MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
15. 7. 2015 09:57 Odeslat příspěvek
To není moc hodnotný příspěvek, pokud nenapíšeš, co jsi tam šel vyřizovat... Pořád je to jiná firma a jediná věc, se kterou Ti reálně mohou pomoct, je výměna SIM karty:

Citace
obsluhu na Prodejnách O2 v následujících oblastech:
výměna stávající SIM karty
pomoc s výběrem chytrého telefonu
služba O2 Guru
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 7. 2015 21:15 Odeslat příspěvek
Kde v samoobsluze O2Family je mozne poslat kod na prizvani noveho zakaznika?


Offline - Junior Profil 
17. 7. 2015 21:26 Odeslat příspěvek
proof: Je to dceřiná firma, což mnozí zaměstnanci na oficiálních prodejnách ani nevědí. V jedné prodejně mě odmítl chlapík obsloužit, protože nejsem zákazníkem O2 - šlo o dotaz na SIM a pokrytí signálu, což byl však schopen vyřídit. Stačilo mu oznámit, že pro potřeby aktuální jsem tedy zákazníkem O2 a ať na "Family" za O2 zapomene. Jednalo se o prodejnu v Olympii v Brně.

Na prodejně ve Vaňkovce Brno už byli vstřícnější a sami zapátrali po podrobnostech a snažili se mi najít i nejlepší cestu ke komunikaci s O2, abych problém vyřešil. Bez prvotních problémů se to ovšem taky neobešlo a výsledek byl, i přes snahu, nulový. Jde o slepé místo v pokrytí signálu, které se zásadně zhoršilo při spuštění LTE.



Naposledy upravil Fíla dne 19. 7. 2015 01:39, celkově upraveno 1

odstraněna zbytečná citace



Offline - Junior Profil 
24. 8. 2015 16:44 Odeslat příspěvek
Kdy musím zaslat na Family výpověď, když bych chtěl s nimi skončit a přejít jinam? Smlouva mi končí 11.3.2016 a nechtěl bych platit žádné poplatky za dřívější ukončení smlouvy. Nebo kolik bych musel zaplatit, za dřívější odchod, když mám tarif Mini za 29,- . Z čeho se to vypočítává?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 8. 2015 07:53 Odeslat příspěvek
Pokutu platit budes, ta je 1/5 ze zbyvajicich pausalu, takze u tebe to bude par Kc.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2015 14:32 Odeslat příspěvek
Zdravím, je ještě možné se registrovat u O2 Family, případně mohl by mi někdo poslat přihlašovací kód ?

Předem děkuji za odpověď :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2015 06:25 Odeslat příspěvek
Poptávka na neomezený tarif + 1,5GB odměně za doporučení se nebráním. Email: yarys1984@seznam.cz


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2015 15:15 Odeslat příspěvek
Kódy jsou k dispozici ale není se k nim lehké dostat. Myslím že jen tak je někdo nedá. I když je tam neomezené volaní, sms + net 1,5 gb za 449,- Kč, tak je zde spoustu lidí, pro které je to drahé. My to v práci máme, a zájem u zaměstnanců není moc velký. A co se týče lidí tady, tak některým vadí roční úvazek, který tam je. Ale třeba se někdo najde kdo Vám kód věnuje. ;-)


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2015 23:08 Odeslat příspěvek
Neomezene volani za 450 ? Ja ho mam od nich za 600 ( po zdrazeni ) odchazim jinam a v retenci mi bonerix nabidl za 500 neomezenku s uvazkem na 2 roky. Rekl jsem jim ze mam moznost firemni za 420 (pres zname). Jinak nase firma nabizi neomezenku za 520.


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2015 05:15 Odeslat příspěvek
Ano za 450,- neomezený tarif, a za 49 Kč tarif mini. Úvazek na rok.

Přílohy

cenik.JPG
cenik.JPG
[ 286.75 | Zobrazeno 136 krát ]




Offline - Junior Profil 
3. 9. 2015 16:21 Odeslat příspěvek
A i levnejsi cena za sms a za minutu hovoru :-D takovy dvoji metr


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2015 18:15 Odeslat příspěvek
normalni linka o2family je 380900330 za normalni sazbu a ne ta barevna 841117118


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2015 16:19 Odeslat příspěvek
Tak se mi po delším googlení podařilo získat aktuální ceník. Tak se podělím...

Obrázek

Obrázek


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2015 17:27 Odeslat příspěvek
Ten můj (449,- neomezený) je taky aktuální. Různé firmy, různé ceny.


Offline - Junior Profil 
22. 9. 2015 09:16 Odeslat příspěvek
Jak se to u O2 Family chová pokud změním tarif u datové karty během zúčtovacího období? Naúčtují se poměrné části nebo se jeden (případně oba) z balíčků naúčtují celé? Potřebuji ponížit tarif a přemýšlím kdy to udělat aby to bylo co nejvýhodnější.

P.S. K diskusi výše - O2 Family poskytuje zaměstnanecké a věrnostní programy pro více subjektů a ceny se mohou lišit podle toho přes koho se tam vstupuje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 164  Další stránka
Stránka 75 z 164 [ Příspěvků: 2446 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies