MobilMania.cz

Přihlásit se




Potřebuji pro Nokia n95 8gb firmware verze V35

Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 11. 2022 23:07 Odeslat příspěvek
Dobrý den jsem tu poprvé. Chvilku mám svoji Nokii N95 8gb a mám firmware verze V30.0.018 něco takového a rád bych upgradoval na V35 něco, prostě nejnovější. Viděl jsem pár tutoriálu na Youtube vím že na flashing mam pouzit stary pocitac, Nemisis service suite, phoenix a teď ten firmware. Stále nerozumím těm product kódům. Stáhl jsem pár firmwarů do počítače a kouknul se na velikost a každý je rozlišný např.: 120 mb, 82,7 mb, 88 mb. Jsem teďkom začátečník, ale plánuju že Nokia n95 8gb bude moje hlavní zařízení. Jo a ještě dá se hacknout verze V35? viděl jsem nějakou metodu přes norton anti virus a vypadá že by to šlo. Děkuji za každou odpověď!
(Jenom já mám O2 verzi)
Michal
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
17. 11. 2022 10:47 Odeslat příspěvek
Jako sběratelský kus OK, ale jako hlavní zařízení? Hezkej pokus :lol: No, vzpomínek na generování certifikátů a tvorbu blbuvzdornejch návodů jak "hacknout" symbian, jak flashnout fw, změnit PC atd. mám dost, ale všechny ty mrtvoly už sem pohřbil. Už jen N73 a E7 mi leží v šuplíku na připomenutí starých časů.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2022 13:50 Odeslat příspěvek
No dobře, já mám své důvody proč chci mít svoji nokiu jako hlavní zařízení jen jsem se zeptal jestli mi s tím někdo nepomůže nebo nedá aspoň ten nejnovější firmware a certifikáty se už nedaj dělat proto všichni doporučují hacknout mobil


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2022 15:00 Odeslat příspěvek
Sorry, ze ani ja Ti neposlu pozadovany FW, ale neda mi to... Proste ztracis cas. Uznavam, ze je to krasny telefon. Obzvlast mezi dnesnima obrovskyma dotykovyma plackama. Treba si i dovedu predstavit, ze KDYBY tam vsechno tak nejak normalne fungovalo, pouzival bych ho jako hlavni telefon.
Ale ono to rozumne fungovat nebude. Nech si ho s tim FW, co tam je. Obcas se s nim pokochej a bud rad, ze jde zapnout.
Pokud to flashovani nemas vylozene jako konicek, neco, co by Te samo o sobe bavilo, a jde Ti jen o vysledek - N95 pouzitelna jako hlavni telefon v roce 2022 - tak se na to vykasli...


Offline - Pokročilý Profil 
17. 11. 2022 17:13 Odeslat příspěvek
Kedysi som sa tym zaoberal, ale uz davno nie je dovod, aby som tieto subory skladoval. Akurat som si oprasil spomienky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 11. 2022 20:15 Odeslat příspěvek
david2359 píše
Sorry, ze ani ja Ti neposlu pozadovany FW, ale neda mi to... Proste ztracis cas. Uznavam, ze je to krasny telefon. Obzvlast mezi dnesnima obrovskyma dotykovyma plackama. Treba si i dovedu predstavit, ze KDYBY tam vsechno tak nejak normalne fungovalo, pouzival bych ho jako hlavni telefon.
Ale ono to rozumne fungovat nebude. Nech si ho s tim FW, co tam je. Obcas se s nim pokochej a bud rad, ze jde zapnout.
Pokud to flashovani nemas vylozene jako konicek, neco, co by Te samo o sobe bavilo, a jde Ti jen o vysledek - N95 pouzitelna jako hlavni telefon v roce 2022 - tak se na to vykasli...

já vím že tam většina věcí nejde což je obrovská škoda ale já jsem chtěl nejnovější FW protože jak jsem už řekl mám to jako můj hlavní telefon (teďka přes něho píšu) ale taky aby byl rychlejší. Když dám napsat zprávu z pohotovostního režimu tak to trvá 5 sekund než to načte(což to dělá jen u zpráv jinak je rychlý). Ale taky ho mám jako takový downgrade abych netrávil většinu času na soc. sítích jako je Instagram atd. ale ještě před touhle nokíí jsem 2 měsíce používal Samsung sgh-X800 dokázal jsem na to dostat i email což tady se mi nedaří nevím proč ale ještě se na to kouknu. Každopádně děkuji za odpověď ale je škoda že nikdo ten FW nemá.

-- 17. 11. 2022 21:22 --

david2359 píše
Sorry, ze ani ja Ti neposlu pozadovany FW, ale neda mi to... Proste ztracis cas. Uznavam, ze je to krasny telefon. Obzvlast mezi dnesnima obrovskyma dotykovyma plackama. Treba si i dovedu predstavit, ze KDYBY tam vsechno tak nejak normalne fungovalo, pouzival bych ho jako hlavni telefon.
Ale ono to rozumne fungovat nebude. Nech si ho s tim FW, co tam je. Obcas se s nim pokochej a bud rad, ze jde zapnout.
Pokud to flashovani nemas vylozene jako konicek, neco, co by Te samo o sobe bavilo, a jde Ti jen o vysledek - N95 pouzitelna jako hlavni telefon v roce 2022 - tak se na to vykasli...

Taky mám na to vše co potřebuji jako je normální volání (nečekaně), google mapy (ty nokia nefunguji), internet (opera mini 7) a další. Já jsem velice spokojený až na ten email což je škoda ale stejně jsem ho nějak moc nevyužíval.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 7. 2023 20:00 Odeslat příspěvek
Ahoj.
Ak ešte chceš, viem Ti poslať zložky na aktualizáciu firmwaru.
Viem Ti ešte pomôcť s tým emailom. Gmail ešte funguje na native kliente v mobile :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies