MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

- Junior Profil 
1. 2. 2008 21:44 Odeslat příspěvek
_maty_ píše
carreaum17 píše
Oplatí rozdíl oproti 6300 je

b]Novější prostředí 5th edition
Lepší výdrž
Lepší hudební přehrávač - vzhledy, možnost obrázkum/b]
3.5 mm jack
Hudební chipp/b]
[b]Fm rádio s RDSS/b]

no takhle to zni zajimave... popravde se mi libi ta vyssi vydrz... tu mam zalostnou... a pak to prostredi kua... 5th edition... nejaky vyraznejsi rozdil? me prijde jakakoliv edition uplne stejna..

hele uz mam par dni i 6300, takze mohu posoudit.
[b]Lepsi vydrz... pri testovani mi 5310 ka vydrzela opravdu hodne, realne bych to videl na 5 dni v pohode (pri stejnych podminkach 6300 da tak 2-3). Urcite to bude mimojine dano tim, ze 5310ka ma svetelne cidlo, ktere reguluje jas displeje, kdezto 6300 zari naplno porad (v noci az moc => zbytecne se snizuje vydrz)
Novější prostředí 5th edition - tady mi to prijde vicemene stejne; jsou to jen detaily
Lepší hudební přehrávač - vzhledy, možnost obrázku- jo to je pravda, u 6300 jsem se divil, ze u ni nelze menit skiny prehravace.
+ dalsi jsou ty tlacitka na boku u 5310, ktere jsou opravdu uzitecne

Hudební chip- je znat, ze v tom mobilu je neco lepsiho, protoze zvuk na repracich logitech Z-2300 s thx byl z 5310ky temer dokonaly; u 6300 pres redukci uz takovy dojem nemam, kvalitou zvuku vyhrava 5310 urcite, ALE zase se u ni objevuje to praskani :D

BTW co se tyce konstrukce, tak jsou obe vyborne
5310 : lehoucka, krasne tenka a ten plast velice odolny, neklouze ani ve spocenych rukach
6300: telo castecne kovove, tenka, konzervativnejsi design, mekkci klavesy

Sam bych 6300 za 5310 vymenil, ale urcite ne za cenu, ktera dela tedka rozdil asi 1,5tis.

Naposledy upravil Mobil-man dne 1. 2. 2008 21:48, celkově upraveno 3
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
1. 2. 2008 21:45 Odeslat příspěvek
no tak to at si ten "hudebni" cip nechaj,jestli to neopravi tak to bude docela predrazenej telefon s mizernym 2MPx fotakem:-(, to radsi budu pouzivat muj prehravac za Hypernovy za 350,- ,ten nepraska :-)

-
1. 2. 2008 21:51 Odeslat příspěvek
mobil man: jeste bych dodal ze 6300 desne klouze... no uz mi kolikrat vyletela z dzin jak namornicke lano ( kdo zna babicku ve sprostem podani zna :-) ) ale zatim pohoda, bez skrabnuti a vyditelneho poskozeni.. ja nevim fakt mi neprijde ze bych mel kvuli tomu menit mobil... nejvic me dojima ta vydrz, to teda uprimne cumim.. 5 dni na QVGA je celkem vykon :tleskani ... sem chtel napsat jakou tam mas baterku ale pak sem cetl dal a je tam nejaky ten svetelny chip tak to neovlivnim, zas na druhou stranu ocenuju ze display 6300 je za kazde situace perfektne citelny.. pokud se ti reguluje display sam tak v to duveru moc nemam ale pripoustim ze fungovat tomuze... hudebni tlacitka chybi ale no neni to nic co by se nedalo prekousnout asi tak jako ty skiny ;) povazuju ten co mela 53/6300 za podareny :-) a hlavne nic nelupe...

- Junior Profil 
1. 2. 2008 22:03 Odeslat příspěvek
_maty_:s tim klouzanim u 6300 souhlasim,taky mi pripadl ze me vypadne i z ruky raz dva...

- BAN Profil 
1. 2. 2008 22:03 Odeslat příspěvek
hosi zitra pisnu co jsem se rozhodl koupit no :) vsak co zaruka 2 roky je ze, tak tam budu litat furt, kdyz se to bude casto kazit uvidime :)

- Junior Profil 
1. 2. 2008 22:12 Odeslat příspěvek
tak ty plasty. ze jsou nejak extra kvalitni bych nerekl. cekal sem opravdu lepsi. nicmene bych to srovnal as nejakyma notebookama a ty sou an nejakou zatez (stejne jako mobily) staveny. ale ze by to byl nadprumer bych ja osobne netvrdil.

kvalitni reprak ? tak to ne. dost lidi na to nadava a nadava i na nizkou hlasitost repro. zvukovej cip je dost dobrej a je slyset pri zapojenych kvalitnich sluchatkach. ty repraky maj jeste nevyhodu - jsou na spodni strane telefonu. takze treba kdyz telefon lezi na perine a nekdo vám vola tak je vyzvaneni slyset dost tlumene a muzete tak spoustu hovoru promeskat. nicmene vyzvaneci melodie se daji softwarove na kompu zesilit a pak je to vyzvaneni (alespon pro me) dostacujici. ale taky zalezi v jak hlucnym prostredi se pohybujete a na jakou hlasitost jste zvyklí :)

edit: ale aby to nevyznelo tak ze si porad stezuju. ten telefon je dobrej, nejspis, ale ma sovje mouchy na ktery sem chtel upozornit protoze me to nikdo pred koupi nerekl :) ale designove a tim "privetivym" uzivatelskym prostredim me prekvapil. jeste vychytat ty chyby a budu spokojenej, snad :P

- BAN Profil 
1. 2. 2008 22:24 Odeslat příspěvek
no vidim to na SE :D

-
2. 2. 2008 08:35 Odeslat příspěvek
no s tim reprem na zadni strane je to fakt zoufaly no.. presne ten pripad s perinou znam... zacne zvonit mobil a slysis to jak kdyby po chvili az se to rozjede... resim to dost hlasitym songem od slipknotu :-)

- Junior Profil 
2. 2. 2008 08:41 Odeslat příspěvek
no ale da se to prezit... navic nevim proc bych mel mobil nechavat na perine....

- BAN Profil 
2. 2. 2008 09:51 Odeslat příspěvek
kurna to nevyresili vubec no to fakt ne neni jak mam tedka 6230i repracek z boku :) akorat by me zajimalo proc davaji repraky ze zadu to je dmnc velka :/Jinak tedka koukam na SE k770i

- Junior Profil 
2. 2. 2008 10:22 Odeslat příspěvek
SE hodne setri na velikosti displeju... a taky ty data... sice uz se to v par modelech objevilo vse dohromady (EDGE a UMTS), ale porad to neni ono... nechapu je... :hm

- Junior Profil 
2. 2. 2008 10:40 Odeslat příspěvek
_maty_ píše
mobil man: jeste bych dodal ze 6300 desne klouze... no uz mi kolikrat vyletela z dzin jak namornicke lano ( kdo zna babicku ve sprostem podani zna :-) ) ale zatim pohoda, bez skrabnuti a vyditelneho poskozeni.. ja nevim fakt mi neprijde ze bych mel kvuli tomu menit mobil... nejvic me dojima ta vydrz, to teda uprimne cumim.. 5 dni na QVGA je celkem vykon :tleskani ... sem chtel napsat jakou tam mas baterku ale pak sem cetl dal a je tam nejaky ten svetelny chip tak to neovlivnim, zas na druhou stranu ocenuju ze display 6300 je za kazde situace perfektne citelny.. pokud se ti reguluje display sam tak v to duveru moc nemam ale pripoustim ze fungovat tomuze... hudebni tlacitka chybi ale no neni to nic co by se nedalo prekousnout asi tak jako ty skiny ;) povazuju ten co mela 53/6300 za podareny :-) a hlavne nic nelupe..../quote]
to klouze mrska jedna, ale mam ji v pouzdru CP-142.
Vydrz bude urcite dana zdokonalenim spotreby urcitych komponent a i tim displejem, jelikoz kdyz jede naplno jako u 6300, tak si to bere nemalo. U 5310 zari vzdy idealne (ten senzor je vedle reproduktoru na predni strane)
Jinak uz 5310 doma nemam, ale tedka mam nastalo 6300 a myslim, ze s ni budu spokojenej :nenapadne

- BAN Profil 
2. 2. 2008 10:59 Odeslat příspěvek
ta 6300 je takove nic se mi zda nevim :) ale ta 5310 me stve tolik chyb na novy telefon je to dojeb :/

- Junior Profil 
2. 2. 2008 15:00 Odeslat příspěvek
:lol: jeste mam jednu otazku: da se na tomhle telefonu zapnout rezim letadlo? :hm

-
2. 2. 2008 15:24 Odeslat příspěvek
marecek.now píše
no ale da se to prezit... navic nevim proc bych mel mobil nechavat na perine....

jednoduse... kdybys byl na vysce tak pochopis... vetsina vysokoskolaku totiz nema to stesti a bydli na kolejich v jednom pokoji, ti stastlivejsi (ja) bydli na private s pritulkou... ale opet v jednom pokoji, tudis mas par mist kde muzes behem dne mobil pohodit... jeden je postel, a druhej je stul kde mam notebook.. jelikoz se nekdy ucim v posteli tak mam mobil u sebe a kdyz pak nekam odejdu treba do kuchyne nebo tak a mobil klidne muze zustat na perine :-D ja vim, pro cloveka co zije jen u rodicu a do pokojiku chodi vyjimecne jen na noc tak je to jasny... prave proto jsem ti to vysvetlil jak to mame my... ¨vysokoskolaci ;

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 128  Další stránka
Stránka 18 z 128 [ Příspěvků: 1909 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies