MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Nokia N80 - nejde otevřít obrázky v galerii

Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 4. 2007 16:15 Odeslat příspěvek
tak obrazky pres spravce souboru jsem precetl Byl jsem to dneska reklamovat Bez problemu me to vzali a uz to mam i doma Prehrali me software a svete div ono to porad nejde :-( Tak vubec nevim Jo a firmware na tom je porad 4.0623.0.38 MP3 to normalne najde a prehraje Jinak ten presnej popis: dam galerii - obrazky a video - a je to beze snahy hledat fotky Jediny co nabizi je stahnout video a fotky z netu Zkusil jsem vypnout a zapnout Chvilku to hleda ale pak to neukaze vubec nic Vyjedu z toho dam znovu galerii a zase to nabizi jenom stahnuti z netu Jo a jedna zajimava vec, kdyz zkopiruju jeden obrazek do pameti telefonu tak se me v galerii ukaze Ze by bylo neco s kartou? Nebo ze by telefonu nevyhovoval system ukladani? S kartou snad nic neni protoze MP3 to normalne hraje Diky za radu

//EDIT:
no tak jsem asi blbej :-)
zkusil jsem naformatovat kartu a normalne to jde
tak vubec nevim cim to bylo
diky za snahu pri pomoci

//De Funes: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 4. 2007 22:23 Odeslat příspěvek
tak a máš to konečně Ok... ASi je možno že ta karta mohla být předtím zformátována špatně a nebo jiným přístrojem... Pak se nevytvoří patřičné složky a soubory a je to marné.. každopádně supr že to máš.. Kdyby někdy něco tak klidně napiš... Hodně úspěchů :wink:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 5. 2017 19:08 Odeslat příspěvek
Ahojky můžete mi prosím poradit? Nafotila jsem fotky v novém mobilu a najednou nelze tyto fotky zobrazit. Píše mi to miniaturu nelze otevřít... Jak můžu tyto fotky oživit,,, ??? Díky moc za rady

-- 31. 5. 2017 20:41 --

Ahojky můžete mi prosím poradit? Nafotila jsem fotky v novém mobilu a najednou nelze tyto fotky zobrazit. Píše mi to miniaturu nelze otevřít... Jak můžu tyto fotky oživit,,, ??? Díky moc za rady

-- 31. 5. 2017 20:41 --

Ahojky můžete mi prosím poradit? Nafotila jsem fotky v novém mobilu a najednou nelze tyto fotky zobrazit. Píše mi to miniaturu nelze otevřít... Jak můžu tyto fotky oživit,,, ??? Díky moc za rady
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 18 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies