MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

XPeria mini a XPeria mini pro: nástupce oblíbených X10 mini

Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 15:57 Odeslat příspěvek
mam černou variantu.záleží jak se k tomu kdo chová, normálnim používánim se mi kryt teda neloupe.
řekl bych že je i dost kvalitní.smetí nikde taky nemam.Jinak přemejšlim o tom chromovym krytu,je parádní. :-) :love:
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 16:20 Odeslat příspěvek
Chromový je pěkný, jen jsou na něm trochu víc vidět otisky prstů. Na černé verzi bude vypadat možná ještě líp, než na bílé.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 17:29 Odeslat příspěvek
cendoslav2 píše
Nemáte někdo nějaký typ na držák na kolo pro Mini Pro (SK17i)? Například něco takového http://www.sunnysoft.sk/zbozi/124PHR-068/sh-drzak-mini-phone-gripper-6-1245-46.html mi příjde monstrózní a nedůvěřivé. Dejte prosím typy.

To nikdo nejezdí na kole? ...na kole s mobilem v držáku?


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 4. 2012 18:15 Odeslat příspěvek
Cendoslav: k čemu je to dobré jezdit na kole s mobilem na řídítkách?


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 18:56 Odeslat příspěvek
k čemu? ...no, nemusíš na kolo kupovat digitální měřič, máš zpuštěnou aplikaci pro měření rychlosti, času, odjetých kilometrů denních/celkových, atd. Těch využití je několik,a aplikací jak by smet.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 19:01 Odeslat příspěvek
No já sem si koupil RAY jsem nadmíru spokojen a kamarád co po mě "zdědil" mini je spokojen taktéž, má ji od vánoc je chudina dorasovaná až hrůza ale na to jak s ní zachází tak vypadá pořád pěkně :D. Jo a nikde se nic neloupe ani nepraská ani nic jiného ten telefon toho vydrží opravdu hodně, když sme spolu venku tak mu říkám ať mi to ani neukazuje protože mi to rve srdce :D


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 19:09 Odeslat příspěvek
Já mám bílou mini a jsem takžéž naprosto spokojená. Žádný prach pod displejem, kryty všechny jako nové, nepřehřívá se, žádné problémy s tlačítky naprosto nemám, akorát se mi po pádu tak dvakrát vypne sama než zase pochopí, že to nebylo schválně a jede krásně. Já jsem dokoupila taktéšž tyrkysový kryt a nadmíra spokojenosti, chromový vynechán z důvodu, že na x10 mini jsem měla dokoupený zlatý a ty otisky byly hrozný. Jinak jsem na týden zkusila přejít na sony xperia s, na displej bych si zvykla hnedka to jako jo, ale nevim kde bych mobil nosila v létě, neb baťoh na zádech kvůli němu bych nosit nechtěla aby byl kam dát, tak šel rychle z baráku :-D a nemůžu se vynadívat zas na tu malinkou ..... vejde se všude :love:


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 20:36 Odeslat příspěvek
Sony.j : a tys měl černou nebo bílou Mini?Já si byl v pátek koupit taky Ray a nelíbí se mi.Ale to je věc vkusu samozřejmě.Ona jako pěkná je ale víc se mi líbí Mini takže sem se rozhodl zase pro ní.Ale už chci černou a bojim se aby se neloupala.No snad ne no,když to tady lidi píšou :-)


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 20:51 Odeslat příspěvek
Měl sem bílou mini.. ano telefon to je pěkný o tom žádná řekl bych že je určitě pěknější než např. walkman který jsem měl od začátku roku do teď, ten už vypadal opravdu moc sportovně a moc se mi nelíbil. Ale Ray je podle mě skvost vypadá opravdu luxusně mám rád minimalistický a funkcionalistický dizajn a taková prostě Ray je a jsou takové i všechny nové xperie (naštěstí), dělá takovej ten efekt "jůů ukaž co to máš!!" krásná teňoučká a kovová prostě luxus. Ray vypadá už prostě jak "dospělej telefon" ale je to opravu věc vkusu.

-- 16. 4. 2012 21:58 --

Ještě co je u RAY lepší jako u všech ostatních je výdrž i když je baterie nová tak telefon bez problémů vydrží 2 dny !! normálního používání, při méně častém používání i 4 dny. Během jednoho dne se mi ji ještě nepovedlo vybít :-) a to se jen tak nevidí, čekal sem na xperii SOLA ale bude mít slabší baterku takže už to nebude ono. Volba proto padla na RAY


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 22:32 Odeslat příspěvek
Já chtěl kupovat Xperii U a k tomu externí flashku ale to bych šel prakticky do horšího takže kašlu na to.Teď bude Mini a počkám si na jaký mobily Sony ještě ukáže.Zatim nepředstavily nic co by mě natchlo stejně tak jako když sem poprvý viděl Mini.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 22:39 Odeslat příspěvek
jo nová produkce mě taky nějak nepřesvědčila..pro mě nejhezčí dva mobily Xperia Mini a Ray ;-) :love: 8-P


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 22:40 Odeslat příspěvek
Amen :-)

Ono designově (letošní modely 2012) je to paráda,ty mobily jsou krásný,jdou s dobou ale hw nedomysleli :-D


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 22:43 Odeslat příspěvek
no používáte titanium backup?..někdy se stane že ten programek ztratí práva superuser a když ho spustim,tak mi vyskočí hláška jsou vyžadována superuser práva,když dám rychlej restart telefonu,tak to zas funguje OK..Stává se to občas..


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 22:45 Odeslat příspěvek
Vůbec nepoužívám,na co to je?


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2012 22:47 Odeslat příspěvek
retrocrew píše
Amen :-)

Ono designově (letošní modely 2012) je to paráda,ty mobily jsou krásný,jdou s dobou ale hw nedomysleli :-D


designově mi na novech modelech vadí dole ten proužek..a pak ta hrana displeje ve spodní části u Xperie Sola ,že to neni jednolitý s krytem,ale otázka je kdybych to viděl naživo,tak to bude taky jiný.

-- 16. 4. 2012 23:50 --

retrocrew píše
Vůbec nepoužívám,na co to je?



to funguje jen na rootnutejch telefonech, řeší to zálohy programů, obnovu,odinstalaci,zmrazení atd...dobrej soft. ;-] ;-) 8-)


Naposledy upravil marvy dne 16. 4. 2012 22:56, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 183  Další stránka
Stránka 126 z 183 [ Příspěvků: 2731 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies