstalace nepomohla. Jde o soubory uložené na SD kartě (asi). Nicméně v jednom telefonu je starší 32Gb karta, v druhém nová 32Gb. Máte někdo s novými Nokiemi stejný problém?
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
30. 12. 2019 22:45 Odeslat příspěvek
Co bych asi udělal... vyndal bych microSD kartu z telefonu, všechno ostatní co je v něm zálohoval na Google Disk a pak dal telefon do továrního nastavení


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 1. 2020 20:59 Odeslat příspěvek
Nejprve jsem koupil novou rychlejší kartu - nepomohlo. Nakonec jsem, po konzultaci s Nokii, kartu připojil jako výměnné úložiště. Na SD kartu se ukládají multimediální soubory, programy jsou v telefonu. Funguje je to. Kolega měl stejný problém s interním úložištěm u Samsungu. Prostě SD karta musí být jako výměnné úložiště.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 8. 2021 18:59 Odeslat příspěvek
Já mám něco horšího na čínské "Nokii" 3.4. Občas se SD označí jako závadná, nebo "zmizí". Není vyloučené, že se někdy jakoby nic náhle objeví. Kdyby se vyndala, bude vždy v pořádku. Telefon prý umí SD.SDHC,SDXC do 512GB. Tento problém se mi vyskytuje na SD32 a SDXC 256. A SDHC128 to neumí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies