MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

Offline - Junior Profil 
26. 1. 2008 18:53 Odeslat příspěvek
ja mam 4GB a jede to dost rychle na muj vkus. dneska sem s tim telefonem trosku bojoval (vzdycky je pro me tezke si zvykat na novy telefon) a prisel sem na par "chyb" a tak bych se chtel podelit, pripadne se zeptat jestli nekdo resil neco podobneho.

1) zname restartovani telefonu pri prehravani (fw v3.60, je mozne updatovat firmware doma?)
2) hlasitost - malé odstupy pri zesilovani/zeslabovani (asi dost individualni, verim ze kdyz si pohraju s EQ tak to nejak vyresim :) )
3) pri nahravani hudebni knihovny se nahraji i vyzvaneci tony (ktere jsou v telefonu chraneny copyrightem - nevite jak je odstranit ?) a tak pri zapnutem shuffle sem tam narazite i na tyto vyzvaneci tony :-/

To je zatim vse, kdyby nekdo resil podobne problemy a vedel jak na ne pripadne se nekdo chtel na neco zeptat...dejte vedet ;)
Poslední příspěvek


Offline - Missák MobilMania Profil 
26. 1. 2008 19:22 Odeslat příspěvek
1) ano, jde
3) musíš si zvolit přehrávání jen slkožky, kde máš hudbu :)


Offline - Junior Profil 
26. 1. 2008 22:01 Odeslat příspěvek
1) Nokia Software Update: Phone is not supported. Connected phone was not recognized
2) Jak prosim :) ? Mozna je to tim firmwarem ale nikde v nastaveni hudebniho prehravace sem nic podobnyho nenasel.

Dik :)


Offline - Pokročilý Profil 
27. 1. 2008 09:56 Odeslat příspěvek
3) u N5610 se mi tam natáhne jen paměťová karta (4GB trvá tak 5 minut :( ) a žádné vyzváněcí tóny z mobilu.
V mobilu v tónech je asi 1,6 MB vyzváněcích melodií ve formátu aac. Možná, že jestli tam máš uložená vyzvánění v MP3, tak se to natáhne jako klasická skladba k přehrání. Což by teda bylo blbý, protože já si dávám zvonění klasickou skladbu v MP3 ale zkrácenou. Zatím ale v 5610 mám debilní Nokiácký (ještě jsem nepřenastavil).
Tak napiš jak to máš


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2008 10:16 Odeslat příspěvek
3) V telefonu sou default tony co ma Nokia a nejdou smazat :-/ Na pametovce mam mp3s. Jako vyzvaneni mam jeden z tech default tonu ve formatu aac. Zadne jine dalsi vyzvaneni (ani v mp3 tam nemam). Do hudebni knihovny se v prubehu aktualizace hudebni knihovny nahraji i default vyzvaneci tony z pameti telefonu ve formatu aac.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 1. 2008 10:27 Odeslat příspěvek
Tak to je divný. U 5610 to tak není.
Ve středu mi má přijít 5310, tak tam zkusím dát kartu s mp3 a uvidím co se tam všechno natáhne.
Jestli je to tak snad to odstraní nový FW protože je to dost debilní vlastnost, zvlášť když na sluchátkách není tlačítko na přeskočení další skladby, nebo tam je ? Vím, že tam nejsou tlačítka na hlasitost, což mě dost s..e Neb na N 6234 je mám.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2008 10:30 Odeslat příspěvek
Tak to pak please dej vedet. Jeste s tim stejne budu muset nekam do servisu bo ten starej fw je na ...... Sluchatka sem k tomu nedostal. Jen na tom telefonu mas na boku ty tlacitka na preskoceni na dalsi skladbu.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 1. 2008 10:42 Odeslat příspěvek
K tomu nejsou sluchátka ?!?! :x To snad ne. A to ani pitomá bondovka ? Tak to budu používat od 5610, jenže tam je jen mikrofon a zase žádná regulace hlasitosti.
Dá se regulovat hlasitost na mobilu při zamknuté klávesnici jaku u SE ? Asi ne že ?


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2008 10:54 Odeslat příspěvek
sorry sem slepej, ty sluchatka tam jsou. ale kvalitu sem zatim nezkousel.. sem spokojenej se svyma sony. zadny tlacitka ale na tech puvodnich sluchatkach nejsou, mikrofon tam je.

hlasitost ani prehravac se nedaji pri zamknute klavesnici ovladat. (sakra proc ? :)) )

edit: jak pise sramo niže - jedno velke tlacitko tam je ;)


Naposledy upravil aaronCZ dne 27. 1. 2008 12:26, celkově upraveno 1


Offline - Missák MobilMania Profil 
27. 1. 2008 11:24 Odeslat příspěvek
Prehrávač jde ovládat jedině přes sluchátka


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2008 12:21 Odeslat příspěvek
na prilozenych sluchatkach je jedno velke tlacitko v mikrofonu na prijimani hovoru a na preskoceni prave hrajici pisnicky ;-) teda v ofiko baleni. Jak je to s tim prehranim FW doma? Taky by se mi to dost hodilo, protoze ten stary uz mi pije krev...


Offline - Missák MobilMania Profil 
27. 1. 2008 14:12 Odeslat příspěvek
No, co konkrétně chceš vědět? Ze stránek Nokia.cz si stáhneš NSU a flashneš si telefon..:)


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2008 14:20 Odeslat příspěvek
jo to sem taky hledal ale kde je na Nokia.cz NSU pro 5310 XM Red :)

edit: tak prave sem si procetl par temat na diskuznim foru Nokie a vsichni maji stejnej problem :)) u fw v3.60 se pri prehravani mobil sam od sebe restartuje. pry tp resi fw v3.63 ktery zatim neni dostupny. Nokia sice vydala NSU pro 5310XM ale ten pripojeny telefon nerozpozna a napise ze telefon neni podporovany. Blbci :-/ Asi nezbyva nic jineho nez čekat az se pánové z R&D rozhodnou dat funkcni verzi NSU *OMG*


Naposledy upravil aaronCZ dne 27. 1. 2008 14:44, celkově upraveno 2


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2008 14:26 Odeslat příspěvek
Muzete nekdo napsat opravdu realnou dobu vydrze mobilu pri prehravani hudby?! Mobil se mi moc libi , ted mam N6300 a tam je vydrz jednim slovem zalostna tak kdyby to bylo podobne tak bych koupi N5310 nic nevyresil :? !


Offline - Moderátor Galerie Profil 
27. 1. 2008 16:23 Odeslat příspěvek
Reálná výdrž je tak okolo 12 - 13 hod. a to s telefon nesmíš volat, hrát hry, a skoro neposílat sms.

Jinak to se lehce říká update software když na stránkách Nokia jak u nás tak ve Světě není NSU ke stažení aneb vyskočí hláška pro telefon není dostupná žádná aktualizace. A přitom skoro každý majitel 5310ky včetně mě má problém s restartováním, co na to říct, jedině, že ti co mají na starosti vydávání fw potažmo programu jsou hov****
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 128  Další stránka
Stránka 14 z 128 [ Příspěvků: 1909 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies