MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2016 08:36 Odeslat příspěvek
Ahoj, po aktualizaci na verzi 6.0.1 při každém resetu nebo vypnutí telefonu po mě chce teď nově telefon místo klasického otisku prstu to druhé heslo na vypsání. Dříve jsem to měl klasicky na otisk a teď to píše něco o tom že v rámci ochrany otisku prstu musím zadat to druhé náhradní heslo. Potom už to klasicky zase jde přes prst - je to vždy jen po vypnutí nebo resetu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2016 09:49 Odeslat příspěvek
Ahoj, potvrzuji, že po restartu chtěl telefon druhé ověření. Já si tam dal gesto, tak jsem musel vedle otisku zadat ještě gesto. Asi, kdyby mi někdo uřízl prst, tak by pak musel vědět i další bezpečnostní prvek. :-D


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2016 10:52 Odeslat příspěvek
sumerian píše
Je mi schopen nějaký majitel S6e+ po aktuzalizaci na android 6 říct jak to vypadá s výdrží baterie? děkuji moc

Pro Edge+ zatím v ČR vyšel update jen pro Vodafone a to před 7 hodinami, takže na porovnání výdrže baterie je ještě brzo ;-)


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2016 11:20 Odeslat příspěvek
DOTAZ: máte někdo ve verzi TMZ (český T-Mobile) u Androidu 6.0.1 položku volání přes VoLTE? .. dříve (verze 5.1.1.) byla v záložce mobilní data..

EDIT: po nahození TMZ se položka VoLTE vrátila (jen poznámka u DTM->T-Mobile SRN tam tato položka není!!!)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 3. 2016 14:25 Odeslat příspěvek
Je to v záložce Nastavení,Mobilní data


Offline - Junior Profil 
11. 3. 2016 07:00 Odeslat příspěvek
Hlásím aktualizaci 6.0.1 pro volný prodej ETL na S6 edge+. :)
http://live.samsung-updates.com/details ... 2BPB6.html


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 3. 2016 12:51 Odeslat příspěvek
Ahojte, pri update na Android 6.0 mi vypise na konci FAIL. FW som stiahol zo sammobile.com, updatujem cez Odin. Co s tym ???

Diky za radu.

-- 13. 3. 2016 14:14 --

Uz slape, je treba urobit taku fintu -

1. Vyextrahovat z FW subor hidden.img a premenovat ho na hidden img.tar.
2. Cez odin nahrat novy FW, na konci vypise ale FAIL.
3. Cez odin nahrat hidden.img.tar.
4. Tel. sa restartne a uz fakci :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 3. 2016 09:08 Odeslat příspěvek
prosím o radu jak zrušit pomalé rozsvícení displeje po zapnutí (po aktualizaci na 6)
Nemám zámek a dřív to fungovalo tak, že se displej rozsvítil ihned po zmáčknutí tlačítka. Teď je tam nějaký zajebaný efekt pomalého rozsvícení displeje.

EDIT: po restatru se to trochu zlepšilo tak asi dobrý


Naposledy upravil Black dne 14. 3. 2016 10:02, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
14. 3. 2016 09:56 Odeslat příspěvek
Ahoj to pomale rozsviceni dela tma ,pokud senzor detekuje svetlo je rosviceni okamzite.je to novinka co nam asi setri zrak ve tme.


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2016 07:28 Odeslat příspěvek
S6 edge je za rozumnou cenu ted tak mám takovy dotaz... ti co ho máte.. koupili byste si ho znovu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 3. 2016 09:07 Odeslat příspěvek
No to pomalé rozsvěcení ve tmě je pěkně otravné. Kdyby to šlo aspoň někde vypnout. Ovládání v rukavicích asi také nepřibylo že ?


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2016 09:18 Odeslat příspěvek
pavouk28 píše
S6 edge je za rozumnou cenu ted tak mám takovy dotaz... ti co ho máte.. koupili byste si ho znovu?

Ano koupil, jediné co mi trochu vadí je výdrž baterie. Předtím jsem měmě Sony xperia Z3 a tam byla výdrž 1 den v pohodě při mém používání telefonu a tady musím během dne dobíjet.


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2016 09:12 Odeslat příspěvek
Vracím se k dřívějšímu dotazu. Podařilo se někomu najít v 6.0 při odemykání onen efekt kapky vody, co byl v předchozí verzi Androidu?


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2016 10:41 Odeslat příspěvek
Po top záseku při prvním pokusu OTA aktualizace systému od Vodafone mám s pomocí Samsung centra v Ječné od včera S6E+ na Marshmallowu a konečně se zdá, že jsou vyřešeny otravné záseky při rozsvícení telefonu, což je velmi příjemná změna, člověk si tak nějak už zvykl. :) Jinak systém je opět velmi rychlý, né-li rychlejší a plynulejší než před tím. Dále zmizelo několik otravných věcí jako je dodatečné povolení že chci skutečně zapnout data při stisknutí tlačítka v liště, čtečka otisků je skutečně o krapet rychlejší, reaguje prakticky bez prodlevy, od včera zapnuto a RAM kolem 1 GB volných, spuštění fotoaparátu i samotné focení neskutečně rychlé, no uvidíme co dále a jak na tom bude výdrž baterie.


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2016 17:37 Odeslat příspěvek
Tak jsem si hrál s vymoženostmi 6.01 a zahesloval ochranu otisku prstu. Přestože jsem přesvědčen, že heslo znám správně, po restartu telefonu to nechce uznat a prodlužuje časy, kdy to mohu zkusit znovu. Zkusil jsem přes Odin tam znovu systém nahrát, ale hlásí to po spuštění přehrávání Fail.
Nerad bych to nutil do továrního nastavení. Napadne někoho něco?
V mobilu to napíše
SW REV. CHECK FAIL. DEVICE? 3 BINARY: 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 119  Další stránka
Stránka 80 z 119 [ Příspěvků: 1775 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies