MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

EriMobile v sítích T-Mobile a Vodafone - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
18. 4. 2014 14:23 Odeslat příspěvek
Obrázek
Společnost Český bezdrát Mobile s.r.o. byla založena za účelem poskytování profesionálních mobilních veřejně dostupných tel. služeb v ČR pod vlastní obchodní značkou EriMobile®. Český bezdrát Mobile s.r.o. je 100 % vlastníkem dceřiné společnosti Český bezdrát s.r.o., která provozuje již od února roku 2002 telekomunikační síť Eri® poskytující vlastní služby internetového připojení a telefonních Služeb EriVoIP.

Po více jak půlročním úsilí se vedení společnosti podařilo dohodnout, v rámci uzavřených partnerských smluv, využívání fyzické mobilní sítě společnosti Vodafone Czech Republic a.s.

Český bezdrát Mobile s.r.o. je prvním alternativním mobilním operátorem v ČR, který má svou vlastní řadu mobilní tel. čísel (770 71x xxx až 770 72x xxx) umístěnu přímo ve fyzické mobilní síti Vodafone Czech Republic a.s. Rovněž je jeden z prvních alternativních mobilních operátorů v ČR, který má vlastní řadu SIM karet s vlastní grafikou a vlastním logem sítě vč. vlastní řady pro zákazníka důležitých kontaktních tel. čísel.
EriMobile

Virtuál EriMobile má pět tarifů za stejnou cenu, přesto se dramaticky liší
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2014 15:22 Odeslat příspěvek
Co na to napsat, totální úlet. Za takový paušál bych čekal minimálně volání a sms do vlastní sítě zdarma. Bez toho je Eri vpodstatě před zánikem.


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2014 15:23 Odeslat příspěvek
Vonicem.


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2014 15:30 Odeslat příspěvek
Kdyby to bylo pod GTS T-mobile tak to pochopím, ale pod Vodafonem ? Že by jim Vodafon nedal vhodné podmínky ? Snad Eri pochopí realitu a ten ceník upraví.


-
18. 4. 2014 15:53 Odeslat příspěvek
Oceňuji, když virtuál/operátor má stručný, jednoduchý ceník, což ERI Mobile rozhodně není. Kolik virtuálů letos odpadne? :-D Bylo by na čase, trochu trh zeštíhlit. Vyloženě bombastický virtuál letos nepřišel.

Web operátora: http://www.erimobile.cz/


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2014 17:31 Odeslat příspěvek
To je dobrej bordel ten jejich web a ceník obzvlášť!
Chápete někdo kolik čeho získám při jakých podmínkách a hlavně za kolik?
Všechny ty jejich udané "Proč mít EriMobile" jsou standart u každého normálního poskytovatele :pozor

Vypadá to, že za standartní měsíční cenu 99kč nedostanu vůbec nic jen to, že můžu za dalších 1,99kč volat a za 0,99 smskovat. K tomu vstupní poplatek za převod čísla 199kč...mno kolik můžou tak do konce roku získat dobrovolných klientů? 100 kusů? Tisíc už snad takových blbců v ČR nežije ne?! :D
Jedině, že by obcházeli seniory a tam jim to vnucovali pod pohrůžkou násilí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 4. 2014 19:47 Odeslat příspěvek
mám od Eri internet už řadu let a jsem spokojenej. Ten ceník se mi nezdá tak špatnej.Za 99 rep. 79 Korun měsíčně může člověk volat do všech sítí od 0,99 Kč/min. do 1,99 - podle zvoleného tarifu. Z vlastní zkušenosti vím, že když si vezmu kolik operátorovi za měsíc zaplatím včetně paušálu a podělím to kolik skutečně provolám minut, tak průměrná cena minuty at uz kamkoliv vyjde kolem 3 koruny. tady platím těch 79 a pak co provolám. Pokud budu chtít nějakej balíček volnejch minut, tak si ho můžu koupit a např. za 56 Kč hodina volání špatná není. A když si připlatím 19 korun za měsíc mám už základní internet.


Offline - VIP uživatel Profil 
18. 4. 2014 20:58 Odeslat příspěvek
Další silně předražený virtuál :D alespoň podle mě....
Volil bych raději Studentfone, když bych chtěl Vodafone....


-
18. 4. 2014 21:21 Odeslat příspěvek
beny 70: Zaregistrujete se dneska a hned prvotní příspěvek pochvala Vašeho poskytovatele. ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 4. 2014 04:06 Odeslat příspěvek
Vsechny ceny uvadeji bez DPH, coz muze nekoho zmast. A porusuji narizeni EU o roamingu, kdyz i po EU maji uctovani 120+60 prip. 60+30 a vlastne ani 30+1 nevyhuvuje u prichozich hovoru. Mozna pred rokem a pul by to nekoho oslovilo, ale ted jsou ceny proste jinde. A uctovani 120+60 snad ani nemohou myslet vazne.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2014 06:56 Odeslat příspěvek
Jak někde vidím 60 + 60 a pod. už si dávám pozor :!: a když už mají tarifikaci 1 + 1, zase z toho nejde volat :?: Když k tomu přidám paušál 100 Kč za nic, je zbytečné se takovýmto virtuálem dále zabývat. To se tam ještě borec chlubí, že se nějakým propočtem dostal na 3 Kč :oboze


Offline - VIP uživatel Profil 
19. 4. 2014 07:28 Odeslat příspěvek
Pokud dnes někomu vychází minuta volání na 3 Kč tak dělá něco špatně.
Není problém se s minutou hovoru běžně dostat pod 1,50 Kč a to do cizích sítí.
Podle skladby volání pak může průměrná minuta vycházet jen na pár haléřů.


-
19. 4. 2014 08:16 Odeslat příspěvek
Ten web je strašnej, ale pokud koukám dobře (a když tak mě opravte), mají tam 150 Mb za 19 Kč bez DPH, chápu to dobře?
To mi nepřipadá až tak špatný.. Jinak ty doplňkové služby mi taky nepřipadají až tak drahé. Naopak.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2014 08:25 Odeslat příspěvek
K tomu přidej paušál a hned je z toho cena nad kilo.


-
19. 4. 2014 08:42 Odeslat příspěvek
Hm. To je dost. Stejně mají ty jejich tarify zajímavou skladbu:
330 minut na 12 měsíců, paušál s tarifikací 1+1 má blokované hovory, jiný má tarifikaci 120+60 :roll:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další stránka
Stránka 1 z 14 [ Příspěvků: 204 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies