MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
5. 8. 2014 19:26 Odeslat příspěvek
Petr1989 píše
Tak dnes aktualizace I9505XXUGNG8 android stále 4.4.2. Žádné novinky kromě nově nainstalovaných aplikací jsem zatím nezjistil.

Pro ceskou distribuci takova aktualizace neni, vlastne pro ETL uz nebyla tak 2 mesice. Takze to bude nemecka DBT nebo nejaka jina. ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
5. 8. 2014 22:39 Odeslat příspěvek
Aaano mám německou distribuci. Jelikož byla cca o 3000-5000Kč levnější:-).


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 8. 2014 03:47 Odeslat příspěvek
Petr1989: ani se ti nedivim ze jsi to vzal :) aspon na zadne updaty necekas a mas vsechno rychle a jeste jsi usetril :)


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2014 21:00 Odeslat příspěvek
ahoj1234 píše
Mám s4ku chvíli, ale mám problém s vypálením displeje. Navigoval jsem 6 hodin a mam tam vypálenou takovou tu tabulku z navigonu. Má cenu to dávat na reklamaci nebo to Samsung automaticky zamítá?


Ahoj já měl 4 hod zaplý navigon při cestě do Maďarska a taky jsem měl vypálené kolečko s povolenou rychlostí.Mi se to po pár dnech ztratilo ,asi se to dovypalilo ;-) kolem.Měl jsem ho 2 měsíce.Problém je ,že pokud máš zaplou automatiku na displeji tak pri umístění na předním skle ...obvykle svítí sluníčko takže automatika svítí na max a je větší šance,že se tam něco vypálí.


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2014 22:08 Odeslat příspěvek
Je možno nějak nastavit u sgs4, aby se v protokolech přímo ukládaly jen hovory a ne spolu se sms? Abych to nemusel redukovat až při zobrazeni protokolů? Nikde jsem to nenasel. Často nám na foru radil Kolega-junior. Dostal jsem od jeho ženy smutnou zprávu, že v bohužel v březnu zemřel. R.I.P.


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2014 23:07 Odeslat příspěvek
Tak jsem se *****... a pustil se taky do flashe starsi verze modemu pro S4, kvuli tomu, ze mam bud E a nebo 4G.Nic mezi tim.Mel jsem verzi XXUGNE8 nyni XXUFNB8.Root jsem nemel, flash probehnul bez problemu.Zatim nemuzu vyzkouset funkcnost, doma mam s Teckem stejne E.Tak v pondeli cestou do prace.Diky za tipy sbehringu. :)

PS:Kdyz jsem uz byl v tom flashovani, jeste jsem flashnul WiFi FIX for Samsung Galaxy S4 - GT-I9505.
Posledni dobou me vrtalo hlavou, proc mam ve vyuziti baterie stale aktivni wifi.I kdyz mam samozrejme wifi vypnutou.Mozna to vyresi ten problem.A nebo taky ne. :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 8. 2014 07:10 Odeslat příspěvek
Tohle ti Wifi fix určitě nevyřeší. Musíš si v nastavení Wifi deaktivovat položku "Vždy povolit vyhledávání".


Offline - Junior Profil 
10. 8. 2014 08:37 Odeslat příspěvek
Aha,dik to me nenapadlo.Kazdopadne ten fix me vyresil wifi a to tak, ze uz nejde vubec zapnout. Ted jsem si deaktivoval nejdulezitejsi funkci svyho telefonu. :mrgreen:

EDIT:
Tak jsem tam zpatky vrazil starou I9505XXUFNB8, tu predposledni od Vodafonu.Wifi uz slape a teoreticky by tedy nemel byt problem ani mobilnima data, co jdou jen na E a nebo 4G.Aktualizovat uz nebudu, stejne na podzim budu prodavat. :-)


Offline - Junior Profil 
16. 8. 2014 23:05 Odeslat příspěvek
Zdravim. Chci se zeptat kolik by stala vymena ramecku u s4, pokud je to mozne takto samostatne. Mobil mi vcera spadnul a spodni hrana dopadla dost zle. Jinak displej je v poradku.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2014 04:56 Odeslat příspěvek
podívej se na britex jaký tam maji ceny, ale na můj note 2 si řekli za rámeček 700 Kč, ale na s4 to bude min, jelikož mas menší telefon než já:-)


Naposledy upravil cartee dne 17. 8. 2014 07:13, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 8. 2014 06:02 Odeslat příspěvek
Proč do toho pleteš Německo?


Offline - Pokročilý Profil 
17. 8. 2014 12:26 Odeslat příspěvek
jarek.hricko
Rámeček je součástí dílů,nejde vyměnit samostatně viz příloha. Cena je kolem 300,- záleží kde koupíš. Pokud to budeš dávat do servisu tak to bude stát více i s prací.Pokud máš ale poškozen ten tenký rámeček na předním díle kolem skla tak to bude drahé protože je na tom dílu nalepen displej.

Přílohy

rámeček.jpg
rámeček.jpg
[ 61.88 | Zobrazeno 10213 krát ]




Offline - Junior Profil 
17. 8. 2014 13:14 Odeslat příspěvek
Lze nejak synchronizovat S planovas nebo google kalendar s kalendarem v outlooku v pc? Jestli ano tak jak? Diky


Offline - Pokročilý Profil 
17. 8. 2014 14:48 Odeslat příspěvek
Možno usb kabelem přes Kies kde si zvolíš synchronizaci s outlookem.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2014 15:26 Odeslat příspěvek
to jsem prave nechtel pres kabel. lepsi moznost by byla kdyby to slo pres net synchronizovat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 292  Další stránka
Stránka 227 z 292 [ Příspěvků: 4375 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies