MobilMania.cz

Přihlásit se




Nokia 3310 a bezpečnostní kod

Offline - Junior Profil 
4. 5. 2006 20:24 Odeslat příspěvek
Ano je to tak. Potřebuju poradit jak na tuhle babičku. Pujčil jsem to kamarádovi a ten si nastavil bezpečnostní kod a já když tam ted dam jinou simku tak ho to po mně chce. Největší problém ale je ten že já ani on ten kod nezná. Dá se nějak zrušit nebo zjistit? Mam k dispozici klasický kabel k 33/3410. Díky
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2006 20:35 Odeslat příspěvek
zkus pouzitr tento kod *+7370925538+
to plus je jako krizek,nevim jak to napsat.ale prijdes tim asi o vsechno co mas v mobilu....


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2006 20:44 Odeslat příspěvek
že přijdu o všechno je uplně jedno já ho nepoužívam, mam ho jako nouzovku a ani v něm nic neni ale chce ho pujčit jinej kámoš protože svuj bude reklamovat. Díky. Ten kod zkusim


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2006 20:46 Odeslat příspěvek
No tak ten kod nejde vubec zadat. To co potřebuju já je 4 až 8 místnej kod. Nejdřív vlastně zadáš pin a pak když ten telefon zjistí že je tam jiná SIM tak to chce bezpečnostní kod a žádný znaky nejdou zadat. On se totiž jakoby vubec nezapne


Offline - Pokročilý Profil 
4. 5. 2006 20:56 Odeslat příspěvek
zkus tohle http://www.nfader.z-host.ru zadas imei a melo by to hodit klic kterym to pujde odemcit..


Offline - Pokročilý Profil 
4. 5. 2006 21:02 Odeslat příspěvek
bezpečnostní kod je petimistnej.. nikoliv 4-8 místnej... a rozhodně by mělo jít psát.. pokud nejde psát, je to seklý. nicméně mně ho kámoš zjistil na značkovce Eurotelu, jen to připojil ke kabelu a k nějakýmu programu, ale už si to nepamatuju :(


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 5. 2006 07:04 Odeslat příspěvek
Na to sluzi master kode skus to niekde pohladat na googlu


Offline - Pokročilý Profil 
5. 5. 2006 07:16 Odeslat příspěvek
Lolek8 píše
Ano je to tak. Potřebuju poradit jak na tuhle babičku. Pujčil jsem to kamarádovi a ten si nastavil bezpečnostní kod a já když tam ted dam jinou simku tak ho to po mně chce. Největší problém ale je ten že já ani on ten kod nezná. Dá se nějak zrušit nebo zjistit? Mam k dispozici klasický kabel k 33/3410. Díkya/quote]

ak mas F/M-bus kabel, soft ti bude stacit napr. logomanager. Potom po pripojeni uz nieje problem v logomangeri precitat ten kod. Pripadne existuje ine programy ktore sa viac zaoberaju touto problematikou, Nokia Tools a pod.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 5. 2006 07:18 Odeslat příspěvek
maco8 píše
Na to sluzi master kode skus to niekde pohladat na googlu


viz prispevek od s.t.a.p.i. nad tebou...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 5. 2006 07:32 Odeslat příspěvek
viz prispevek od s.t.a.p.i. nad tebou...[/quote]
som v skole a bol som tu cez wap sorry


Offline - Junior Profil 
8. 5. 2006 21:14 Odeslat příspěvek
díky pánové, nemohl jsem usnout tak jsem zkoušel různé kombinace a věřte nebo ne já na ten kod přišel


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2019 14:14 Odeslat příspěvek
protože všechny starší NOKIA 3310 mají jedinečný kód 12345 již od výroby.


Offline - VIP uživatel Profil 
10. 2. 2019 15:35 Odeslat příspěvek
Ale, že to trvalo najít tu správnou odpověď, autor bude určitě rád že ji tak rychle dostal. :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 2. 2019 15:40 Odeslat příspěvek
Navic ta brilantni formulace ;)
Citace
protože všechny starší NOKIA 3310 mají jedinečný kód 12345 již od výroby.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 14 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies