MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
25. 2. 2016 12:13 Odeslat příspěvek
Dave_de: Jak dlouho trvalo, než se ozvali ohledně toho cashbacku, prosím tě?
Co se ikon týká, na S5 jsem používala aplikaci IconChanger, přes ni si můžeš změnit popis u ikonky i ikonu samotnou
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2016 12:15 Odeslat příspěvek
Lidi nevite jestli by neslo nastavit na S6 ty neustaly hodiny a datum i pri zhaslem displeji jako ma nyni S7? Pokud vim tak oba telefiny jsou amoled tak by se melo jednat jen o nejakou aplikaci ne? Diky za rady


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2016 12:50 Odeslat příspěvek
Díky za rychlou reakci všem!

To Lukke:
ad3) rozumím, ale já nechci měnit schema, jen chci staré ikony ..
ad4) jasně, jen mi šlo o případné osobní zkušenosti u S6

To p.Lehky:
- díky za info o 6.0.1 - o to mi šlo. Dělal jste tovární nastavení před nebo i po instalaci? A tovární nastavení jen volbou v menu nebo jinak?
- u budíku mi nejde ani o hlasitost, ale byl jsem zvyklý na tzv. inteligentní buzení (šlo navolit zvuky lesa, ptáků, vody atd.). Se mi nechce věřit, že by vyhodili..
- no skvělé, že doplnili možnost hromadného mazání e-mailů (nepoužívám gmail, ale defaultního e-mail klienta)

To RidgeBerča: v pátek 19.2. jsem to registroval, hned mi poslali mail, že došlo, že to budou prověřovat, dneska 25.2. mi napsali, že registrace OK a že vrátí 4K. Do 35 dnů...

To Novca10:
- IconChanger zkusím - dík
- permanentní hodiny i na zhaslém display - to by se mi taky dost líbilo - pokud někdo zjistití, dejte sem prosím info


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2016 12:55 Odeslat příspěvek
DAVE_DE-->..dělal jsem HARD RESET trojklikem....a dělal jsem ho před i po ;-) ..předpokládám velkou softwarovou změnu a zde se to doporučuje ;-)
..a ano z budíku tato volba je pryč, bohužel ...a také jsem ji používal..


Offline - Junior Profil 
25. 2. 2016 15:38 Odeslat příspěvek
novca10 píše
Lidi nevite jestli by neslo nastavit na S6 ty neustaly hodiny a datum i pri zhaslem displeji jako ma nyni S7? Pokud vim tak oba telefiny jsou amoled tak by se melo jednat jen o nejakou aplikaci ne? Diky za rady

1) Samsung již vydal prohlášení, že ne.
2) Amoled v tom nehraje roli. Pokud Samsung využívá stejný princip jako už léta Nokia s Glance Screen (což na 99% využívá), tak S7 má paměťový buffer. Který S6 nemá. Tedy problém je v chybějícím HW.


Offline - Junior Profil 
26. 2. 2016 12:11 Odeslat příspěvek
RidgeBerča: už jsi objednala ? :-)


p.lehky : lze "protacet" obrazovky kolem dokola? S4, S5 to umi..tady me to chybi.. super, ze je primy kontakt - vytaceni :-) diky



Naposledy upravil seterwohipikule dne 26. 2. 2016 12:23, celkově upraveno 1

příspěvky sloučeny



Offline - Junior Profil 
26. 2. 2016 12:40 Odeslat příspěvek
používám Next Launcher a tam to jde ;-)


Offline - Junior Profil 
26. 2. 2016 20:15 Odeslat příspěvek
Anik: Jj, už se seznamujeme :-D Zatím dobrý. Dopoledne mi to dovezli a teď jsem v práci, tak moc nemůžu zkoušet, jen jedna věc je na prd - jack na spodní straně telefonu je pro mě docela nepoužitelný :-( Ale to jsou maličkosti. Docela mě překvapuje, jak je telefon horký, když s ním chvíli dělám :-) Ale rychlý je bezvadně a to jsem si rychlost pochvalovala už na S5 - i když proti Xperii J a LG L9 II je rychlé snad úplně všechno :-D


Offline - Junior Profil 
26. 2. 2016 21:06 Odeslat příspěvek
RidgeBerča: tak at jsi spokojena a v praci to utika :-)


Offline - Junior Profil 
27. 2. 2016 08:49 Odeslat příspěvek
Anik: Díky, v čase, kdy jsi to napsala, už jsem naštěstí byla na cestě domů :-)
Mám jen strach, aby mi mobil nehňápl, když mám zpocené nebo naopak suché ruce. Docela mi klouže, když ho držím jen v jedné ruce. Zítra snad na kole otestuju foťák sem zvědavá :-) Pro mě toho oproti S5 moc nového zatím není, přítel je z toho víc zmatený - měl HTC a už dodělával, tak se tím caschbackem nechal zlákat ataky si to objednal :-)

Edit: Je nějaká možnost, jak ve foťáku odstranit nahoře ikonku, kde jsou efekty? Nepoužívám to a spíš by se mi tam hodilo strčit třeba některý z režimů nebo nic :-)


Offline - Junior Profil 
27. 2. 2016 10:11 Odeslat příspěvek
Zdravím. Po mnoha letech se vracím na Android a to s tímhle telefonem. Zatím mě trápí takový malý problém, že pokud telefon připojím k Internetu, načtou se mi do notifikační lišty za doprovodu zvuků všechny zmeškané notifikace od posledního připojení telefonu, i když byly už dávno viděny/přečteny na PC či jiném zařízení. Týká se to snad všech aplikací. Neví někdo, co s tím? Díky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 2. 2016 15:33 Odeslat příspěvek
Prosím nenarazil jste někdo na to že v mrazu s hodně studenými prsty (folie originál samsung) telefon nereaguje na dotyk tak jak má. Ale jen občas. Notifikační roletka nejde skoro stáhnout a podobně. Vyšší citlivost zapnout nejde. Telefon je na lyžích skoro nepoužitelný. Nevím zda je to vada a na reklamaci nebo normální chování.


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2016 13:49 Odeslat příspěvek
Zdravím před měsícem jsem koupil s6 edge v Čestlicich v electroworldu, už ten den jsem si všiml že mám ve spodní části tmave šedý pruh přes displej ,ktery je nejvic patrny na šedem podkladu a pri nižším jasu ,ale patrný je i během brouzdání po internetu když scrolluju .Hned druhý den jsem ho šel reklamovat ale po 14ti dnech mě informovali že Britex neshledal žádnou závadu a telefon odpovídá normám výrobce.Nemáte někdo podobny problém?


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2016 19:35 Odeslat příspěvek
Zkušenost nemám,ale zkus servis v Ječný ulici a uvidíš, co ti na to řeknou...


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2016 23:29 Odeslat příspěvek
Anik:diky a nebude vadit ze jsem to nekupoval primo v samsungu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 119  Další stránka
Stránka 73 z 119 [ Příspěvků: 1775 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies