MobilMania.cz

Přihlásit se




přenos souboru do pc

Offline - Junior Profil 
25. 10. 2022 09:15 Odeslat příspěvek
Zdravím, na Nokii 5 mám ap.Easy Voice Recorder. Zaznamenal jsem asi 1 hod. zvukový soubor 150 MB a nejde mi ani po komprimaci přenést kabelem do pc. Po propojení kabelem se mi nabízí jen fotky a videa. Když v EVR záznam komprimuji a pošlu na Google mail, odesílání proběhne, ale v počítači záznam nemám. Prosím o radu.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 10. 2022 10:07 Odeslat příspěvek
Zkusil bych ho ještě v tom telefonu připojeném k PC pohledat, není důvod, proč by neměl být vidět. Kdyby ne, tak bych ho uložil někam na web, odkud si ho pak stáhnu do počítače.


Offline - Junior Profil 
25. 10. 2022 10:47 Odeslat příspěvek
No je to sice s 16GB letitá šunka, ale měl by tam fungovat na Androidu 9 pod Google účtem Google Drive (Google disk). Google Drive si můžete nainstalovat i na počítač. Potom stačí záznam v mobilu nahrát na Google Drive a v počítači si ho otevřít.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 10. 2022 12:34 Odeslat příspěvek
Pokud je to notebook, slo by vyuzit pametovou kartu. PC ctecku obvykle nemaji.


Offline - Pokročilý Profil 
26. 10. 2022 20:32 Odeslat příspěvek
Čtečka přece není problém ani u PC, USB PC mají. Pokud to nelze přes kartu, tak jak už je tu psáno, 150 MB není problém někam uložit a pak stáhnout. Nebo se pletu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 10. 2022 22:18 Odeslat příspěvek
Ctecka neni problem, ale bude si ji chtit koupit kvuli jednomu souboru, kdyz mu vse ostatni doted slo?


Offline - Junior Profil 
19. 11. 2022 12:57 Odeslat příspěvek
Zdravím, se zpožděním sděluji, že se mi to přes disk podařilo uložit v počítači. Díky za rady.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies