MobilMania.cz

Přihlásit se
folie na mobil

- Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2016 09:56 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
předem se velmi omlouvám, že Vás otravuji. Koupila jsem nový telefon a chtěla jsem nalepit folii jenomže než jsem nalepila folii uz mam zanesenou prachem. Jde to nějak odstranit třeba pod tekoucí vodou , ale aby mi to pak lepilo.
Děkuji a prosím o radu i jak to nalepit

EDIT: popř. jak se zbavit bublinekNaposledy upravil Fíla dne 1. 8. 2016 11:26, celkově upraveno 2

přesunuto do vhodnější sekce + sloučeno

Poslední příspěvek


- Junior Profil 
1. 8. 2016 11:29 Odeslat příspěvek
To se obávám, že už asi nepůjde, ale třeba někdo zkušenější něco poradí. Jinak koupit novou folii někde na ebay za pár korun...

Na lepení folie je třeba být v nějakém bezprašném prostředí. Já je lepím v koupelně, kde před tím trochu zvlhčím vzduch sprchou s teplou vodou. A samozřejmě povrch displeje musí být absolutně prachuprostý. Když zůstane prachová částečka někde u okraje, dá se někdy vytlačit ven, ale odněkud ze středu už to jde hůř.

Sám bych ocenil nějaké tipy od lidí, kteří mají s lepením folií zkušenosti...


- Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2016 13:02 Odeslat příspěvek
i kdyz je to takto bublinkované prostě ten prach je tam usazen na te folii co mám dělat?


- Trvalý BAN Profil 
1. 8. 2016 13:11 Odeslat příspěvek
Kup novou.


- Pokročilý Profil 
1. 8. 2016 14:55 Odeslat příspěvek
Než koupíš novou tuhle můžeš zkusit oplachnout vlažnou měkkou vodou, tvrdá udělá kapky. Lepit bude normálně, pokud budeš mít bubliny po aplikaci a nebude v nich prach, v pohodě je vyženeš ven třeba trsatkem. Displej před aplikací folie je nejlepší vyčistit isopropylalkoholem.


- Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2016 15:26 Odeslat příspěvek
Aj tak by bolo najlepšie kúpiť tvrdené sklo ;-]


- Junior Profil 
1. 8. 2016 16:17 Odeslat příspěvek
ja jsem taky pro "tvrzene sklo" to nedela bublinky a neni potreba bezprasne prostredi (jen vyleštit prilozenym hadérkem)
folie kterou luxusne nalepim i já :-D :-D


- Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2016 17:13 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat na tvrzené sklo. Mám nový mobil asi dva měsíce a ochranné sklo už nám druhé. První mi nalepili hned v t mobilu stalo 4 stovky. Mobil mi sklouznul z ruky a bylo po smrti. Ani ne z výšky ani ne na tvrdou zem. A to mám ještě i plastový zadní kryt. Další jsem si objednala z netu za kilo a to samé. Zavadila jsem o nabíječku a mobil sklouznul na zem ze sedačky. Žádná velká rána. A sklo zase šlo do kopru. Opravdu to tak málo vydrží?


- Junior Profil 
1. 8. 2016 17:30 Odeslat příspěvek
veruska388 píše
i kdyz je to takto bublinkované prostě ten prach je tam usazen na te folii co mám dělat?

Folii za pomoci čistého spendliku nebo jehly trochu odlepit, prach z fólie spendlikem vyjmout, folii nalepit zpět. Odprostred ke kraji.

Fólie mají velkou tendenci dělat bublinky i bez nečistot. Částečným okamžitým sloupnutim a opětovným položením za tlačení prstu do problemoveho místa bublina opět nevznikne. Nebo bublinu nehtem vyhonit na kraj display,ale celková kvalita nalepení je pak stejně jen 80 procent. Obdivuji lidi, kteří folii naaplikuji napoprvé ideálně. Připadá mi, že to je beztak nemožné v kvalitě, jakou bych si představoval od nějakého lepice za priplatek. Aplikace Skla (tempered glass) tímto vůbec netrpí. Ale zase má tloušťku okolo 0,3 mm. Jak sklo tak fólie je na ebay 10x levnější než v českých obchodech. (zkusenost: 1x jsem koupil na ebay sklo, a mělo tloušťku 0,51 mm a mělo mít 0,3 mm).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies